Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Njuraf - Profil | Pá 15.4.2016 20:55:32

hamer101 >> To myslíš vážně že se už třou.My taky razíme příští týden.A co kapři ?

    NVanous - Profil | Pá 15.4.2016 16:13:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dalas >> Žádná velká extratřída, ale zachytali jsme si :) O nějaké ryby jsme přišli, a jedna byla už lepší kategorie :) Ale beru to jako úspěch, protože jsme už několikrát vyhořeli uplně

      NDalas - Profil | Pá 15.4.2016 14:56:19

      Vanous >> tak se pochval, co jsi chytl? Z naší party jeden vlka)

        Nhamer101 - Profil | Pá 15.4.2016 12:42:30

        Uz je trenie

          Nkendy.dom - Profil | Pá 15.4.2016 12:19:05

          Vanous >> toho se prave bojim ze se zacnou trit a diky kendy

            NVanous - Profil | Pá 15.4.2016 10:35:07

            kendy.dom >> čau, já jsem se z tama vrátil před týdnem a chytli jsme parádní období :) ryby byly aktivní a něco se i podívalo na břeh.Voda v normálu, ale teplota letěla rychle nahoru. jak jsme přijeli, tak měla kolem 13 a u odjezdu už 16. Tak se obávám, že chytnete zrovna tření. My jsme ho chytli minulý rok a celý týden bez záběru :) Ale nechcu strašit.. Uvidíte, třeba to ještě chytnete dobře :) A počasí luxus

              NStandy - Profil | Čt 14.4.2016 21:42:51

              Když to pujde takhle dál s tím pěkným počasím,tak je možný,že by mohli jít koncem měsíce do tření.Kamarád co se teď vrátil,je opálenej jak cikán,jaký je tam teď skoro letní počasí.Jakej na to máte názor vy ostatní?

                Nkokosek - Profil | Čt 14.4.2016 20:52:49

                kendy.dom >> V poho, to byl žert ;) Jsou to ryby, jeden den bys řekl, že ve vodě nemůže být živá duše a den poté to vře, že se pomalu bojíš...ať se daří!

                  Nkendy.dom - Profil | Čt 14.4.2016 20:29:59

                  kokosek >> tak uvidim a dikajs

                    Nkokosek - Profil | Čt 14.4.2016 16:54:02

                    kendy.dom >> příští týden už bude určo pozdě ;)

                    http://www.fishingholiday.cz/aktuality/cz

                      Nkendy.dom - Profil | Čt 14.4.2016 16:36:45

                      ahoj kluci nevite jak to jde na jihu porto viro pristi tyden tam odjizdime,budu rad za kazdou odpoved diky

                        NVanous - Profil | St 13.4.2016 23:19:38

                        My jsme vyhořeli 3x zasebou (1 ryba za 3 výpravy), ale vždy jsme se vrátili a letos se to konečne dostavilo :) nějaké sumíky jsme pochytali, nějaké ztratili.. Chce to čas.. :)

                          Nabcdddd - Profil | St 13.4.2016 19:43:28

                          Chiquita >> mali sme aj my taku vypravu, ale vzdy sa tam chces vratit, Pad je neskutocna voda, a to je na tom to krasne.

                            Nabcdddd - Profil | St 13.4.2016 19:42:06

                            sur >> Pad je uplne ina voda ako to na co sme u nas zvyknuti. Na Pade je taky tlak, ze akakolvek mala chyba znamena neuspech, tie ryby uz niesu blbe ako kedysi, vela z nich uz chytena bola. Pohyb vo vode moze byt dobry ale aj nie. Nasa najhorsia vyprava bola ked sme trafili sumce v treni.

                              Nkokosek - Profil | St 13.4.2016 19:07:04

                              sur >> Bud v klidu! Dávám ti palec hore bo takových co total vyhořeli je moooc a ticho po pěšině. Jeden sumec za výpravu je úplně normální stav.

                                Nsur - Profil | St 13.4.2016 18:35:50

                                abcdddd >> nevim co delama spatne.uz jsem z toho nestastny ale stale se nevzdavam a planuji dalsi cestu, ted uz doufam za ulovkem.
                                Pritom si dovolim rict ze na nasich vodach nake ty uspechy mam.

                                v Italii jsem chytal jak na hlavaku tak na ramenech,hledali nova mista a bez vysledku pritom pohyb ve vode byl.

                                  NChiquita - Profil | St 13.4.2016 18:13:31

                                  abcdddd >> To jo zlaté časy už jsou dávno pryč a zlepšovat se to určitě nebude. Dokud si Češi budou vozit sumce domů aby se jim zaplatila část cesty tak už vůbec ne. Myslím, že to dělá tak 50% Čechů i Slováků a nemluvím o Maďarech, Rumunech atd. ono ta nějaký rok trvá než doroste další 2m. ryba. Jinak už jsem taky zažil, že jsem za 10dní nevytáhl ani jednu rybu zrovna na té Maistře a kolega takhle vyhořel loni tak už to někdy bývá.

                                    Nabcdddd - Profil | St 13.4.2016 17:58:10

                                    sur >> nechytit za 3 vypravy jedinu rybu je divne, ale na juhu zhoreli uz aj vacsi machri ako ty. cesta je trnista ked si ju chces vyslapat sam... hlavne ked "zlate" casy su uz prec.

                                      Nsur - Profil | St 13.4.2016 17:23:34

                                      ahojte,dobryden
                                      byl jsem na padu 3x na tyden z toho 2x koncem brezna a jednou v listopadu.Chytal jsem na Maistre,gnoce,pile,Levente
                                      byly jsme vzdy ctyri sumcari (trhacka) a nechytli jsme ani jednoho sumce.
                                      dohromady se nam podarilo ulovit jen pet kapru do 70cm

                                      Ma nekdo podobne spatne zkusenosti?
                                      nebo mame nasrano v rukach?

                                        Nabcdddd - Profil | St 13.4.2016 8:27:23

                                        Chiquita >> ono to ma este ceresnicku na torte, a to ked ten koho si tam rok predtym vzal ako uplneho novacika za rucicku, na tvoje fleky taha dalsi rok svoju bandu. ja a P!F by sme vedeli rozpravat...

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš