Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:51:03

placan >> jejda tenhle rum neznám

    Nplacan - Profil | St 4.11.2009 20:49:32

    Já taky :-))))

      Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:48:02

      kajda >> já ne, jen jsem ještě chvilku šila, ale už jsem to odložila a jsem tu!!!!!!!!!

        Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:46:49

        To uz jste zase vsichni v perinach????

          Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:40:56

          Evčo, včera jsem ti neodpověděla ohledně těch chat, u nás nejsou žádné, ale sháním placanovi chatu na příští rok a tak se domluvte a můžete tam být pospolu, chytá se hned před chatou

            NDenny - Profil | St 4.11.2009 20:29:20

            noční ryba >> ver me nebo ne,ale byly casy,kdy jsem to miloval.Jako kluk jsem bydlel vlastne na Sumave a sjezdovky jsem mel radove par kilaku od baraku.Na horach jsem mel zimu,stejne jako v lese,moc rad,jen u te vody,kdyz si clovek maci ruce,tak me to nekdy dost stve :-))))

              Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:28:22

              Dnes jen na chvilku, tak všem už dobrou noc!Jdu psát Ježíškovi, když je tak bílo..))))

                Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:27:00

                noční ryba >> ...a ja ti taktez podekuji......

                EDIT....jeste taky pekny vecer.......

                  Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:26:00

                  Denny >> tak to běžky a sjezdovky pro tebe moc asi ne.)))

                    Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:25:23

                    kajda >> Já se také přidávám k velké řadě gratulantů...... a přání nechám na tobě!

                      Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:23:33

                      vranka >> Pekny vecer Evi a dekuju moc...

                        NDenny - Profil | St 4.11.2009 20:23:14

                        noční ryba >> ja vim,nejak v poslednich letech zimy moc nemusim.Jsem zhejckanej teplem z jihu a deset nad nulou uz pro me zacina byt mraz :-))))))

                          Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:22:40

                          placan >> Pekny vecer i tobe a moc velke diky....

                            Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:22:03

                            kajda >> Pěkný večer a vše nej s svátku

                              Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:21:35

                              Denny >> Pěkný večer, bud rád není o co stát

                                Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:21:20

                                Denny >> na rybaření je to blbé, ale loni jsem taky chodila, když sněžilo, dobrá obuv a rukavice a pak to jde

                                  NDenny - Profil | St 4.11.2009 20:20:22

                                  noční ryba >> moc vam ten snih nezavidim,vlaste vubec.Jsem rad,ze tady to meteorologove jeste odlozili :-))

                                    Nplacan - Profil | St 4.11.2009 20:20:15

                                    kajda >> pěkný večer kolego.A všechno nejlepší co si přeješ :-)))))

                                      Nkajda - Profil | St 4.11.2009 20:17:45

                                      Pekny stredecni vecer preji vsem uzasnejm lidickam......

                                        Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:17:34

                                        vranka >> tak u nás bílo, silnice namrzlé.Jen nazdobit smrček a máme tu vánoce!

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek