Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 12:43:08

mirkac >> Práce není zajíc, ta ti neuteče:))))))))))))

    Nmirkac - Profil | So 7.11.2009 12:35:00

    Kluci, vy mne štvete :-))))))))))))))))))))) Já vám závidím :-))))))))))))))))))

      Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 12:30:01

      ÁÁÁÁÁÁÁÁJE TO!!!!!!!!!!!!!!!!! Oblačnost se nám protrhává, mažu na další prutohodiny.

        Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 11:43:31

        Anýzový dědek >> Mno, rybář s mobilem, to není nic novýho. Ale rybář, který zároveň s chytáním dopisuje na rybářský web.....:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))
        Tady u nás v horách je oblačno, bez mlhy a větru. Asi ještě po o zajedu na místní rybník poškádlit násaďáky.

          NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 11:15:11

          mirkac >> Sedim na Knizaku, mlha houstne a kapalni. Rakosnicek ma spatny vyhled a bez mlhovek asi nastrahu nevidi. Jinak pohodicka, rybaru malo, kachen hodne a ryby ve vode. Tot aktualni zprava.

            Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 10:15:35

            mirkac >> Dík. Zítra jedem s celou partou pro změnu zakaprařit. Je to, pravda, od tebe kus cesty, ale kdyby ses chtěla přidat, nebyl by problém:)))))) Jenom bys musela za chvíli vyjíždět:))))))))))))))

              Nmirkac - Profil | So 7.11.2009 9:58:47

              Krásné dobré ráno všem, u nás mlha není, ale taky nesvítí sluníčko. Ve čtvrtek se mi nepodařilo jít na ryby, tak doufám, že se snad utrhnu nejdéle zítra, dnes jsem samá práce za obživou a práce domácí.

              marty 101 - gratuluju k candátkům.

              Anýzový dědek - přeju ať něco pořádného chytíš a Rákosníčka nakrm pořádně.

                Nmarty101 - Profil | So 7.11.2009 9:44:59

                Bodré játro.
                Není nad to, když si člověk jde včas lehnout (cca ve třičtvrtě va jednu:)))))). To je pak ráno pilnej jak včelka Mája, v půl šestý skočí do auta, zajede si šedesát kiláčků, sedne k vodě a krásně si zacandoší. Vzhledem k tomu, že candáta na všechny způsoby prostě miluju, vzal jsem dva kousky 63 a 65 sebou na vejlet na pánev a dalším pěti dal zpátky svobodu. A že braly, potvory:)))))))
                Holt, pravé brdské nástražky, tomu málokterý dravec odolá:))))))))))
                Jdu se dospat.

                  NAnýzový dědek - Profil | So 7.11.2009 8:08:00

                  Bry ranko vsem!
                  Za mlhou hustou tak, ze by se dala krajet je rybnicek Brcalnik. Uz 3dny ocekavam Rakosnicka, ale ten se nekde flaka. Pujdu ho vzbudit a nakrmit.
                  Jinak fajn ohoz na ples a ta stabajzna k nakousnuti.:-D))

                    Nvranka - Profil | So 7.11.2009 6:52:51

                    sadraj >> dobré ráno, večer jsem pc vypla dřív než jsem si tohle přečetla, tak jsou to kalhoty a košilka,( koupily jsme to u ťamanů, bylo to celkem za dobrou cenu a prodavačka nás měla snad za blázny, když jsme se bavily, že by to bylo dobré na bál) taktně nás upozornila, že je to na spaní

                      Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 22:05:47

                      sadraj >> Tohle me mrzi a uz to nevratim.....bohuzel se veci dejou jak se dejou..

                      ....promin

                        Nsadraj - Profil | Pá 6.11.2009 21:59:12

                        kajda >> dík ty prohaněči žen nevim proč ale Lenka se se mnu odmitá od afery kajda uplně komunikovat, naprosto me všude ignrovuje a nevim jestli tedka v tom superstar nemá teda nemala náhodou příbudzou nebo dokonce rodinu ale neodpovídá mi nikde a nikudy a na nic jako bych ji kousnul do ucha tak nevim co se tenkrat stalo

                          Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:55:38

                          sadraj >> pekny vecer kolego i tobe preji....

                            Nsadraj - Profil | Pá 6.11.2009 21:54:17

                            vranka >> to jej jen košile anbo dole jsou kalhoty ?
                            že bychse pustil do šití a ušil to mamine k narozeninám ale kde sehnat akk hezkej daten tak pjekne barevnej tea aspon myslim že je to satenový a ne klotový jako užednický rukávy . Nemáš náhodou střih že ? abych to nemusel vymejšlet , nebo neobkreslila by si mi jen zakladní tvary dilů a mry , zbytek bych si přepočital

                              Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:46:44

                              vranka >> Pekne to zitra uzij a krasne sny......

                                Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:45:09

                                vranka >> dobrou a dobře se vyspinkej na ten zítřek a budu na tebe vzpomínat a pamatuj na slušné vychování...což značí kdy se správně chodí dom? Až za bílého dne..

                                  Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:43:53

                                  noční ryba >> Evčo, rozloučím se, jede mi pc bídně a nevím proč, přeji i všem ostatním krásnou dobrou noc

                                    Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:43:39

                                    vranka >> Promin to byla sranda....

                                      Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:40:48

                                      vranka >> to jsou jenom silácký řeči, šak známe mužské... ale zajímavé by to bylo, to rozhodně

                                        Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:39:59

                                        noční ryba >> taky by mě to zajímalo, většinou když se ptáme známých, tvrdí že spí na Adama, tak říkáme že to by bylo určitě zajímavé, ale myslím že by tam tak žádný nedošel

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek