Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

kajda - Profil | St 4.11.2009 21:37:49

vranka >> vranka
> To co jsem psal o tom alkoholu....

EDIT.....to jsem podelal....

    vranka - Profil | St 4.11.2009 21:36:49

    placan >> no já se s moskvičem učila jezdit, bylo to naše první auto, dostali jsme ho od tchána a nemůžu dodnes na něho zapomenout, to bylo pro mě moc dobré auto

      vranka - Profil | St 4.11.2009 21:35:31

      kajda >> prosím? co řekla Janča?

        kajda - Profil | St 4.11.2009 21:30:59

        vranka >> Ja se neptam....jen konstatuju co rekla Janca.....

          placan - Profil | St 4.11.2009 21:30:48

          vranka >> já jen jednou,s bráchovým moskvičem aleko.Hodiny 2x dokola,bokem do škarpy a málem na střechu.Naštěstí se vrátilo na kola.Rozbil jsem jen mlhovku a jak jsem vyjížděl,tak jsem urval kus výfuku.Jo holt kvalitní ruský stroj :-))))

            vranka - Profil | St 4.11.2009 21:28:19

            placan >> taky už jsem se klouzala, položila jsem 120cítku na bok, že mě z rygolu čouhaly jen pneumatiky

              vranka - Profil | St 4.11.2009 21:27:06

              kajda >> proč se ptáš na můj vztah k alkoholu?

                placan - Profil | St 4.11.2009 21:25:47

                vranka >> někdy nepomůžou ani zimní,ale je to lepší než letní.Musím je vyměnit,než mě sníh zaskočí.Jednou jsem takhle zaspal a škodověnkou na letních jsem jel do práce (13 km) hodinu a třičtvrtě.No jel,spíš klouzal :-))))

                  kajda - Profil | St 4.11.2009 21:25:16

                  vranka >> Porad prsi a je to hnus velebnosti:o)))))

                    kajda - Profil | St 4.11.2009 21:24:33

                    vranka >> Nemyslim ze nekdo nedojde.......

                      kajda - Profil | St 4.11.2009 21:23:33

                      vranka >> ty mas kladny vztah k alkoholu..ze?

                        vranka - Profil | St 4.11.2009 21:21:26

                        placan >> no my máme už zimní, ale myslím tak jak to tady dnes vypadalo, byly by stejně na nic, ono na té břečce auto dělá co chce, ale jak jsem jela přes les bylo to dost blbé, větve zatížené snehem se lámou a hromadu jich visí dost nízko, byla jsem ráda, že to mám za sebou

                          placan - Profil | St 4.11.2009 21:19:10

                          vranka >> dopoledne sněhopršení,ale všechno roztálo.Teď je tak neutrálně,naprší,ale je tam zima. Musím zajet přezout auto. Dnes jsem měnil zadní dveře,byly shnilé.Zítra musím vyměnit startér,zase stávkuje.

                            vranka - Profil | St 4.11.2009 21:16:19

                            placan >> kajda- jaké je u vás počasí?

                              vranka - Profil | St 4.11.2009 21:12:33

                              placan >> hm, tak když to říkáš takto, může být opravdu dobrý

                                vranka - Profil | St 4.11.2009 21:12:01

                                kajda >> no už u mě začíná nervozita, aby někdo došel

                                  placan - Profil | St 4.11.2009 21:11:53

                                  vranka >> já ho taky nemusím,ale tohle je opravdu něco jiného.Na chuť,ne na ožrání :-))))

                                    vranka - Profil | St 4.11.2009 21:10:36

                                    kajda >> jj, nelžu rum opravdu vyjímečně v poslední době jsem přišla na chuť slivovici, ale jen léčivě

                                      kajda - Profil | St 4.11.2009 21:10:23

                                      placan >> ma pravdu predsedo......jj

                                        kajda - Profil | St 4.11.2009 21:09:27

                                        vranka >> aha... tak to jsem byl asi nepritomen.....at se pyzamovka povede

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek