Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 18:25:04

poool-PavelSečka >> Zde je nějaké mrtvo :o)))

    Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 14:10:17

    blecha39 >> no jo, na kant pádlem bych dostal:)))))))))
    ..ta teplota by už taková mohla být i v noci

      Nblecha39 - Profil | St 10.2.2010 14:06:51

      poool-PavelSečka >> no nerikej ze by jsi se taky neskrabal

        Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 14:01:12

        blecha39 >> je to jen taková nudle, u nás s průměrnou hloubkou cca 1,2metru. ..v některých úsecích do 2metrů.
        no ta žaba nejspíš mlátí po hlavách ty mlsné plavce co se jí škrábou do lodi:)))

          Nblecha39 - Profil | St 10.2.2010 13:57:00

          poool-PavelSečka >> dik za foto koukam ze to u vas je taky na dlouho ta zima doufal jsem ze ten batak je sirsi ale asi nekde jo foto od kiwi dobre kouka koho by slupla

            Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 13:36:04

            kiwi >> ..to je ta fotka z harty co jsi fotil??? :)))))))))

              Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 13:34:57

              kiwi >> to je kolikátka motor? ..odhaduju na 19-20:))

                NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 13:27:09

                hakin >> Hmm, to by asi neprošlo

                  Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 13:23:43

                  poool-PavelSečka >> Ty tvoje fotky jsou ale temné... něco se sluníčkem, nemáš? třeba-

                    Nhakin - Profil | St 10.2.2010 13:20:09

                    Simík1987 >> No skús mu to navrhnúť, čo na to povie.

                      NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 12:56:55

                      hakin >> Ale máme tady druhého Nohavicu :o)) Poool-PavelSecka-Nohavica. Tak nám alespoň zaspívá :o))))))))

                        NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 12:55:51

                        hakin >> No, tohle teda jo, to je pravda :o)))

                          Nhakin - Profil | St 10.2.2010 12:54:45

                          Simík1987 >> To sa podarilo Jardovi Nohavicovi

                            NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 12:52:52

                            poool-PavelSečka >> Hi, hi. To se ti povedlo :o)))

                              Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 12:48:07

                              Ladovská zima
                              za okny je
                              a srdce jímá
                              bílá nostalgie
                              Ladovská zima
                              děti a sáně
                              a já jdu s nima
                              do chrámu Páně


                              Bim bam bim bam
                              bim bam bim bam
                              bim bam bim


                              To mokré bílé svinstvo
                              padá mi za límec
                              už čtvrtý měsíc
                              v jednym kuse
                              furt prosinec
                              Večer to odhážu
                              namažu záda
                              a ráno se vzbudím
                              a zas kurva padá
                              Děcka majú
                              zmrzlé kosti
                              a sáňkujú
                              už jenom z povinnosti
                              Mrzne jak sviňa
                              třicet pod nulu
                              auto ani neškytne
                              hrudky se dělaju v Mogulu
                              Kolony aut
                              krok-sun-krok
                              bo silničáři ta jak
                              každý rok
                              su překvapení velice
                              že sníh zasypal
                              jim silnice
                              Pendolíno stojí
                              kdesi gu Polomy
                              zamrzli mu
                              všecky CD-ROMy
                              A policajti?
                              Ti to jistí z dálky
                              zalezlý do Aralky Ladovská zima
                              za okny je
                              a srdce jímá
                              bílá nostalgie
                              Ladovská zima
                              děti a sáně
                              a já jdu s nima
                              do chrámu Páně


                              Bim bam bim bam
                              bim bam bim bam....................:)

                                NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 12:42:51

                                poool-PavelSečka >> ... za okny je

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 12:42:34

                                  Simík1987 >> ladovská zima ..už si to broukám:)

                                    NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 12:07:08

                                    poool-PavelSečka >> herdek, to je počasí. Ani to neukazuj. Mě stačí když to vidím z okna :o))))

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 11:59:12

                                      a ještě jedna..

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 11:57:35

                                        blecha39 >> dnes jsem jel kolem toho baťáku jak jsi se na něj ptal a takhle to vypadá ..ale jen některé úseky. jinak je to na březích vykácené.