Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:21:19

vranka >> tož to je bomba, fakticky..., já bych asi na sebe nasoukala pánskou noční kušulu, ale si borka Evčo..

    Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:20:50

    vranka >> to je svica?????


    ..jinak pekny vecer

      Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:20:19

      noční ryba >> v tomhle budu na pyžamovce

        Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:19:28

        Vase zprava

          Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:18:22

          kajda >> pěkný večer i tobě!

            Nkajda - Profil | Pá 6.11.2009 21:17:45

            Pekny vecer vsem tady....

              Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:16:59

              vranka >> vidíš, tak my jenom byly s kámoškama na maškarním, ale všeci jsme dostali víno, protože tam bylo jen 10 masek

                Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:14:38

                noční ryba >> najdu ségru, byla v tom loni na pyžamovce

                  Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:13:54

                  vranka >> jojo, to bude super..

                    Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:12:25

                    noční ryba >> dám ti sem fotku jestli chceš vědět

                      Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:09:06

                      placan > dobrou noc a odpočiň si dobře

                        Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 21:05:37

                        noční ryba >> tam je jich tolik,že bych musel náklaďákem :-)))) Dobrou

                          Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:04:38

                          placan >> dobrou! A ne, že vemeš všechny ryby-)))))

                            Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 21:03:53

                            Děvčata,nebudu Vás rušit,ať si poplkáte.Jdu se naložit do vany,jsem grogáč.Všechno mě bolí a ráno jdu do fabriky na výlov.Odpoledne zase na byteček. Jestli teda budu schopný :-)))

                            Dobrou a mějte se pěkně!!!

                              Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 21:03:24

                              vranka >> tak to máš ještě času, ale určitě to bude super ....
                              Tak ať zítra zazáříš, a máš pyžamo nebo takovou tu noční košilu jak v tom Křečkovi-))))

                                Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 21:00:50

                                noční ryba >> nemám, ty šiji na ostatky, což je někdy asi v únoru, zítra jdu v půjčeném pyžamu od ségry

                                  Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 20:54:29

                                  vranka >> tak to ti závidím, já se těším na holky do práce, ve čtvrtek máme poradu tak se pak půjde sednout...
                                  A oblečky už máš ušité?

                                    Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 20:51:59

                                    placan >> jj, určo se hodně těšíte a budete spokojeni, až budete stěhovat do svého

                                      Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 20:50:26

                                      noční ryba >> vranka>> zatím tam nemáme nic nastěhované.Ložnice je prázdná,jen v předsíni a pokoji zůstal koberec.Ten jsem nechal,aby se nepoškodilo lino.Potom ho vyhodím.Takže trocha bordelu nevadí.Až bude všechno hotové,vymalované,uklizené,tak začne stěhování :-)))

                                        Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 20:47:54

                                        placan >> no ten měsíc se to dá vydržet .....

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek