Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

Malda512 - Profil | Po 3.8.2009 15:54:39

omambik >> Ty jsi chtěl po mně abych se vyjádřil k tvé reakci . Učinil jsem tak. Čekal jsem na tvou reakci a nic.A co se týče tvého upozornění tak jsem to smázl také.

    Malda512 - Profil | Po 3.8.2009 15:53:33

    Chlapi nebylo na vaších příspěvcích nic nevhodnýho, ale byly mimo otázku. Sory ale nechci abyse tady probírali nepodstatné věci. Doufám že se na mně nezlobíte. Díky za pochopení.

      omambik - Profil | Po 3.8.2009 15:34:32

      Malda512 >> Jo proč jsi to smáznul a tohle nechal Ne 2.8.2009 21:51:23

        2Livecrew - Profil | Po 3.8.2009 15:14:58

        Malda512 >> Něco na mým příspěvku bylo nevhodnýho, žes ho smáznul?

          Malda512 - Profil | Po 3.8.2009 15:03:08

          wildfish >> Mám si ho dát?

            Mitchell - Profil | Po 3.8.2009 13:35:51

            dom si beru jen vercajk s kterym jsem prisel

              Mrknato - Profil | Po 3.8.2009 13:25:34

              El Duffus >> Neeviduji rekordní úlovky, ale mohu evidovat přestupky.....

                karel.datel - Profil | Po 3.8.2009 13:03:38

                Chytám do 500m od baráku, s vezírkem popojedu domů a tam spáchám vraždu.

                  Mrknato - Profil | Po 3.8.2009 13:01:52

                  benefit >> máš pravdu, neumím si představit, že si nějaký zoufalec koupí mraženého kapra v TESCU.... za 100,-Kč/kg, když za tu samou cenu může mít lososa, stejně mraženého....

                    Neznaboh:-D - Profil | Po 3.8.2009 12:59:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vidím,že to tady začíná být pěkná přestřelka a v celku časté střety. Nejsem ortodoxní kaprař, ani sumcař ani ani. Jen si myslím,že je zbytečné někoho napadat za to,že si v průběhu roku nějakou šupinu odnese. Nesouhlasím s lidmi,kteří odtáhnou všechno a proto velmi velmi rád vidím K70 a klidně bych zavedl dolní míru kapra třeba na 50cm. Aspoň by bylo co chytat po celý rok a né jen když se někde nasadí- oni dotyční pleniči vod se to dozví a je to tam jako na závodech... Klidně bych zavedl né 40ks ušlechtilé ryby ročně,ale třeba jen 20ks... A bylo by... ryby(kapři) by se chytal v rozmezí váhy cca 3-7kg což si myslím,že už by bylo dostačující všem kdo rybu vzít chtějí... Jinak když už vezmu tak rybu zabít... rychle než jí trápit...

                      benefit - Profil | Po 3.8.2009 12:49:14

                      Mrknato >> Rozdíl je v tom, že čerstvý a odležený kapr chutná opravdu daleko líp, než treska nebo hejk, kterej se válel rok v mražáku než sis ho koupil. Ale doba je taková, že mražáky jsou v módě. A teď se za ten výrok nechám ukamenovat.

                        Mrknato - Profil | Po 3.8.2009 12:39:28

                        wildfish >> ale to by si musel kretén solit kapry solí s jódem, ale pokud už kretén je, nebude, bude je pouštět a bude mu to prd platný. Proto jsou jen dva kapři denně málo. Kapr obsahuje pouze 21 mikrogramů jódu, zatímco makrela 208, hejk 540 a treska dokonce 940 mikrogramů jódu. Je to dobrá rada těm, na které to teprv leze.... ne nepodstatnou součástí je i jejich tuk, proto jsou CaR tak neurvózní, když si někdo loupne nějakou tu tučnější....

                          wildfish - Profil | Po 3.8.2009 12:28:59

                          Malda512 >> chochu tak za to bysis zasloužil poděkovani

                            wildfish - Profil | Po 3.8.2009 12:25:25

                            ja řikam vzit lebo ten kdo nežere ryby toho postihuje KRETENIZMUS

                              Malda512 - Profil | Po 3.8.2009 12:18:52

                              Fery >> Jednou 96cm a 20kg. Ale šlo o špatné rozhodnutí, když jsem ho dal do ekosaku.Jinak beru ryby do 65cm.Každá ryba je poživatelná, nezáleží na velikosti.Jinak pověs tam radši nějaké to vepřové.

                                Fery - Profil | Po 3.8.2009 12:07:30

                                Malda512 >> jakýho největšího kapra jsi zabil?..já jen proto,že dělám udírnu a zajímá mě,jak velkej kapr je ještě poživatelnej..

                                  burgy - Profil | Po 3.8.2009 11:57:19

                                  Malda512 >> jsem téhož názoru

                                    Malda512 - Profil | Po 3.8.2009 11:47:14

                                    omambik >> Můj názor je takovej. Když jsem si dělal rybářský lístek tak jsem věděl do čeho jdu a co budu podstupovat. Že budu chytat na živé rybky,používat trojháčky, ( háčky s - i bez protihrotu), brát ryby a zabíjet je. Zabíjet je ale jen kvůli jejích chutnému masu a hlavně jen tehdy kdy budu chtít(ne pro sousedy , kvůli penězum,a ne kvůli plnění mražáku). Jenže v poslední době se rozmohl boom ohledně přístupu k rybám samotným. Jeden rybář napadá toho druhého jen kvůli slovíčkám.Takové žvásty ohledně toho jak kdo nakládá s rybou( já ji vyhakuji ve vodě, já ji dávám vždy na podložku, já ji ošetřuji klinikem, já a já a já.) Kecy jen samé kecy. Pro mně je uplně přirozené , že pokud rybu chytím a chci ji je to že ji také rychle zabiju.Ňejaké polemizování ohledně toho že má poraněnou tlamku od háčku mně vůbec nezajímá, nebot to patří k lovu.Ti co furt plácají jak je vše poškozující vůči rybě , tak jím dám radu. Kupte si akvarko a krmte si doma rybyčky a když půjdete k vodě tak si vemte rohlíky a foták a jen krmte (tak jak to dělají důchodci v parcích) Ohledně výlovu a prodeji ryb je to pro ty ryby jistě stresující stav, ale když to jde tak ty ryby jsou během 2-5 dnů mrtvé. Objížděl jsem to s kamarádem který má v pravomoci kontrolovat postupy a odbornost při prodeji těchto rybek. Vždy měli ryby zajištěný přísun čerstvé vody ,bylo s nima nakladno vždy dle regulí a byli zabíjeny vždy rychlím a odborným způsobem. Jediné co se jím vytýkalo bylo to že měli až zbytečně moc ryb v kádích najednou.Zjištěno bylo také ,že na dvou místech byly kapři nedostatečně omráčeni a špatně vykrvení. S těmato jedinci bylo jednáno a byli pokutováni. Jinak je jasné že ty ryby si nemůžou zachránit život (třeba tím ,že nebudou brát. Nebot sítě jsou nemilosrdné.) Jistě jsem ted některým zvedl zase žluč, ale je mi to jedno.Nejsem žádnej chyt a pust, ale také zároven nejsem masař ,který zmastí vše.Jinak souhlasím s tvéma reakcemi.

                                      Mrknato - Profil | Po 3.8.2009 7:33:52

                                      Maldo, víš proč si "moderní kaprařina" získává tolik přívrženců různého ražení? Je to týdenní lebedění, rekreace, pospávání, koupání, píchání, žádný kvalt a maso téměř zaručeno, pokud použiješ to, co dělá moderní kaprařinu kaprařinou.... pak už to není jen rybařina, ale vedlejší produkt rekreace. V tom se ostatní rybolovné způsoby od kaprařiny tolik liší. Pokud se moderní kaprařina vrátí mezi tu rybařinu, kde když lovíš, nemůžeš grilovat, koupat se, nebo se dívat na televizi, začnu ji brát opět jako rybařinu.... Proto i otázka kde zabít se této kaprařině vymyká.

                                      S bincem u vody si na míle daleko jeho pravému původu (v řekách a potocích)

                                        Jarda Š. - Profil | Ne 2.8.2009 23:02:11

                                        Tomas >> Takže rybí filety pak z mrazáku vyhodíš do popelnice, aby se Ti tam vešlo telecí?

                                          Červené karty: Zikmund