Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:16:22

noční ryba >> no je tu hodně mlhavo celý den a na silnicích nic moc

    NDenny - Profil | St 4.11.2009 20:13:48

    Diky vsem,at to nemusim psat kazdemu zvlast.
    Take Kajdovi prejeme vse nej.

      Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:11:36

      vranka >> ahoj Evčo!
      Jak je u Vás?

        Nplacan - Profil | St 4.11.2009 20:10:57

        vranka >> pěkný večer i Tobě :-))))

          Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:09:48

          placan >> Pěkný večer

            Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:09:32

            Denny >> vše nejnej ke svátku!
            Ještě nám tu chybí Kajda, ten by to měl oslavit dnes také

              Nvranka - Profil | St 4.11.2009 20:09:27

              Pěkný večer s přáním všeho nejlepšího k dnešním jmeninám Karlům

                Nnoční ryba - Profil | St 4.11.2009 20:08:53

                Pěkný večer všem!

                  NDenny - Profil | St 4.11.2009 20:08:53

                  placan >> diky.

                    Nplacan - Profil | St 4.11.2009 20:07:19

                    Denny >> Všechno nejlepší :-))))

                      NDenny - Profil | St 4.11.2009 20:07:00

                      Cottus >> tak to jsem rad,ze nejsem sam :-)

                        NDenny - Profil | St 4.11.2009 20:06:11

                        marty101 >> diky.

                          Nmarty101 - Profil | St 4.11.2009 20:05:08

                          Bodré podoledne.
                          Všem zdepřítomným Karlům všechno nejlepší k svátku, hodně rybářských i osobních úspěchů a hlavně zdraví, štěstí a spokojenost.

                            NCottus - Profil | St 4.11.2009 18:42:34

                            Zdravím po delší odmlce všechny přítomné.
                            Byl podzim - čas barevných eskapád - tak jsem nějak moc pracoval.

                              NDenny - Profil | Út 3.11.2009 23:06:49

                              Ahoj pratele,nespite?

                                Nkajda - Profil | Út 3.11.2009 21:59:56

                                Mejte se vseci krasne jdu do peri.....dobrou noc.....

                                  Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:57:42

                                  vranka >> Evčo dají se u Vás pronajmout na přehradě chatky?

                                    Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:57:29

                                    noční ryba >> Kajda- loučím se jdu do hajan, přeji oběma dobrou noc

                                      Nvranka - Profil | Út 3.11.2009 21:55:42

                                      noční ryba >> tak to byl super policajt........my chodíme cvičit tady u nás tak je to pohoda

                                        Nnoční ryba - Profil | Út 3.11.2009 21:53:30

                                        vranka >> to je pravda, a musím říci, že jsou policajti v poslední době docela vlídní...
                                        Nejlepší bylo jak jsem měla 105 a u nás v dědině mě zastavili a v zimě.Včil si představ 6 ženských v autě co jedou na cvičení do vedlejší dědiny, a nemohla jsem ani vypnout motor, protože by to chcíplo.Když to viděl a já mu to řekla, tak jenom mávl rukou a řekl, že máme jet dál...

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek