Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 20:11:14

poool-PavelSečka >> jo ten mam v lodce

    Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 20:07:29

    blecha39 >> myslíš tu starou? ..bývalku?

      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 20:06:52

      KRAKONOŠ1 >>dobrý. a děláš to i s vrátkem?

        NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 19:17:19

        poool-PavelSečka >>kladky naváděcí

          NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 19:08:48

          No nic, mějte se tu, jdu vypalovat ... olova :o)))

            NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 19:07:42

            poool-PavelSečka >>

              Nblecha39 - Profil | St 10.2.2010 19:04:38

              Vase zprava

                Nblecha39 - Profil | St 10.2.2010 19:04:32

                poool-PavelSečka >> cau pooliku muzes sem hodit foto te tvoji lode jenom vnitrek jak se tam da spat delku lode a sirku dekuji ja bych uz lovil ......akorat bolej oci z toho civeni do pocitace

                  Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 19:00:00

                  KRAKONOŠ1 >> máš i kotevní kladky instalované? nebo kladku naváděcí.

                    NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 18:56:58

                    poool-PavelSečka >>držák přední kladky,pár doplnˇků na vozík

                      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 18:54:13

                      KRAKONOŠ1 >> co jdeš komaxitovat, ještě nějakou konstrukci k boudě?

                        NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 18:53:53

                        poool-PavelSečka >> Tak už to je :o)))

                          Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 18:53:14

                          Simík1987 >> musíš.)

                            NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 18:51:43

                            poool-PavelSečka >> Tak co, můžu??? ...

                              NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 18:51:19

                              poool-PavelSečka >> pár věcí dám do komaxitu ale to zvládnu rychle..

                                NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 18:50:10

                                KRAKONOŠ1 >> Ahoj, nebo spíše mají žaludky na vodě :o) Z toho jak pijou :o)

                                  NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 18:49:43

                                  poool-PavelSečka >> Nezáviď :o)))))))))))

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 18:47:59

                                    KRAKONOŠ1 >> zdar, jedině na bruslích.
                                    ..už jsi připravený na sezonu?

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 18:47:00

                                      a jenom se tu ozve ženská, tak je i živo:))

                                        NKRAKONOŠ1 - Profil | St 10.2.2010 18:26:32

                                        Simík1987 >> asi jsou všichni na vodě:))))