Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 21:47:15

kiwi >> nestraš, koncem března tam už bude parádně... si vemeš teplé ponožky

    Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:41:03

    poool-PavelSečka >> Takže taloška je v ohrožení, nedělám si iluze, že tam bude líp!

      Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 21:37:55

      kiwi >> jj mínus. se z toho poserem už letos.

        Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:35:36

        KRAKONOŠ1 >> Jo takhle.:)

          Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:33:32

          poool-PavelSečka >> Víš prdlajs:) Jak 20? -20, to jo!

            NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 9.2.2010 21:31:35

            kiwi >> selvu jsem si půjčil když jsem zkoušel motory je starší ale majitel ji použil snad před sedmi lety je jak nová pak byl inzerát na tohatsu a bylo po zkouškách:))

              Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 21:30:30

              kiwi >> přesně vím jaké...
              tak co, už u vás taje? :))) hlásí oteplení, má být zase dvacet

                Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:29:05

                Dimmu >> To je pešek:( půl, nástřiku ti vzali.))

                  Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:27:57

                  poool-PavelSečka >> To byl výborný nápad! Stihnu i jiné věci:)

                    NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 21:26:29

                    kiwi >> V komárově v půl deváté večer. Valil jsem z Ostravy a kurvy na mě číhaly....

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 21:25:37

                      KRAKONOŠ1 >> no to by bylo nemilé překvapení, z toho by mi asi taky jeblo.

                        Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 21:24:43

                        kiwi >> zdar. dost že se taky ukážeš. ..to byl nápad odstěhovat si comp kdesi na dvůr:))

                          Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:22:54

                          Dimmu >> :)) kurňa kde? jezdíš na ledě rychle, vole:))

                            NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 21:21:13

                            kiwi >> Ne, furt se to neumím naučit... Ale nějak to snad do té doby zvládnu. Včera mě vykousli policajti za 1000 za rychlost, tak mě to tak moc sere, že se dneska vůbec neučím!

                              Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:18:47

                              KRAKONOŠ1 >> Selva už něco pamatuje, co? na co ji máš záložní?

                                Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:17:40

                                Dimmu >> čau, trochu:) co už je s tebe MUDR:))

                                  NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 9.2.2010 21:17:23

                                  kiwi >> ju selva je půjčená tohatsu je na moji bárku:

                                    NDimmu - Profil | Út 9.2.2010 21:14:53

                                    kiwi >> Zdarec, žiješ?

                                      NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 9.2.2010 21:14:51

                                      poool-PavelSečka >> to už bych tady nepsal páč by mě trefil šlak:))

                                        Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:14:32

                                        poool-PavelSečka >> Jsem vypadl na cígo a nikdo tu...:) Jaká?