- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Časopis Rybářství do našich schránek
1. Kolik to stálo?
2. Z jakých zdrojů se to platilo?
3. Kolik a zda se platilo i za zasílané časopisy nebo jen za poštovné?
4. Pokud i za časopisy, komu se za ně platilo?
5. Kdo o tom rozhodl?
Máte nějaké tipy?
Náklady na akci
A) platil všechny Svaz18%
B) platilo všechny Rybářství65%
C) poštovné atd. platil Svaz, časopisy dodalo zdarma Rybářství18%
Od 6.11.2009 hlasovalo 17 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nstrejka - Profil | Út 1.12.2009 13:51:31
NMilos_Dia - Profil | Út 1.12.2009 13:49:41
NEosvobozeno podle § 14 odst.3 nebo ne?
Nebo platí natvrdo § 5 a pro zařazení do "uskutečňovatelů ekon.činností" stačí jen jedna ekonomická činnost, např. ubytovací služby, půjčovny a podobné fičury?
NJuraj - Profil | Út 1.12.2009 13:45:48
Ndantex - Profil | Út 1.12.2009 13:20:46
NMilos_Dia - Profil | Út 1.12.2009 13:15:24
Ndantex - Profil | Út 1.12.2009 13:09:18
NMilos_Dia - Profil | Út 1.12.2009 13:04:26
Ndantex - Profil | Út 1.12.2009 12:59:30
NLe Big Mac - Profil | So 7.11.2009 19:34:28
To, co skončilo ve schránkách, je normální direct marketingová akce nejspíš z remitendy (neprodané výtisky starších čísel), pochybuji, že vám přišlo do kaslíků aktuální vydání. Náklady nese vydavatel, jeho struktura je zjevná. Nepřipadá mi mravné, aby jednotlivé osoby, z nichž některé jsou nadále činné ve vrcholných orgánech ČRS, měly zisky z prodeje čehokoliv, co odebírá členská nebo nečlenská základna, ale nic s tím nenadělám. Svědomí je to, co těmto lidem chybí. V jejich myslích přetrvává ČRS jako orgán Národní fronty a podle toho se také chová směrem dolů k základním organizacím. Představíme-li si ČRS jako pyramidu, jejíž základnu tvoří základní organizace, pak všechno nad tím je k ničemu. Svými příspěvky živíme pěkný aparát a pár lidí z toho má doslova pohádkový život a byznys (třeba navazující vydávání knih - odborných - nevalné úrovně). Protože má ale ČRS - podobně jako myslivecké organizace - zavedený lobbying na MZe a úředníci na ministerstvech se nijak zvlášť neobměnili, je cesta ke hře já na bráchu - brácha na mě stále otevřená. Proto existují nesmysly jako ministerská povolenka, proto jsou některá opatření nesmyslná (například zákaz chytání na mušku na Ohři 7 po 30. listopadu, přičemž se tam dále chytá na rybičku a třpytku), hájení lipana od 1. 12., když by jistě stačilo s velkou rezervou od 1. 3., apod. Myšlení lidí se za dvacet let v některých oblastech posunulo jen k maximalizaci profitu. Nemělo se cinkat klíčema, mělo se věšet.
NAnýzový dědek - Profil | Pá 6.11.2009 18:08:18
Zajimalo by me, zda casopis dostal nejaky neclen, ktery nikdy RL nemel a nebyl clenem CRS.
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 6.11.2009 17:54:26
Ale i když jakýkoliv subjekt použije tvoje jméno a adresu, ať už při zpracování, anebo předávání tvých osobních dat, tak je povinen o tomto kroku tebe informovat. Ty následně můžeš vyjádřit písmený nesouhlas. Anebo nereagovat a bude to považováno za tvůj souhlas.
Ale informační povinnost zůstává.
NAnýzový dědek - Profil | Pá 6.11.2009 17:36:03
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 15:11:04
Ndantex - Profil | Pá 6.11.2009 14:38:15
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 14:36:59
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 14:36:07
Nmildas - Quinn - Profil | Pá 6.11.2009 14:32:15
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 14:30:21
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 14:25:57
Měj trochu úcty k mým šedinám - vyvrheli (sám jsi se z lůna Svazu vyvrhl) :-))))
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 14:22:19
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 14:13:54
OK, to mají. Rozhodně to stačí na rozeslání nabídky na předplacení časáku.Jen se na všechny členy nedostane, jak si zde mnozí oprávněně stěžují, že nic nedostali :-))
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 14:09:15
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 14:07:20
Velké MO pochopitelně databáze členů, vydaných povolenek, sumářů, trestanců, členů osvobozených od brigád atd. mají. Existuje program (5000kč) což je celkem láce, který vše výše napsané a ještě mnohem více umožňuje. Jen to chce mít kompl a nějakého zodpovědného datlovače dat.
Jinak ještě existují MO, které mají databázi v Excelu, Acesu, a v různých jiných typech, záleží na šikovnosti členů.
Pak je ten zbytek MO a není jich málo, co tužkou a perem vládnou....
A přes to nejede vlak.
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 14:01:07
Link jsem stáhnul přímo z rybsvaz.cz, takže je i docela dobře možné, že to používají taky.
NPetr Havlíček - Profil | Pá 6.11.2009 13:58:08
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:57:29
NPV - Profil | Pá 6.11.2009 13:57:03
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:55:45
Přesně ty, které požaduje příloha 8 vyhlášky 197/2004 Sb.
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:53:16
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:52:44
Časopis máme naštěstí za sebou. MRS také "spoluvydával " v létech devadesátých rybářský časák a furt se vykládalo jaký je to job. Zůstala po něm jen pěkně hluboko zaťatá sekera, no a zalepili to pochopitelně členové...
Nsven - Profil | Pá 6.11.2009 13:51:52
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:49:23
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:49:23
Maximálně na úrovni MO. Jde o prachy, ne o členy. MO nafasuje x CS povolenek a pak je vyúčtuje,
neprodané vrátí. Vše na úrovni penízků......
NPV - Profil | Pá 6.11.2009 13:44:36
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:44:03
Vydavatelem je Rybář s.r.o......
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:42:37
NIvo - Profil | Pá 6.11.2009 13:42:14
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:41:24
Databáze předplatitelů nemá nic společného z databází členů ČRS. Pokud s ní disponuje Svaz, tak ji má asi od vydavatele.Zda je to košer nechám na úvaze každého soudruha.
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 6.11.2009 13:40:27
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:40:24
A nebo žeby to ČRS udělalo zdarma v rámci propagace rybářského sportu?
Nstrejka - Profil | Pá 6.11.2009 13:38:48
Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:38:42
Potom musí mít ČRS databázi členů přímo od Pána Boha. Z jednotlivých MO ji nemá šanci vytřískat ani karabáčem.
Nechci se do ČRS montovat, vím ale bezpečně, že v MRS se o tom plácá už hodně dlouho a databáze mají maximálně MO.
NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:38:14
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:36:32
NIvo - Profil | Pá 6.11.2009 13:35:26
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:34:38
Ndrozďák 30,42 - Profil | Pá 6.11.2009 13:32:14
Ale jinak co píše strejka bude pravda: odesílatelem časopisu byl skutečně ČRS, je to na obálce jasně vyznačeno, tudíž to bude neprůstřelné.
Elegantní vyjebávka, ovšem dle zákona čistá.
NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:30:07
A navíc jak jsem psal, mám 10let starý rybářský lístek vydaný v Uherském Hradišti, tehdy jsem měl trvalý pobyt na Velehradě či ve Starém Městě (musel bych to dohledat, což se mi nechce) a časák mi přišel do Jesenice.....
Kde to žije - všechna témata
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:11NRybáři vs ochránci přirody 65
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...











