Časopis Rybářství do našich schránek

V současné době přistává snad každému z nás do schránek časopis Rybářství. Docela by mne zajímalo:

1. Kolik to stálo?
2. Z jakých zdrojů se to platilo?
3. Kolik a zda se platilo i za zasílané časopisy nebo jen za poštovné?
4. Pokud i za časopisy, komu se za ně platilo?
5. Kdo o tom rozhodl?

Máte nějaké tipy?
Autor diskuse: strejka - Profil , 6.11.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Náklady na akci

A) platil všechny Svaz18%

B) platilo všechny Rybářství65%

C) poštovné atd. platil Svaz, časopisy dodalo zdarma Rybářství18%

Od 6.11.2009 hlasovalo 17 čtenářů.

Ivo - Profil | Pá 6.11.2009 13:46:52

Milos_Dia >> ..tak rychle asi nereagují, nebo ano ?:-))

    PV - Profil | Pá 6.11.2009 13:44:36

    dle mého, minimálně jedna databáze asi bude existovat a to databáze CS povolenek.

      Milos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:44:08

      Ivo >> No já jsem právě časopis odhlásil...

        Pike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:44:03

        drozďák 30,42 >> ale to já netvrdím, že nemůže, pozor. Ale vydavatelem rybářství není ČRS.
        Vydavatelem je Rybář s.r.o......

          Milos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:42:37

          Pike-Pájka >> Spíše Rybář s.r.o. nafuckturoval Radě ty výtisky...to bych považoval za účetně a daňově čistý postup.

            Ivo - Profil | Pá 6.11.2009 13:42:14

            Milos_Dia >> ..možná právě proto. U tebe by to nemělo žádný efekt. Popravdě, mít na starosti masírku tohoto charakteru, tak mne především zajímají ti rybáři, kteří časopis odhlásili a ne ti, kteří ho i nadále odebírají formou předplatného.

              kakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:41:24

              Ivo >>
              Databáze předplatitelů nemá nic společného z databází členů ČRS. Pokud s ní disponuje Svaz, tak ji má asi od vydavatele.Zda je to košer nechám na úvaze každého soudruha.

                drozďák 30,42 - Profil | Pá 6.11.2009 13:40:27

                Pike-Pájka >> může jako právnický subjekt vyvíjet obchodní činnost, a má ji jasně deklarovanou i ve výpisu z rejstříku. Rada navíc zajišťuje distribuci všech materiálů pro členy ČRS, a opět to má jasně deklarováno, klidně to může zakomponovat do nákladů na distribuci materiálů pro členy ČRS, z právního hlediska bych řekl, že se o žádnou konfliktní situaci jednat nebude.

                  Pike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:40:24

                  Milos_Dia >> hlavně ono už je to jedno. Vůbec bych se nebál toho, že by to teď nebylo ošetřené. Třeba už jsou připraveny i faktury, kde ČRS účtuje Rybáři s.r.o. nějaké to poštovné či obálky. Možná i práci pár obálkovaček.
                  A nebo žeby to ČRS udělalo zdarma v rámci propagace rybářského sportu?

                    strejka - Profil | Pá 6.11.2009 13:38:48

                    Ivo >> zdaleka to nepřišlo jen předplatitelům, ani ne jen minulým...

                      kakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:38:42

                      Pike-Pájka >>
                      Potom musí mít ČRS databázi členů přímo od Pána Boha. Z jednotlivých MO ji nemá šanci vytřískat ani karabáčem.
                      Nechci se do ČRS montovat, vím ale bezpečně, že v MRS se o tom plácá už hodně dlouho a databáze mají maximálně MO.

                        Milos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:38:14

                        ...a mně nic nepřišlo, přestože jsem byl předplatitel...

                          Milos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:37:20

                          Pike-Pájka >> recool hláška - hezky se to zamotává

                            Pike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:36:32

                            Ivo >> databází musí být víc. Kdysi jsem dostal předplatné a ještě mi to chodilo na Moravu, teď mi to došlo do Jesenice....

                              Milos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:36:28

                              Ivo >> cool hláška - co na to Kakr?

                                Ivo - Profil | Pá 6.11.2009 13:35:26

                                kakr >> tady bych si tak jistý nebyl a pro své tvrzení mám i důvod. Svaz , potažmo vydavatelství časopisu disponuje minimálně databází předplatitelů.

                                  Pike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:34:38

                                  drozďák 30,42 >> Ano, takhle možná čisté, ale tím se opět eskaluje otázka, proč posílá na své náklady či jako zprostředkovat ČRS časopis vydavatele Rybář s.r.o.....

                                    kakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:32:18

                                    Milos_Dia >>
                                    Lipan asi zdechl.........

                                      drozďák 30,42 - Profil | Pá 6.11.2009 13:32:14

                                      Pike-Pájka >> aha, tak to bylo ale beze mne. Původní MO mi vyřizovala převodku a tam jsem nepodepisoval nic, co by alespoň vzdáleně připomínalo souhlas se zpracováním osobních dat. V nové MO jakbysmet.

                                      Ale jinak co píše strejka bude pravda: odesílatelem časopisu byl skutečně ČRS, je to na obálce jasně vyznačeno, tudíž to bude neprůstřelné.
                                      Elegantní vyjebávka, ovšem dle zákona čistá.

                                        Pike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:30:07

                                        kakr >> To je sice príma, ale obce to těžko můžou vydat pro účely spamování rybářským časákem. Osobní údaje můžou být zpracovány jen pro účely, pro které byly kolektovány, což jistě spamování časákem není.

                                        A navíc jak jsem psal, mám 10let starý rybářský lístek vydaný v Uherském Hradišti, tehdy jsem měl trvalý pobyt na Velehradě či ve Starém Městě (musel bych to dohledat, což se mi nechce) a časák mi přišel do Jesenice.....