Časopis Rybářství do našich schránek

V současné době přistává snad každému z nás do schránek časopis Rybářství. Docela by mne zajímalo:

1. Kolik to stálo?
2. Z jakých zdrojů se to platilo?
3. Kolik a zda se platilo i za zasílané časopisy nebo jen za poštovné?
4. Pokud i za časopisy, komu se za ně platilo?
5. Kdo o tom rozhodl?

Máte nějaké tipy?
Autor diskuse: strejka - Profil , 6.11.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Náklady na akci

A) platil všechny Svaz18%

B) platilo všechny Rybářství65%

C) poštovné atd. platil Svaz, časopisy dodalo zdarma Rybářství18%

Od 6.11.2009 hlasovalo 17 čtenářů.

NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 14:22:19

škoda, že Wright nenapsal přímo Štípkovi email. Měli bychom tom černé na bílém, jak to asi mohlo být.

    NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 14:17:32

    kakr >> wole

      NIvo - Profil | Pá 6.11.2009 14:16:31

      kakr >> vlak možná ne, ale kopírka ano ...:-)))))

        Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 14:13:54

        Milos_Dia >>
        OK, to mají. Rozhodně to stačí na rozeslání nabídky na předplacení časáku.Jen se na všechny členy nedostane, jak si zde mnozí oprávněně stěžují, že nic nedostali :-))

          NPV - Profil | Pá 6.11.2009 14:11:48

          Milos_Dia >> já se snaží tvrdit to samý, co ty...

            NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 14:09:15

            kakr >> OK. Já pouze tvrdím, že na úrovni ÚS to rozhodně tužkou do notýsku nezapisují, a že údaje o bydlišti mají na povolence...kapiš?

              Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 14:07:20

              Milos_Dia >>
              Velké MO pochopitelně databáze členů, vydaných povolenek, sumářů, trestanců, členů osvobozených od brigád atd. mají. Existuje program (5000kč) což je celkem láce, který vše výše napsané a ještě mnohem více umožňuje. Jen to chce mít kompl a nějakého zodpovědného datlovače dat.
              Jinak ještě existují MO, které mají databázi v Excelu, Acesu, a v různých jiných typech, záleží na šikovnosti členů.
              Pak je ten zbytek MO a není jich málo, co tužkou a perem vládnou....
              A přes to nejede vlak.

                NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 14:01:07

                http://www.petruvzdar.cz/EvMO/evmo.htm

                Link jsem stáhnul přímo z rybsvaz.cz, takže je i docela dobře možné, že to používají taky.

                  Npepa-č - Profil | Pá 6.11.2009 13:58:20

                  Mrknato >> :-))

                    NPetr Havlíček - Profil | Pá 6.11.2009 13:58:08

                    ... byl jsem předplatitelem dlouho, už nejsem předplatitelem, taky dlouho a dostal jsem hovno ... :-)

                      NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:57:29

                      kakr >> No, a jaký je problém to opsat do nějakýho formátu a nasosnout do databáze?

                        NPV - Profil | Pá 6.11.2009 13:57:03

                        kakr >> nevím, ale někde jsem se doslechl, že se vyplněné CS povolenky-výkazy docházek a úlovků zpracovávají centrálně.

                          NMrknato - Profil | Pá 6.11.2009 13:56:12

                          Zcela jistě existuje databáze vyloučených členů....

                            Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:55:45

                            Milos_Dia >>
                            Přesně ty, které požaduje příloha 8 vyhlášky 197/2004 Sb.

                              NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:55:05

                              Ivo >> ...asi tak před rokem, možná dvěma?

                                NMilos_Dia - Profil | Pá 6.11.2009 13:53:16

                                Ještě mě napadla v souvislosti s neexistencí databáze na ÚS jedna věc - jaké že to údaje jsou k vyplnění na první straně povolenky? A kdo tu povolenku vydává? A ke komu se vrací s vyplněným sumářem?

                                  Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:52:44

                                  Pike-Pájka >>
                                  Časopis máme naštěstí za sebou. MRS také "spoluvydával " v létech devadesátých rybářský časák a furt se vykládalo jaký je to job. Zůstala po něm jen pěkně hluboko zaťatá sekera, no a zalepili to pochopitelně členové...

                                    Nsven - Profil | Pá 6.11.2009 13:51:52

                                    Ivo >> zatím mi nic také nepřišlo. Rybářství jsem odhlásil před dvěmi lety, protože mi ho vždy buď někdo ze schránky ukradl nebo z něj pošťáci udělali trhací kalendář.

                                      NPike-Pájka - Profil | Pá 6.11.2009 13:49:23

                                      drozďák 30,42 >> ještě to doplním Tedy jde mi o to, jak ČRS tohle spamování vykáže. Nevím, jako má pro člena informační hodnotu zábavný časopis, ke kterému je přidána složenka a kdy jsou vlastníkem vydavatele krom ČRS i soukromé osoby.........

                                        Nkakr - Profil | Pá 6.11.2009 13:49:23

                                        PV >>
                                        Maximálně na úrovni MO. Jde o prachy, ne o členy. MO nafasuje x CS povolenek a pak je vyúčtuje,
                                        neprodané vrátí. Vše na úrovni penízků......