Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Simík1987 - Profil | St 10.2.2010 0:03:55

blecha39 >> Aha :o))) To se teda pěkně rozrůstáte :o))))))

    blecha39 - Profil | St 10.2.2010 0:03:32

    Simík1987 >> tak dobrou

      blecha39 - Profil | Út 9.2.2010 23:47:33

      Simík1987 >> ale to nejsou sami nas je vice

        Simík1987 - Profil | Út 9.2.2010 23:41:43

        blecha39 >> Ti tomu pěkně dávají :o))))

          Simík1987 - Profil | Út 9.2.2010 23:41:17

          poool-PavelSečka >> Tak dobrou

            blecha39 - Profil | Út 9.2.2010 23:40:18

            poool-PavelSečka >> tak koukam ze se nesejdem na padu ale v lecebne....chacha

              poool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 23:33:00

              Simík1987 >> ne ne, jen jsem odskočil vedle za synátorem. ale už valím taky spat. ..dobrou

                poool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 23:31:29

                Dimmu >> tak si myslím že v tom určo vodka nebyla ..ale něco ostřejšího:))

                  Simík1987 - Profil | Út 9.2.2010 23:12:44

                  Dimmu >> Jj, dobrou

                    Simík1987 - Profil | Út 9.2.2010 23:12:17

                    kiwi >> Zdar a sílu

                      kiwi - Profil | Út 9.2.2010 23:10:03

                      Dimmu >> Taky valím , čuste

                        Dimmu - Profil | Út 9.2.2010 23:06:37

                        kiwi >> To teda jo...
                        Jdu chrápat, mějte se fajn, pánové a dámo. Dobrou s kobrou!

                          kiwi - Profil | Út 9.2.2010 23:00:28

                          Dimmu >> Tak už to jde dolů:))

                            Simík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:58:02

                            poool-PavelSečka >> Nějakej odpadlík :o)) Už spíš, bo co????

                              Simík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:57:29

                              kiwi >> To je jedno :o)))))

                                kiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:56:44

                                Simík1987 >> Aha, teď nechňapu?:)
                                Dimmu- na to zatím nemám odvahu, mám v tom takový bordel, mám strach že se objesím v tom chumlu pletenek a háčků...

                                  Dimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:53:00

                                  kiwi >> Když vidím ty fotky, tak se už nemůžu dočkat... Už jsem čtyřikrát přeházel vercajk.

                                    Simík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:52:43

                                    kiwi >> Toš pokouším se o to :o))))))))))))))))

                                      kiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:51:00

                                      Dimmu >> :))

                                        kiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:50:10

                                        A ti chudáci dřeli:)