Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Holátko - Profil | Pá 1.7.2016 10:38:21

Manifesto >> Připrav se na to, že to nahoře oproti deltě trochu víc teče :-)

    Manifesto - Profil | Čt 30.6.2016 19:29:02

    Chiquita >> Ďakujem za odpoved a nech to cinká :)

      Chiquita - Profil | Čt 30.6.2016 18:07:28

      Manifesto >> Ahoj povolenku koupíš normálně v Revere na poště, ale cena je trošku vyšší myslím kolem 50E.

        Manifesto - Profil | Čt 30.6.2016 17:26:33

        čaute hoši prosil by som o radu, :-) chystám sa na pád niekde do oblasti v okolí mesta Revere.... viete mi poradiť kde kúpim povolenku? doteraz som jazdil len do delty a to som riešil s FH. kúpim ju na ktorejkoľvek pošte? ako to je? dakujem za odpoveď

          dizlektik fídža - Profil | So 25.6.2016 20:38:12

          TCHM >> sleduji tě tak jak už něco cinklo podávej foto a hlášení ....ať se daří náký zažitky cesta v poho ?

            YE - Profil | Čt 23.6.2016 11:32:04

            ahoj, ja se akorat vratil.. zase tak moc tam nekousali..)))

            (sumci...)

              Miláno BRH - Profil | Út 21.6.2016 15:30:28

              TCHM >>
              Mistře už jsem se bál, že jsi právě na Itálii zapomněl.
              Raději ti jí ještě připomenu:
              Krásný záběr.... zdolávám bohužel bez čelovky.....a po dech beroucím 30min souboji pěkný strom u břehu :)

              Tak bojuj a ať něco přijde. Času máš evidentně dost!

                TCHM - Profil | Út 21.6.2016 15:16:28

                Miláno BRH >> nezapomel,neboj...maj toho vagon,nejsem tu prvne....zjistuji,ze cele s racky od reidu jsou k nicemu....mam i odparovac co ma ochranit 30m2....mam v aute s bidou 8 a komari jak na bale...😀😀
                Ale bojuju s vodou....tece to hodne,hlavak klasicky les v toku tak jsem utekl na rameno....ale i tady to tece,bordel na snurach,.....cekam az to spadne.

                  Bušák - Profil | Po 20.6.2016 14:07:45

                  TCHM >> Tome tak ať se ti taky zadaří,aspoň jako Dalasovi

                    Bušák - Profil | Po 20.6.2016 14:06:52

                    Dalas >> co dodat,paráda

                      P!F - Profil | Po 20.6.2016 12:40:27

                      Miláno BRH >> NJ, v tomto období sú to dôležitejšie veci než udice, by sa cez deň utiekol a večer by ho zozrali.

                        Miláno BRH - Profil | Po 20.6.2016 10:31:08

                        TCHM >>

                        hlavně si nezapomeň krém a repelent mistře :)

                          TCHM - Profil | Čt 16.6.2016 13:15:39

                          Ahoj Italnici..😉...nevali se nekdo na Padu,nebo v dohledne dobe neodjizdi???V pondeli vyjizdim na par tydnu.....

                            Obiš - Profil | Po 18.4.2016 23:17:54

                            Dalas >> uffff..hm... brrr....

                              kokosek - Profil | Ne 17.4.2016 7:28:57

                              Dalas >> Ta se povedla stréčku! Líbí moc

                                Vanous - Profil | So 16.4.2016 15:29:02

                                Dalas >> Jojo, napsal si to uplně přesně :) Na Pád jezdím velice rád, a když se chytne aj nějaká ta ryba, tak to je už třešnička na dortu ke vší spokojenosti. Jinak to je dobré monstrum :) Jen tak dál

                                  KAJKA - Profil | Pá 15.4.2016 22:54:35

                                  Dalas >> 1*,super fotka,poskládej z toho kalendář :-)

                                    Dalas - Profil | Pá 15.4.2016 22:49:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vanous >> na oplátku)

                                      Dalas - Profil | Pá 15.4.2016 22:30:17

                                      Vanous >>nejsem zrovna příznivcem tohoto dresu, ale jo, pěkný, hausbótek pohoda co.. Pád je o naději..o velké naději na velkou rybu, je normální za týden nic nechytit, kdo to nepochopí, ten tam víckrát nejede, a to je dobře..

                                        Dalas - Profil | Pá 15.4.2016 22:25:59

                                        juraf >> bud v klidu netřou, 3 týdny až měsíc do tření,pokousaní navzájem jsou i v lednu

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš