Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:38:11

by mě zajímalo chlapci, v čem byste šli vy?

    Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:38:02

    noční ryba >> jen ať jsou, nevím jestli bude nějaké foto, tak at ví v čem půjdu

      Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:36:34

      sadraj >> Pěkný večer, máš pravdu ségra vypadá velice pěkně a pyžamo se líbí i mě

        Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:36:06

        vranka >> jak jsou nějací zvědaví-))))

          Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:35:05

          kajda >> ano v tomhle půjdu, je to přece normální pyžamo a prádlo pod tím mít budu

            Nsadraj - Profil | Pá 6.11.2009 21:33:38

            vranka >> hezká segra a hezký pyjama
            jinak dobrého večera celej den ani noha a tedka najednou provoz jak na václaváku po pulnoci

              Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:33:33

              kajda >> a na co čekáš? pozdravila jsem tě, odpověděla tobě na otázku tak nevím co jsem ještě neudělala

                Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:33:28

                vranka >> v tomhle fakt pujdes???......

                ...Doufam ze bude spodni pradlo pod tim:o)))))))))))))))
                .Na patek byl den celkem dobry a prace v pohode....

                  Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:28:18

                  vranka >> tak já to zkusím....
                  ale už vidím, žes to udělala, tak su zvědavá...

                    Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:28:14

                    kajda >> v tom půjdu zítra, jaký byl den?

                      Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:28:09

                      vranka >> to neva....ja pockam..

                        Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:27:22

                        vranka >> a v tom vyrazis zitra????

                          Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:27:21

                          noční ryba >> myslím, že se snad už změnil a odpověd bude super

                            Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:25:57

                            kajda >> jde mi nejak blbě pc a pomale se to načítá, omlouvám se

                              Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:25:19

                              vranka >> a konečně půjdu ve středu na ryby, hurá....to bude relaxace
                              zeptej se raději ty, znáš tu odpověď-)))

                                Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:24:46

                                noční ryba >> myslíš kajdy, na to jaký měl den? optej se

                                  Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:24:37

                                  vranka >> ja se uz na neco ptal a ty nic....

                                    Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:23:46

                                    kajda >> jj, to je ségra

                                      Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:22:04

                                      vranka >> kdo se ho dnes zeptá Evčo?

                                        Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:21:20

                                        kajda >> Pěkný večer, dnes jsi tady nějak pozdě...

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek