Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Njoskac - Profil | So 7.11.2009 19:43:04

ahojky všem přítomným

    NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 19:12:14

    noční ryba: Aby se mi nerozpustily gumaky !!!-:D))

      NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 19:00:14

      marty101 >> Kdyz mas internet v mobilu neni nic nemozne! -:D))
      Jinak to byl jedinny pohyb u vody i ve vode.
      Rakosnicek se odstehoval do teplych krajin a poslal mi zpravu ve 4rech malickatejch cejnkach.-:D))
      Tot celodenni vysledek me snahy. Dravci - zero.

        NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 18:48:12

        Ted jsem dorazil domu. Pokusim se vam odpovedet, ale prosim o strpeni. Diky.

          Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 18:21:48

          noční ryba >> Mezi náma, když jsme tady sami, stačí jenom Martin:)))))))))))))))))))))))
          Dobrý botky zrovna vybírám, oblečení mám a dobrou náladu si zkazit nenechám. Jdu namíchat tajné zbraně na zítra. Ještě MRKnu později.

            Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 18:18:02

            marty101 >> dobré oblečení a dobrá obuv a dobrá nálada.... tak to by mělo stačit -))))
            A třeba svatý Martin mě popřeje štěstí-))))

              Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 18:14:08

              noční ryba >> Já tě nechci strašit, ale to bude svatýho mě..... Předpověď na pocasi.idnes.cz to víceméně potvrzuje. Ale samozřejmě držím palce, aby zas jednou rosničkáři neměli dobrou trefu.

                Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 18:02:15

                marty101 >> tož snad vyjde počasí, budu řídit, tak žádná slivka nehrozí....

                  Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 18:00:22

                  noční ryba >> A tak to pak už chápu..........

                    Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 17:57:21

                    marty101 >> ne to ne, ale neškolím .. to víš po dvou měsících jsu do práce, na kapry ještě nemožu, máme je ještě hájené

                      Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 17:55:58

                      noční ryba >> Ta středa, to má nějaký specifický význam? Něco jako kult voodoo na Jamajce? Kult středy na pomezí Čech a Moravy?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))

                        Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 17:53:33

                        noční ryba >> Ráno byl čajík s rumíčkem lékařským, ale jenom tak ovonět, na termosku malej frťánek. Zítra neřídím, tak bude silnější:)))))))))))))))

                          Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 17:47:52

                          marty101 >> pivo včil?No já bych to viděla spíš na něco ostřejšího ..))))
                          Já to půjdu zkusit ve středu, to víš absťák...

                            Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 17:43:14

                            noční ryba >> A máš co:)))))))))))))))) Takhle povedý den už dlouho nebyl. Žena pryč, hezký počasí, ryby braly, pivo bylo akorát:))))))))))

                              Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 17:41:58

                              vranka >> Jasně, to ti neberu. Já tohle vývojový stádium vynechal, takže půjdu raděj na ty ryby.

                                Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 17:36:41

                                mirkac >> tak to jsme na tom Mirčo stejně, taky jim to chytání závidím....

                                  Nnoční ryba - Profil | So 7.11.2009 17:35:46

                                  Anýzový dědek >> šak počkej až ochutnáš tu broskvovicu, tak Ti ani zima u vody nebude-)))

                                    Nvranka - Profil | So 7.11.2009 16:15:06

                                    marty101 >> jsem obyčejná ženská a čas od času potřebuji i tuhle zábavu se známými, kterým nic rybařina neříká, ale potom další víkendy klidně budu i bez záběrů u vody..........i když bude kosa jak Brno

                                      Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 15:16:44

                                      vranka >> To jako chceš říct, že neustálá změna pevného stanoviště, jako vedlejší produkt vyvolávající neestetické pocení, známá pod názvem tanec, provozovaná na zvuky vyluzované jakýmisi "hudebníky" na podivné kovové a dřevěné věci, připojené do elektrických zásuvek, nedej bůh spojená s konzumací alkoholu, ti dokáže nahradit několik hodin bez záběru???????????
                                      Fůůůůůůůůůůj, to jsem měl o tobě lepší mínění:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))))))))))))
                                      Za dvě hodiny 38 záběrů, 40- 55cm. Všechno zpátky ve vodě, na vztek krmítkářům:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)
                                      Ale kosa tam byla slušná, i když svítilo sluníčko. Holt na koupání už to nebude......
                                      Jdu si grognout a budu televizovat, dávají oblíbený hodnotný western.

                                        Nvranka - Profil | So 7.11.2009 14:21:23

                                        Anýzový dědek >> marty101- přeji hodně úlovků a sestře to vyřídím, no večer bude lépe než dnes na rybách

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek