Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 7:48:23

kiwi >> To víš :o)))

    Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 7:40:13

    Simík1987 >> Teda ty máš přehled:)

      NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 7:37:20

      kiwi >> Ten už je asi v bance :o)))

        Nkiwi - Profil | St 10.2.2010 7:20:45

        poool-PavelSečka > asi budu mít k tobě cestu, brnknu ti během dne, Pavle.

          NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 7:07:00

          poool-PavelSečka >> U vody je vždycky nejlépe :o))) Hlavně tam bývá prdel :o)))))

            NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 7:02:48

            poool-PavelSečka >> Víc než chápu :o))) Je to prostě už otravný ta zima :)))

              Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 7:01:51

              Simík1987 >> mi o tom povídej, těším se na to jak malé dítě.

                Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 7:01:03

                ..a už dost o chlastu:)) fuj

                  NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 7:00:53

                  poool-PavelSečka >> Jejda, už je to fakt moc dlouhý. Už by to mohlo slézt a být líp :o((

                    NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 7:00:23

                    poool-PavelSečka >> Já vím :o))))))))))

                      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 7:00:03

                      Simík1987 >> jo jo, správný postoj:))))))))

                        NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 6:58:37

                        poool-PavelSečka >> Jj, chápu :o)) Na jednu stranu, kdo by si nedal, že??

                          Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 6:55:33

                          Simík1987 >> no to je jednoduché, po dlouhé a otravné cestě deš natěšeně na vodu, povyvážíš, postavíš bydlení a než se naděješ je večer. pak sedneš, dáš si nějakou kořalku a o zbytek se postará únava.. :))

                            NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 6:42:29

                            poool-PavelSečka >> jak to musí probíhat :o)))

                              Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 6:38:01

                              Simík1987 >>co si nedovedeš představit?

                                NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 6:33:14

                                poool-PavelSečka >> No, tak to si teda nedokážu představit :o))))

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 6:32:21

                                  Simík1987 >> opravdu, nekecám:))
                                  ale nebývá to nic hrozného. pouze proběhlo kouzlo první noci...

                                    NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 6:28:35

                                    poool-PavelSečka >> No, tak to bych Vás tam teda chtěla vidět :o)))

                                      Npoool-PavelSečka - Profil | St 10.2.2010 6:27:33

                                      blecha39 >> zdar, ale letos to bude bez alkoholné..

                                        NSimík1987 - Profil | St 10.2.2010 0:04:15

                                        blecha39 >> Jj, dobrou. Taky už povalím