Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nkajda - Profil | St 4.11.2009 21:08:16

vranka >> tak to bych chtel videt to vyjimecne:o))))))

    Nplacan - Profil | St 4.11.2009 21:07:48

    vranka >> taky si myslím. Když jsem měl v létě chatu,tak otec namíchal do skleničky a zahajovali jsme den :-)))) Taky na dobrou noc,dost dobré pití.

      Nvranka - Profil | St 4.11.2009 21:04:41

      placan >> no to raději ne, ale třeba se potkáme na Vranově a pak ho spolu ochutnáme

        Nplacan - Profil | St 4.11.2009 21:04:17

        kajda >> v klidu,spolu si dáme burbonek :-)))

          Nplacan - Profil | St 4.11.2009 21:03:38

          vranka >> područkový ne,jen musíš vědět kde ho mají.Je chuťově jiný než klasický rum.Poslal bych Ti vzorek,ale mám obavy v jakém stavu by došel :-)))

            Nvranka - Profil | St 4.11.2009 21:03:07

            kajda >> no už jsem sem dávala můj a ségry taky, tak až bude neteřin klidně ho ukážu, ale bude to ještě chvilku trvat, nejsem rychlík a ted už chystáme na sobotní pyžamovku kulturák

              Nvranka - Profil | St 4.11.2009 21:01:55

              kajda >> no jen vyjímečně a to ho pak nemůžu delší dobu vidět, jinak ho nemám ráda

                Nkajda - Profil | St 4.11.2009 21:01:32

                vranka >> Snad dodas nejake foto??....a neodmlouvej

                  Nkajda - Profil | St 4.11.2009 21:00:50

                  vranka >> Ty uz pijes rum??????

                    Nkajda - Profil | St 4.11.2009 21:00:01

                    placan >> ..No to ja jdu taky.....abych zacal trenovat:o))))

                      Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:59:57

                      kajda >> no budou skoro stejné, liší se jen barvou a výšivkama z korálků

                        Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:59:17

                        placan >aha tak nějaký područkový

                          Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:58:59

                          vranka >> nejake pekne,ale co to melu.....od tebe jen pekne....budou stejne????

                            Nplacan - Profil | St 4.11.2009 20:55:48

                            vranka >> tohle v našich obchodech neseženeš :-)))

                              Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:53:52

                              placan >> tak to je levný, co jsem ho kupovala minulý týden byl kolem dvou stovek

                                Nplacan - Profil | St 4.11.2009 20:53:06

                                kajda >> dnes určitě neeee :-))) Zítra jdu do továrny. To mám nachystaný na Tebe !!!!

                                  Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:52:57

                                  kajda >> no šiji kostým na ostatky už třetí a mám jich šít ještě pět........

                                    Nplacan - Profil | St 4.11.2009 20:52:23

                                    vranka >> výborný.Sice neředěný je to umrtvovač,ale namíchaný chutná skvěle. A litřík za 120 Kč :-))))

                                      Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:51:49

                                      placan >> No to budes vypadat panacku:o)))))))

                                        Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:51:19

                                        vranka >> ahoooooooooj a su rad:o)

                                        ..jo a cos sila?

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek