Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:49:11

poool-PavelSečka >> Jak vidím tu flašku vodky na člunu, tak bych řek, že úžasné bylo ráno druhý den :-)

    Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:48:34

    Simík1987 >> Důchodce? znova jsem ti koukl do karty, jestli je někde chyba:)

      NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:48:30

      Dimmu >> I to je možnost :o))))))))))))))))))) Ale to neeee

        Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 22:48:05

        kiwi >> no toto byl úžasný příjezd....:))))))))

          NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:46:41

          kiwi >> cccc, já skoro důchodce něco dělat??? :o)))))))))))))))))))))))))))

            NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:46:22

            Simík1987 >> Jen abys nezkazila Ty nás... :-)

              Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 22:46:22

              Dimmu >> velmi vítána:)

              kiwi.. hurá, už nebudeš muset mýt nádobí.. a teď dostanu od simči do držky:))

                Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:45:51

                Simík1987 >> Neboj sa nic. Já je znám , oni jsou hodní, trpěliví, vytrvalí:))))))

                  Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:44:07

                  Simík1987 >> pool, pravdu má! klidit by ses neměla:) ALE někdy máme nepořádek tak by jsi nám mohla píchnout, co ty na to:)

                    NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:43:00

                    Dimmu >> Ještě mě zkazíte a co já potom :o((( ....... :o))))))))))))))))

                      NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:41:52

                      poool-PavelSečka >> No, to nevím

                        NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:41:43

                        kiwi >> Souhlasím!

                          Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:40:37

                          poool-PavelSečka >> Dimmu- a už dost! já za to nemůžu že tazima je kurevsky dlouhá, doma moc teplo néní, tak se chodívám ohřát do báru:) Tímto bych ukončil tuto diskuzi , o ,,dobrých holubech" a vrátil se k loďičkám!

                            Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:37:52

                            Dimmu >> Vole:))

                              NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:37:18

                              poool-PavelSečka >> Ale to je dobrý nápad, žena v kolektivu je vítána!

                                NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:36:42

                                poool-PavelSečka >> Chichi, to je jasné!

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 22:36:12

                                  Simík1987 >> kam by ses chtěla klidit ..pojedeš s náma

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 22:35:27

                                    Dimmu >> a já mám zato že to slyším každou druhou sobotu:)))))))))

                                      NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:33:22

                                      kiwi >> No už jsem psal Poolovi, že letos společně zachytáme....popijem...

                                        NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:32:47

                                        kiwi >> oou. Tak to potom napište jak pojedete sem, abych věděla, že se mám klidit. To pojedete na D7??? :o)))))))