Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 20:37:40

kajda >> to mám jako za odměnu pro holky do práce.

    kajda - Profil | Ne 8.11.2009 20:36:35

    noční ryba >> to mas na kseft????

      noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 20:35:51

      kajda >> jojo, snad bude, dodělávám stromečky...

        kajda - Profil | Ne 8.11.2009 20:35:23

        noční ryba >> Pekny vecer i tobe......

          noční ryba - Profil | Ne 8.11.2009 20:33:58

          Pěkný večer všem přeji!

            kajda - Profil | Ne 8.11.2009 20:31:05

            vranka >> Pekny vecer tobe...tak jaka byla zabava vcera???....pochlub se

              vranka - Profil | Ne 8.11.2009 20:29:59

              Anýzový dědek >> i tobě pěkný večer

                vranka - Profil | Ne 8.11.2009 20:29:43

                kajda >> Pěkný večer i tobě

                  kajda - Profil | Ne 8.11.2009 20:20:33

                  Preji vsem krasny nedelni vecer a velkou pohodu......

                    Anýzový dědek - Profil | Ne 8.11.2009 20:11:03

                    Taky doufam. Ale tahle je skolena. Ta uz to urvala nejednomu rybickarovi. Ale na kazdou se jednou dostane rada.
                    sadraj >> Nejsem Pepin, abych si omeval prirozeni vlazno vodo! A medvidka myvala taky nepotrebuju, aby me lecil z trudnomyslnosti...-:D))

                      Denny - Profil | Ne 8.11.2009 19:28:31

                      Anýzový dědek >> tak to je smula,doufam,ze ji nedostane nejaky rybickar.

                        sadraj - Profil | Ne 8.11.2009 19:27:49

                        Anýzový dědek >> to by mě asi omejvali přirození ledovó vodó stát se to me tak asi do tý vody skočim a zustanu tam

                          joskac - Profil | Ne 8.11.2009 19:26:43

                          Anýzový dědek >> jaký pech

                            joskac - Profil | Ne 8.11.2009 19:25:45

                            Denny >> aha tak to jo tak dobrou chut

                              Denny - Profil | Ne 8.11.2009 19:14:30

                              joskac >> ahoj Pepco,pred chvilkou jsme prijeli od vody,ted bastime :-)

                                Anýzový dědek - Profil | Ne 8.11.2009 19:13:15

                                joskac >> Taky preju. To je pech, co?

                                  joskac - Profil | Ne 8.11.2009 18:56:53

                                  Anýzový dědek >> dobrý podvečer

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 8.11.2009 18:55:26

                                    Bry podvecir vsem!
                                    Dneska jsem mel neuveritelnou smulu. Nejdriv se mi pri vlacce otevrela karabinka a upalil jsem svou nejuspesnejsi rotacku. Potom po dlouhe dobe planeho hazeni zaber jak od rozjeteho Pendolina, chvile souboje, najednou vyskok obrovske stiky. Zaklepala hlavou a vyplivla kopyto a byla v tahu. Jeste stacila zlomit jigovy hak. To je k nas...ání! Catana s exagi ohnuta az k prasknuti brzda kvili na celej Knizak a pak tohle. Samozrejme se ozval zlomyslny chechot a ja mel 1000chuti zahodit prut do krovi. Uz jsem to rozdejchal, ale jeste neni vsem dnum konec. Jeste ji ukazu, zac je toho kopyto!

                                      joskac - Profil | Ne 8.11.2009 18:52:22

                                      marty101 >> ahojky

                                        joskac - Profil | Ne 8.11.2009 18:51:45

                                        Denny >> ahojky kajo jak jse máš a co dělá jitule

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek