Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:07:11

placan >> no snad se hlka zklidnila, já myslím, že kdyby neviděla mlaďase vedle mne, tak si mě ani nevšimla.

    Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:07:08

    mirkac >> Muzu s tebou Miru?

      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:07:06

      joskac >> no Pepane mě chutnají moc ale kajda se netvářil, když je musel ochutnat

        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:06:08

        vranka >> Evi, já jsem se nejvíc pobavila, když i Kajda ty knedlíky snědl, to bylo ještě lepší :-))))))))) než to šoulení :-))))))

          Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:05:54

          kajda >> instruktorka byla dobrá


            Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 22:05:36

            mirkac >> když policajt chce,tak tě vždycky na něco chytí.Každýho,včetně mě.Bohužel jestli má mindrák .....

              Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:04:19

              joskac >> no jo, svíčko.

                Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:04:16

                kajda >> jj to musíme

                  Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 22:03:55

                  kajda >> hm, šla bych na ryby.......

                    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:03:49

                    vranka >> jj to je naše lodička

                      Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:03:34

                      vranka >> no aby ne meli jsme dobrou instruktorku:o))))

                        Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:02:42

                        vranka >> jj na jaký jiné jsi mislela :-))) ale ty nám šli a taky byly dobrý vid evi

                          Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:02:23

                          joskac >> Pepane tak ti snad pošlu fotku

                            Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:02:22

                            joskac >> to jako jo Pepco....to musime,dat znova!!!!

                              Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 22:01:17

                              mirkac >> aš se mi uleví koupíme nějký svíčky a pojedeme k bábě

                                Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 22:01:02

                                mirkac >> no skoro porad a je to hnus velebnosti.....

                                  Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 22:00:13

                                  kajda >> no pokud myslíte na ty co jste šouleli u nás, tak vám opravdu šly

                                    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:59:54

                                    kajda >> jj to jo ale byly dobrý vid ty knedlýky

                                      Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 21:58:34

                                      kajda >> no jo, taky u vás prší celý den ? Dušičkové počasí, jak se patří.

                                        Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 21:57:55

                                        joskac >> To neva Pepco ale ze nam to sakra slo???

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek