Italská klika - smetánka jižních lovišť

Volná diskuse všech přátel a fanoušků italských revírů, kteří se chtějí příjemně pobavit a vyměnit si určité informace! Příspěvky s kvalitní fotografií budou preferovány!

Pavel ,,Bobrman"
Autor diskuse: bobrman - Profil , 30.10.2009 všeobecné - revíry, cestování

NPetr Dědek - Profil | Po 26.1.2015 21:28:35

kaňka >> Ale ne, jen tak trochu brumlal. :-)

    Nkaňka - Profil | Po 26.1.2015 21:24:49

    Petr Dědek >> No to určitě ne aby mě zas zjebal jak minule , ne :-))

      NPetr Dědek - Profil | Po 26.1.2015 21:23:08

      kaňka >> No moc se nesměj, ty je pak budeš dodělávat. :-)

        Nkaňka - Profil | Po 26.1.2015 21:22:08

        P!F >> Kuwa ty halušky budeš vařit ty ? No do pici :-))

          NPetr Dědek - Profil | Po 26.1.2015 21:20:52

          P!F >> My a hnusáci? Samí hodní kluci, jen jsme si chtěli ověřit informace. :-))

            NP!F - Profil | Po 26.1.2015 21:15:55

            Hnusaci, ratal som s vasimy ohavnymi umyslami a vyslal som ju na vikend k svokre, dostanete akurat poza usi.

              NPetr Dědek - Profil | Po 26.1.2015 21:15:12

              mikhail >> :-)) Možná ho pak opravdu začne bít, může to být zajímavé. :-))

                NRanař - Profil | Po 26.1.2015 21:14:08

                mikhail >> :-) to co jsem dal skrýt se žádné ženské netýká :-) jen ryb .-)

                  Nkaňka - Profil | Po 26.1.2015 21:13:55

                  mikhail >> Čau , ty jsi zlomyslný :-))

                    Nmikhail - Profil | Po 26.1.2015 21:10:14

                    Petr Dědek >> a keby to aj skryli, mam screenshot, takze dokazy su ... mne to asi cez vikend nevyjde, rad by som ju videl jak sa bude tvarit ked jej to povies ...

                      NPetr Dědek - Profil | Po 26.1.2015 21:01:30

                      P!F >> Kdyby to tak viděla, myslím se jí v pátek zeptám. :-)

                        NRanař - Profil | Po 26.1.2015 20:58:11

                        P!F >> Jak jsme si psali tak jsem to dal skrýt, tak to snad další nevidí :-) jinak máš pravdu, lepší né vše psát.

                          NTypek - Profil | Po 26.1.2015 19:39:02

                          P!F >> Tak ji zkrátit reťaz v kuchyni :-))))

                            NP!F - Profil | Po 26.1.2015 19:35:57

                            Dalas >> Mno len to medzitym je tragedia... Zlu zenu mam, bije ma a tak.

                              NDalas - Profil | Po 26.1.2015 14:58:22

                              P!F >> a pak že zle sa žije)

                                NP!F - Profil | Po 26.1.2015 11:33:20

                                Ranař >> Keby sa nieco sklbilo, tak dam vediet, ale skorej by to bola kratsia vyprava, jarne IT, letna dovolenka pri mori a jesenny Dunaj mi vacsinu dovolenky zlikviduje :o(

                                  NRanař - Profil | Po 26.1.2015 9:46:07

                                  P!F >> Sakra já to mám taky v merku ,letos bych se tam chtěĺ podívat aspoň 2x, jenže na jaro jedu s Fídžou do špáňa,ale kdyby jsi tam chtěl jet květen, červen tak se rád přidám. Nebo i pozdější termín.

                                    NP!F - Profil | Ne 25.1.2015 18:30:43

                                    snajper1 >> Tiez som chcel ist tym smerom uz tuto jar, ale chalani ma ukecali...

                                      Nsnajper1 - Profil | Ne 25.1.2015 17:20:33

                                      P!F >> Maš pravdu kamo a proto jezdim na Rhone. Ni čech ni slovak jen par němcu a belgičanu a problem a problem. Přezto tu řeku miluji..

                                        NJAH - Profil | Ne 25.1.2015 17:07:25

                                        Zdar kluci,
                                        nechytal někdo z vás v oblasti Benátsko, provincie Venezia? Chtěli bysme tam letos vyzkoušet místní kanály, ale nevíme si rady s vyplněním složenky. Budu rád za jakékoliv info.

                                          Červené karty: rover, asitožeru, Vondyš