Časopis Rybářství do našich schránek

V současné době přistává snad každému z nás do schránek časopis Rybářství. Docela by mne zajímalo:

1. Kolik to stálo?
2. Z jakých zdrojů se to platilo?
3. Kolik a zda se platilo i za zasílané časopisy nebo jen za poštovné?
4. Pokud i za časopisy, komu se za ně platilo?
5. Kdo o tom rozhodl?

Máte nějaké tipy?
Autor diskuse: strejka - Profil , 6.11.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Náklady na akci

A) platil všechny Svaz18%

B) platilo všechny Rybářství65%

C) poštovné atd. platil Svaz, časopisy dodalo zdarma Rybářství18%

Od 6.11.2009 hlasovalo 17 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Pá 6.11.2009 9:09:19

Pike-Pájka: To jiste ano. Ale ja se chci ujistit, ze si tady nekecam do kapsy a nenapadam nekoho nepravem. Proto chci videt tu hlavicku pro porovnani, protoze redakcni rada je stejna jako v tomto pripade. Ale muze se jednat o jiny casopis. Chapes CHVK?(chran vlastni kuzi). Nemam chut se soudit s redakci za poskozovani dobreho jmena. Tot na vysvetleni. Ta fotka vse vysvetli.

    NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 8:58:00

    Anýzový dědek >> www.justice.cz

    najít si tam detaily zvládne každý.

      NAnýzový dědek - Profil | Pá 6.11.2009 8:50:52

      strejka : Muzes sem dat foto celni strany (hlavicku)? Aby se vyloucil omyl z me strany?
      To, co ja myslim, vydava taky RYBÁŘ spol. s r.o.
      Sefredaktor je Vladimir Urban.
      Nerad bych nekoho nepravem poskodil. Ale pokud je to tentyz casopis (uvidim podle fota), tak potom doporucuju obratit se primo na nej z dotazem co to ma znamenat.

        NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 8:33:42

        Minnow67 >> jenže to by to Rybářství nesmělo přijít v obálce s logem ČRS atd, viz můj příspěvek níže.

          NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 8:32:18

          Ni, mrkl jsem se na stránky Rybářství a dále na stránky Justice.cz, kde je psáno, kdo vlastně za vydavatelem Rybářství firmou RYBÁŘ s.r.o. stojí.
          Vůbec nechápu, jak je možné, že Český rybářský svaz, Rada Praha má společný soukromý podnik s dalšími vysokými funkcionáři svazu a dalšími osobami - například s ing. Štípkem, ing. Vostradovským či překladatelským novátorem Otto Pospíšilem.
          Pak to dopadá tak, že nevyžádaný spam v podobě Rybářství mi přijde (nikdy jsem ho na současnou adresu objednané neměl) v obálce s hlavičkou ČRS.
          A já se ptám, proč to nedošlo v obálce s hlavičkou vydavatele? Nebo že by majoritní vlastník Rybáře s.r.o. ČRS Rybáři s.r.o. ty obálky prodal? V jakém účetnictví je zaznamenáno zaplacené poštovné? Dal ČRS vydavateli Rybář s.r.o. sponzorský dar, aby propagoval sportovní rybolov volným výtiskem dodaným do schránek?
          Co na to minoritní vlastníci?

            Nstrejka - Profil | Pá 6.11.2009 8:29:38

            Anýzový dědek >> já a dost mým známých dostali do schránek časopis. Marketingová akce proč ne, ale je zde důvod k ostražitosti:

            Jednatel ČRS je zároveň jednatelem a SPOLUMAJITELEM fy Rybář s.r.o. tedy vydavatele Rybářství...

            Tzn. jakákoli podpora i nefinanční (např. jen poskytnutí adres k marketingovým účelům) ČRS tomuto časopisu je zároveň podporou peněženky tohoto jednatele. No a o přístupu ČRS k tomuto časopisu spolurozhoduje kdo? No přeci jednatel ČRS. A kruh se nám uzavírá.

            Neříkám, že bylo něco provedeno v rozporu s předpisy, leč už sdílení databáze členů není košer, a logicky zde vyvstávají otázky, jak je to s tím ostatním...

              NAnýzový dědek - Profil | Pá 6.11.2009 8:22:11

              strejka : Driv to u nas meli zdarma v ryb.potrebach, ale ted uz to nikde neni a do schranek to nikomu nechodilo a nechodi. Alespon u nas.

                NRadek Ptáček - Profil | Pá 6.11.2009 8:15:28

                Tak k nám dorazilo na MO a předplácet ho nebudem. Ale při vyklízení klubovny jsme našli dost velké kusy z let 1970 - 1990, a to je teda počteníčko :-)

                  NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 8:14:40

                  Jeden tip bych měl, ovšem bohužel, není to publikovatelné a drakonicky bych porušil pravidla pro publikování příspěvků na tomto serveru...

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 6.11.2009 8:10:47

                    strejka >> strejka: Pokud mas na mysli Rybářství-noviny, tak se jedna pouze o reklamni letak a je to sponzorovano prave z reklam tam zverejnenych. Jinak to ma nalakat lidi k predplatnemu casopisu Rybarstvi.

                      Nstrejka - Profil | Pá 6.11.2009 7:47:23

                      Jinak standardní maketingová akce to není už jen kvůli tomu, že by Rybářství neměl mít vůbec přístup k databázi členů ČRS.

                        NMinnow67 - Profil | Pá 6.11.2009 7:42:46

                        Já to vidím jako propagační akci naprosto běžnou u kteréhokoliv jiného ekonomického subjektu. Do redakce si psal?

                          Nstrejka - Profil | Pá 6.11.2009 7:41:31

                          Nikdy jsem Rybářství neodebíral, nic jsem tudíž nezrušil, přesto jsem časopis dostal...

                            NPextr - Profil | Pá 6.11.2009 7:15:53

                            Salmon >> Teď asi před týdnem jsem si ho znovu předplatil.

                              NSalmon - Profil | Pá 6.11.2009 7:15:02

                              Pextr >> Já jsem ho odebíral cca. 10 let a teď jsem ho nebral už asi 5 let.

                                NPextr - Profil | Pá 6.11.2009 7:13:12

                                Salmon >> Mě předplatné skončilo a neobjednal jsem si ho znovu a nic mi nepřistálo.

                                  NSalmon - Profil | Pá 6.11.2009 7:11:49

                                  Přistálo myslím jen jen těm, kteří ho dříve odebírali a zrušili předplatné. Mě taky přišlo a když jsem si spočítal, že daleko víc dám měsíčně za občasné pivko, tak jsem si ho opět objednal. Není to rozhodně taková investice a předplatné má hodně výhodnou cenu.70,- bez a 40,- pro předplatitele:-)
                                  Myslím, že to byl dobrý marketingový tah. Nejsem jediný, kdo si ho opět objednal.
                                  Náklady šly určitě na vrub nakladatele, kterému se to určitě vrátí.

                                    Nrybomil - Profil | Pá 6.11.2009 7:02:14

                                    Mě taky ne, ani přistát nemůže, jsem už 11 let mimo hlášené trvalé bydliště.Mají smolíka.

                                      NPextr - Profil | Pá 6.11.2009 6:59:30

                                      strejka >> Mě taky nic nepřistálo.

                                        Nmartinx 26,13 - Profil | Pá 6.11.2009 6:55:12

                                        Mě nepřistálo nic.