Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 20:47:04

placan >> tak to jo, je to lepší, když jdeš do uklizeného

    Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 20:46:21

    noční ryba >> to máš pravdu,prachu z toho je,špíní to hrozně.

    Je to podle představ Janulky :-)))),ale já jsem přizpůsobivý,mě to nevadí.Sice mě bolí celej člověk,večer padnu do postele jak mrtvola,ale baví mě to. Zatím :-)))

      Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 20:45:23

      noční ryba >> no já takový normální, v práci, u kadeřníka, chvilku šití a pak mi dojela na hodinku návštěva, ale trvala nejméně tři, protože jsme se dlouho neviděli a museli jsme se vykecat

        Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 20:43:30

        placan >> tak to jo, my z teho máme celý byt, stropy a stěny, tak to bylo ještě měsíce a měsíce takového jemného prášku.
        Jinak ti závidím, možete si to dělat podle představ ...

          Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 20:42:01

          noční ryba >> broušení moc nebude.Našroubuju ho na jádro,nalepím obklady kolem sporáku a linky,potom perlinka,natáhnu to lepidlem a navrch štuk :-)))
          Dnes jsem je řezal na míru,nožem,tak z toho moc bordelu nebylo.

            Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 20:39:54

            vranka >> listopad máme zaplacený v podnájmu,tak to radši v klidu udělám a pořádně,než potom dodělávat a bydlet tam.To se nedá.

            Takhle to tam teď vypadá :-)))

              Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 20:38:34

              placan >> jejda i tobě ... Tak sádroš, no z teho je strašně moc prachu při broušení, fuj ...

                Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 20:37:58

                vranka >> hrozný! Začalo to tím, že jsme zaspaly ...Co já, já byla ještě doma ale děcka ty to měly tak tak...
                A co ty?

                  Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 20:37:55

                  noční ryba >> pěkný večer :-)))

                    Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 20:35:02

                    placan >> no tak to jsi šikovný, chcete se stěhovat až v prosinci?

                      Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 20:34:22

                      noční ryba >> i tobě pěkný večer, taky jaký byl den?

                        Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 20:25:23

                        vranka >> pomalu,ale jistě kupředu :-))) Dveře zazděný,ještě musím dodělat omítky.Už mám rozdrbanou kuchyni,tak jsem včera dovezl sádokarton a dnes jsem ho řezal a chystal.Času dost,mám na to celý listopad

                          Nnoční ryba - Profil | Pá 6.11.2009 20:24:26

                          vranka >> pěkný večer Evčo!

                            Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 20:23:21

                            placan >> krásný večer, tak jak pokračuješ v přestavbě?

                              Nplacan - Profil | Pá 6.11.2009 20:13:09

                              vranka >> pěkný večer i tobě :-))

                                Nvranka - Profil | Pá 6.11.2009 20:12:27

                                Pěkný páteční večer přeji všem monitorujícím........protože tu nikdo jiný není....

                                  Nkajda - Profil | Čt 5.11.2009 21:54:37

                                  vranka >> dik a tobe to stejne........

                                    Nvranka - Profil | Čt 5.11.2009 21:53:14

                                    kajda >> no tak vidím, že hned mizíš, přeji krásnou dobrou noc

                                      Nkajda - Profil | Čt 5.11.2009 21:52:22

                                      vranka >> Mej krasnou noc a pekne sny.............

                                        Nvranka - Profil | Čt 5.11.2009 21:46:56

                                        Krásný večer, skončila ordinace..................

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek