Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkajda - Profil | Čt 5.11.2009 21:33:25

Preji pekny vecer vsem......je tu nekdo???

    Njoskac - Profil | St 4.11.2009 22:44:37

    dobrou noc a krásné sny všem

      Njoskac - Profil | St 4.11.2009 22:34:47

      kajda >> tak dobrou noc a krásné sny ti přeji

        Nkajda - Profil | St 4.11.2009 22:22:47

        joskac >> Ahoj a dik Pepco......dobrou noc........

          Njoskac - Profil | St 4.11.2009 22:20:51

          kajda >> ahojky všechno nelepší a zdravý a at se ti vede v práci
          svátek

            Njoskac - Profil | St 4.11.2009 22:17:54

            ahojky všichni

              Nmirkac - Profil | St 4.11.2009 22:16:20

              kajda >> Díky taky, půjdu padnout, mám toho vrchem, dobrou i tobě a pěkné sny.

                Nkajda - Profil | St 4.11.2009 22:15:05

                mirkac >> To ja dekuju a mej krasnou noc a odpocivej Miru.....

                  Nmirkac - Profil | St 4.11.2009 22:09:15

                  kajda >> tak jsem ráda, právě jsem dopracovala a nějak jsem celý den nestíhala, Pepovi vyřídím, dík.

                    Nkajda - Profil | St 4.11.2009 22:07:09

                    mirkac >> Jejda tys mi udelala radost a ja moc dekuji......

                    ...jinak jak jinak pekny vecer i tobe,,,,,a pozdrav Pepana

                      Nmirkac - Profil | St 4.11.2009 22:04:15

                      kajda >> Ahoj Kájo, přeji vše nejlepší k tvému ještě dnešnímu svátku, štěstí, zdraví a pohodu. Musela jsem vzít ty kienty hákem, abych stihla popřát ještě dnes :-))

                        Nkajda - Profil | St 4.11.2009 22:03:04

                        placan >> Krasnou noc i tobe.....

                          Nplacan - Profil | St 4.11.2009 21:59:56

                          kajda >> jdu taky.Kolego měj se a dobrou noc :-)))

                            Nplacan - Profil | St 4.11.2009 21:58:00

                            vranka >> dobrou noc :-)))),měj se pěkně

                              Nkajda - Profil | St 4.11.2009 21:56:57

                              vranka >> Krasnou dobrou noc i tobe a sny stejne.....

                                Nvranka - Profil | St 4.11.2009 21:55:17

                                kajda >> placan- dnes se s váma i monitorujícíma loučím a přeji krásnou dobrou noc

                                  Nkajda - Profil | St 4.11.2009 21:44:55

                                  vranka >> Prosim nerikej ji to ona to rekla tak pekne))))))

                                    Nvranka - Profil | St 4.11.2009 21:43:16

                                    placan >> vzpomínám na něho a to jezdím od té doby v celkem dobrých autech

                                      Nplacan - Profil | St 4.11.2009 21:40:02

                                      vranka >> to byly dobrý auta.Silný plechy,v zimě to hned topilo :-)))

                                        Nvranka - Profil | St 4.11.2009 21:38:58

                                        kajda >> to jsem pochopila, ale to o mě řekla moje dcera?

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek