Pokecáníčko a pohodička - nejen u vody

Pro všechny lidi, bez ohledu na věk, k pohodovému povídání bez vulgarit, machrování a vyvyšování, bez napadání a o čem chcete, samozřejmě hlavně o rybách. Povídejte si navzájem s úctou a , nezapomeňte na toleranci.Vítán každý, kdo v dobrém přichází.
Autor diskuse: mirkac - Profil , 29.7.2009 všeobecné - ostatní

Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:57:47

placan >> ale bude mít štědrý vánoce

    Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 21:57:15

    placan >> asi je dblá, ale já alespoň ty přejezdy teď neberu mezi závorama :-)))

      Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:57:06

      kajda >> já vím ale já jsem polomrtvej

        Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:56:35

        placan >> jj to jo

          Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:56:04

          kajda >> tet asi nebudu moct šoulet kuličky

            Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 21:54:43

            joskac >> asi jede na prémie,to víš budou vánoce :-)))

              Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 21:54:06

              joskac >> neboj porad ziju a jde to......

                Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:53:15

                placan >> jj to taky a těch bodu co za to bude mít ta policajtka

                  Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 21:52:36

                  vranka >> Ja su tu porad......

                    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:52:03

                    vranka >> neboj babochlap je zadanej takže v poho ale je tam prí nějaká nová ševka

                      Nkajda - Profil | Po 2.11.2009 21:52:01

                      mirkac >> je mi jasne ....:o)))

                        Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 21:51:43

                        vranka >> ale ne, mne už mnohokrát stavěly policajtky a vždy mi jen domlouvaly, byly hodné :-))

                          Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 21:51:41

                          mirkac >> tak ta bude pořádně drblá !!!! To už hraničí se zneužitím pravomoci

                            Nplacan - Profil | Po 2.11.2009 21:50:50

                            joskac >> jak si někdo léčí mindráky v práci,tak je to na prd.To platí všude

                              Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:50:39

                              kajda >> jo kam jsi se stratil kde jsi

                                Nmirkac - Profil | Po 2.11.2009 21:50:23

                                placan >> jo jo, dostal už od ní taky, hned po jejich incidentu :-))) Za rychlost, si na něj počkala a chtěla 5000. :-))))

                                  Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 21:50:07

                                  mirkac >> no to aby jsi tam u vás ani nejezdila, jestli těch policajtek bude víc

                                    Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:49:36

                                    kajda >> jo a jak jse máš

                                      Nvranka - Profil | Po 2.11.2009 21:49:05

                                      kajda >> kam jsi se stratil?

                                        Njoskac - Profil | Po 2.11.2009 21:48:42

                                        placan >> hmm ale dost zvodpovědně

                                          Červené karty: Azbest, Anýzový dědek