Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | Ne 8.11.2009 18:35:12

marty101 >> tohle je nad hrazi,tady to mas i s moji malickosti :-)

    Nmarty101 - Profil | Ne 8.11.2009 18:32:18

    Denny >> Hele, nemotej do toho nějakou zátoku na břehu Pacifiku, jo????? Já se ptal na tu vodu pod tou hrází:))))))))))

      NDenny - Profil | Ne 8.11.2009 18:28:28

      marty101 >> jo jo,to je on :-)

        NJitkagold - Profil | Ne 8.11.2009 18:02:10

        Zdar doma.

          Nmarty101 - Profil | Ne 8.11.2009 17:43:43

          joskac >> Zdar, zdar.

            Njoskac - Profil | Ne 8.11.2009 17:29:30

            ahojky všem prítomným

              Nmarty101 - Profil | Ne 8.11.2009 15:38:22

              noční ryba >> Děvče zlatý, to k vám doputovalo naše počasí ze včerejška:)))))))))) Od rána pod mrakem, semtam přeprška, mírný větřík, cca kolem 5 stupňů

                Nnoční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 14:05:21

                marty101 >> zdravím Martine!Jak je u Vás, u nás nádhera, jako kdyby začínalo jaro...

                  Nmarty101 - Profil | Ne 8.11.2009 13:58:14

                  Denny >> To je furt ten potok, co mu říkáte řeka Mississipi???????

                    Nmarty101 - Profil | Ne 8.11.2009 13:57:08

                    Bodré játro.
                    Tak jak včera ryby braly, tak na to dneska sr**y...
                    Od třičtvrtě na sedm v Dědovicích, ve třech lidech totál bez záběru, proti nám parta taky bez, vedle kus dál nic......
                    Rohlík, chleba boilies, žížala, kukuřice, rybka, feeder, položená, plavka.... Všechno jedno. Zima nebyla moc velká, jenom když se sedí, není to ono.
                    Asi už pomalu zazimuju cajk.

                    Ale stejně tam bylo hezky:))))

                      NDenny - Profil | Ne 8.11.2009 0:42:26

                      Asi uz vsichni spite.Tady dneska bylo jak na jare a tak jsme konecne vyrazili k vode,sice jen na kratko,ale prece jen jsme byli na chvilku u vody.

                        NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 21:33:12

                        noční ryba: To jsi borka.
                        Me uz se zaviraj oci, tak se na to krajcvajznu a pujdu hodit zada. Brou noc!

                          Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 21:13:17

                          Anýzový dědek >> Taky se divím, jsem se lyžovat učila až jako vdaná , ale kopec mám ráda pod kontrolou.
                          Jen jednou jsem sjela v Rakousku závodní svah po prdeli a s jednou lyžou a hůlkou a byla jsem šťasná jak blecha... Pak mě zkušení lyžaři sebrali lyžu a hůlku a dali mě ju dole.Ale je fakt, že jsem se viděla přilepnutá na stromě-)))

                            NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 21:05:53

                            noční ryba : A to mas jeste vsechny kosti zdrave bez fraktur? Nejsem Stenmark ani Franz Klammer, ale tohle bych nerisknul. Stejne nemuzu od urazu na discotancich. Ale snad to preziju jako prevrat v 89.

                              Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 20:28:26

                              Anýzový dědek >> v zimě to popíjím, na odvahu na svahu při sjezdovkách a pak když končím na běžkách a u sousedů jsem dostávala, když jsem v minulé práci jezdila na kole večer ....

                                NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 20:25:08

                                Jen, aby to nebyla voda z akumulatoru! -:D))
                                Pestujes si uz dlouho todle vnitrni vytapeni? Abys nemela propalenej kotel...- :e))

                                  Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 20:08:48

                                  Anýzový dědek >> neboj, já ji pila a ještě žiju, aspoň to tak vypadá..

                                    Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 20:08:09

                                    joskac >> ahoj pepane!

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 19:53:20

                                      vranka: Tak vidis, ze nebylo co zavidet, alespon me.-:D))

                                        NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 19:49:48

                                        Tobe taky. Pochlub se, jak jsi dnes fiškaril.

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek