Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

Nladikxxx - Profil | St 28.1.2015 20:07:48

bobrman >> Ládixxxův mlýn mele pomalu ale o to víc najemno!!:--)))

    Nladikxxx - Profil | St 28.1.2015 19:56:11

    bobrman >> sedím v hospodě a co nevidím....drzost za drzostí!!!:-)))

      NHekit - Profil | St 28.1.2015 19:52:08

      bobrman >> poteče krev :)))

        Nladikxxx - Profil | St 28.1.2015 19:39:42

        bobrman >> šmejde jeden,počkej až tě potkám!!:-)))

          NMaxmilián - Profil | St 28.1.2015 18:40:06

          Hekit >> Nevím:-))Nechci si to u nikoho rozházet.

            NHekit - Profil | St 28.1.2015 18:38:58

            Venkovan kluk >> Maxmilián - 28.1.2015 18:12:39 >> kuna?

              NMaxmilián - Profil | St 28.1.2015 18:12:39

              bobrman >> Hodnotil jsem pouze fotku, na první pohled mi to připadalo jako někdo jiný. Někdo z naší party:-))

                NMaxmilián - Profil | St 28.1.2015 18:02:18

                bobrman >> Hodně dobré:-)))

                  NJAH - Profil | St 28.1.2015 17:47:56

                  bobrman >> Tak to jsem z toho jelen, co sem to vždycky vypisoval :) Ještě že mě nikdy nekontrolovali :)

                    NJAH - Profil | St 28.1.2015 17:38:26

                    micrad >> Díky, to znamená, že kód pro Rovigo už není 12664454, ale nově 154302? Vypadá to, že jo :)) A cena pro cizince (tedy pro nás) 13€, na tři měsíce?

                      NHekit - Profil | St 28.1.2015 16:07:24

                      ladikxxx >> ještě uvidíme :)))

                        Nladikxxx - Profil | St 28.1.2015 16:01:53

                        Hekit >> Snažím se.... co FF?

                          NHekit - Profil | St 28.1.2015 14:18:53

                          ladikxxx >> pán je ve formě :))))

                            Nladikxxx - Profil | St 28.1.2015 13:06:46

                            bobrman >> V rohu vedle ponožek.....:-)))))))

                              NHekit - Profil | St 28.1.2015 12:44:01

                              bobrman >> no a na tobě je, už to jenom přeložit :)))))

                                Nmicrad - Profil | St 28.1.2015 12:22:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Našle jsem to na stránkách (to první je to číslo)
                                http://www.regione.veneto.it/web/tributi-regionali/​licenza-per-la-pesca-nelle-acque-interne
                                152306 Regione Veneto - pesca Provincia Belluno tasse cc.rr. servizio tesoreria
                                153304 Regione Veneto - pesca Provincia Padova tasse cc.rr. servizio tesoreria
                                154302 Regione Veneto - pesca Provincia Rovigo tasse cc.rr. servizio tesoreria
                                155309 Regione Veneto - pesca Provincia Treviso tasse cc.rr. servizio tesoreria
                                156307 Regione Veneto - pesca Provincia Venezia tasse cc.rr. servizio tesoreria
                                157305 Regione Veneto - pesca Provincia Verona tasse cc.rr. servizio tesoreria
                                158303 Regione Veneto - pesca Provincia Vicenza tasse cc.rr. servizio tesoreria

                                  NJAH - Profil | Út 27.1.2015 16:49:58

                                  bobrman >> To je škoda, zajímalo by mě hlavně to číslo účtu v horní části složenky a cena...

                                    NP!F - Profil | Po 26.1.2015 22:34:07

                                    kaňka >> Nebudem, nepriatel sa tvari, ze ma k sporaku nepusti, ze vraj je po mne vzdy bordel v kuchyni. ( chudatko zjavne nerata s tym, ze jej tam za jej nepritomnosti budem flexou rezat do omietky....)

                                      Nmikhail - Profil | Po 26.1.2015 21:35:25

                                      P!F >> jeej super, tak predsa len mi to snad neujde ...

                                        Nmikhail - Profil | Po 26.1.2015 21:34:32

                                        kaňka >> skoda ze nepridem, mozno by som nejaku stravu doniesol ;-)

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš