Lodě - Loďky - Lodičky

Diskuse o lodní rybařině, používaných lodích, člunech a všem kolem nich. Pochlubte se svými miláčky, nápady a technikou. Snad se tady podaří udržet pokec lidí, kteří lodě milují stejně jako já. Budu rád za fotky, videa, zajímavé odkazy, postřehy, zkušenosti ...

Kolegové loďaři, tak trochu pro oživení diskuse... Jakou techniku lovu z lodí nejčastěji provozujete? Budu rád za vložené foto různých zlepšováků, nápadů, úlovků, foto z lovu, prostě všeho co s tím souvisí. Zima je dlouhá:)

A) položená - ryby kaprovité18%

B) položená - dravci5%

C) vábnička - sumci12%

D) přívlač44%

E) zavážení při lovu ze břehu22%

Od 22.1.2013 hlasovalo 367 čtenářů.

Nkiwi - Profil | Út 9.2.2010 21:13:36

KRAKONOŠ1 >> To máš na tu tvoji? myslím loď?

    Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 21:10:27

    KRAKONOŠ1 >> zdar, to by byl průser kdyby ne..:)

      NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 9.2.2010 21:04:40

      sem omrknul vozovej park a jsou tam kluci:))

        NBubla:-) - Profil | Út 9.2.2010 12:27:10

        Dalas >> pockej ja prave nechtel ctyrtakt.mam desisku dvoutakt a chtel sem ji vymenit za jeste silnejsi dvoutakt.jenze mam na lodi udelanou dalku tak musim koupit zase selvu.tak ze to stejne dopadne tak ze si ji necham.jinak co se tyce tech moturu selva tak jediny co se mi na ni posralo bylo cidlo prehrati motoru a to byla oprava na dve minuty.A treba nejnovejsi selvy sou koncern yamaha a pasujou na ne i z yamah dily.No a co sem posledne objednaval na yamahu dily tak sem je mel do tejdne doma a za par korun.A pro dily na stary selvy je lepsi zajed do italie a koupit si je sam nez je objednavat.jedinej kdo to v cr objedna je http://www.czmarine.cz/ a s nima je to obstrukce na pul roku!!!!!

          Nblecha39 - Profil | Út 9.2.2010 12:25:47

          poool-PavelSečka >> taky pekna

            Nblecha39 - Profil | Út 9.2.2010 12:24:26

            poool-PavelSečka >>

              Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 12:14:55

              blecha39 >> člověče z baťáku ani snad fotku nemám. musím se podívat. ale já tam moc nejezdím. ..spíš jen tak na nástražky.
              provoz je tam o prázdninách když je hezky. ale není to zase tak hrozné.

                Nblecha39 - Profil | Út 9.2.2010 11:45:46

                poool-PavelSečka >> zdarek a co na tom bataku da se tam taky lapat nebo tam je velky provoz kamos tam jednou jel pujcili si nejakej hausbot aprojizdeli to tam prej pekne jestli mas foto z bataku tak sem nejakou hod dik

                  Npoool-PavelSečka - Profil | Út 9.2.2010 10:57:06

                  blecha39 >> mi o tom povídej..loni když jsem jezdil na moravu lapat z takové menší lodi tak tam lítal kokot s člunem a vozil lidi za prachy. ..no a jasně že ho nějaký chytajíci rybář nezajímal. proleťel vždycky jak pi.. a já se málem koupal.

                    Nhakin - Profil | Út 9.2.2010 8:42:23

                    KRAKONOŠ1 >> To je jasné, ako náhle bude doma už aj ju nafotím.

                      NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 9.2.2010 8:13:13

                      hakin >> až tu svojí krasavici budeš mít v garáži pošli pár foteček na zahřátí,doufám že já se svezu už v březnu:))

                        Nhakin - Profil | Út 9.2.2010 8:08:43

                        KRAKONOŠ1 >> Ved preto dúfam, že bude čo najskorej doma aby som mohol začať pracovať.

                          NKRAKONOŠ1 - Profil | Út 9.2.2010 8:05:20

                          hakin >> to máš co dělat jaro už je za dveřmi:)

                            Nhakin - Profil | Út 9.2.2010 7:53:13

                            poool-PavelSečka >> No už to pomaly riešim, dufam že to dobre dopadne a za chvilu bude parkovať v garáži. Aby som ju do sezony stihol vyladiť.

                              NDalas - Profil | Po 8.2.2010 23:31:04

                              Bubla- a ta Selva- nesere se to ??

                                NDalas - Profil | Po 8.2.2010 23:29:30

                                Bubla- sakra ty mlžíš, - máš taky lodí.. Počítej s tím, kdybys chtěl jít do čtyrtaktu, že abys jezdil stejně šmrncovně jako s dvoutaktem, potřebuješ o 5 kobyl víc, vyzkoušel jsem 4 různý čtyrtakty, musí být 15 ka, abych jezdil jak se svojí 9.9 kou. To vlastně ale tobě asi říkat nemusím, když jsi od fochu) S těma staršíma motorama- jedná se o nově přihlašovaný motory. Ty který jsou nyní registrovaný, není problém- do 25 let.

                                  Nblecha39 - Profil | Po 8.2.2010 22:06:17

                                  poool-PavelSečka >> tak to je rozumne tady u nas moc lodi zase tak nejezdi obcas nejakej tlacak av lete je toho vice nekteri jezdej jako magori kaci nekaci je tady pujcovna lodi tak se tam sjizdej minule jsme jeli s pramici a prilit tam nejakej velkej clun a voda az na trenkach kokot

                                    Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 21:26:06

                                    Bubla:-) >> no řekl mi že starý motor je na doježdění a ne na prodej:))

                                      NBubla:-) - Profil | Po 8.2.2010 21:23:53

                                      poool-PavelSečka >> no tak to je pekny!sem zvedavej co pak budou lidi s tema starsima motorama delat?!pripada mi to trochu postaveny na hlavu.to jestli budu ten svuj chtit strelit tak abych moc neotalel.

                                        Npoool-PavelSečka - Profil | Po 8.2.2010 21:01:09

                                        blecha39 >> tady se dává běžně za otevření komory mimo určené hodiny pajcka. ..nepsané pravidlo.
                                        ale zase když máš na borca telefon a domluvíš se sním, tak víš že projedeš i večer.