Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:31:21

Simík1987 >> Víš, ale já jsem na rybách zásadně abstinent, ale Kiwi mi ukazoval fotky z rybaček s Poooolem, který nezapomíná na pitný režim.

    Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:31:19

    Dimmu >> Rád ti předám štafetu:) Já už neeee! opravdu:))

      Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:30:33

      Simík1987 >> No to víš že jo. Hlavně k vám na jih:) tam to mám rád....

        NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:29:54

        kiwi >> Já mám zato, že to jsem už slyšel :-)))))

          NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:29:49

          Dimmu >> A jé je :o)) Vy teda budete postrachové vod :o)))

            NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:28:49

            Simík1987 >> Noooo já zatím statečně odolávám, ale letos tuším, že mě podoná akce s těmito pány nemine :-)))) Ale už se těším!

              Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:28:40

              Dimmu >> Od této soboty, už ani hlt! :)

                NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:25:31

                Dimmu >> Jj, to si dokážu představit. Ti dva když se sejdou někde u vody, tak to musí stát za to :o))))))

                  NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 22:23:48

                  Simík1987 >> Neboj, oni měli s sebou dostatek tekutého svetru :-)

                    NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:18:05

                    poool-PavelSečka >> Brrrrrrrrrr, to musela být teda kosa :o))))

                      NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 22:17:40

                      kiwi >> No jé je, na léto se těším :o)) Ještě řekni, že ty ne :o))

                        Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:16:01

                        Simík1987 >> A co jak ty ? natěšená na léto:)

                          Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:14:55

                          poool-PavelSečka >> 30 je vždycky lepčí:)) prý:)

                            Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 22:11:45

                            kiwi >> áále jdi, ještě parkrát a zvykneš si. ..ale samo že třicet nad je lepčí:)

                              Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 22:05:00

                              poool-PavelSečka >> Fuj, to bylo poprvé a naposled! :)

                              Tohle mám radčííí!

                                NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 21:58:41

                                kiwi >> čau, čau :o)

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 21:58:11

                                  kiwi ..máme snad něco natrénováno:))

                                    Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:57:49

                                    Simík1987 >> Hoj, baby:)

                                      Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:57:34

                                      poool-PavelSečka >> Března? chichi, jedem na Madagaskar, nebo co?.))

                                        NSimík1987 - Profil | Út 9.2.2010 21:56:19

                                        Dobrej večer všem