Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

sven - Profil | So 1.8.2009 15:59:46

Dussy >> To se ti povedlo . Kdybych byl admin, dal bych ti poděkování :-)))

    Dussy - Profil | So 1.8.2009 15:46:14

    Nejideálnější je rybu vyválet v dvojobale(hlína, písek), namasírovat na kamenech, poté vložit do ekovezírku - oka alespon 4x4cm, při cestě domů nechat vydusit v igelitce, doma napustit vanu čerstvou hezky nachlorovanou vodou, aby to maso vyčichlo od bahna a nechat ho tam alespon dva dny a průběžně tam posílat děti, aby si s rybou pohrály. Poté stačí rybu umístit na něco kluzkého a doufat, že neklepnete svou ruku ale rybu...

      jojokill - Profil | So 1.8.2009 14:13:33

      ja jsem taky zastancem chyt a pust ale chyt u vody pust do udírny

        jojokill - Profil | So 1.8.2009 14:11:25

        okamzite po te palici a ma to výhodu že poribný neví kolik jich mas už v batohu a kolik v aute

          Rytíř - Profil | So 1.8.2009 13:09:18

          Pokud si občas vezmu rybu,tak ji usmrtim u vody,zbytečně nebudu rybu vozit v igelitce nebo v sitce živou v aute a stresovat ji,tak je podle mě lepši rybu zabit hned při odchodu od vody.

            kubah - Profil | So 1.8.2009 13:03:28

            osobak >> standa č.. >> Takže když si vezmu 8 ryb za rok tak jsem masař jo... Mimochodem v otázce není jak jí pustit...

              Best Carp - Profil | So 1.8.2009 12:59:05

              osobak >> standa č.. >> jj taky nemám rád takové ty řezníky kteří mají plné 3 mražáky ryb a pořád berou další kapry 40cm to opravdu za chvilku nic nebude ale nejhorší jsou ti kteří berou i trofejní kusy

                standa č.. - Profil | So 1.8.2009 12:52:56

                Best Carp >> to ja max tak 2krat my to doma moc nejime a pride mi to skoda brat pak si moc nezachytame kdyz to vse vybereme kdyby se mohli brat treba kapri 1 az 2 krat do mesice tak to by bylo docela dobry jenze ty masari ktreri to rozvadej ve velkem tak to pak ani nepisou do povolenky zmrdi at jdou radsi do reznikarny

                  Best Carp - Profil | So 1.8.2009 12:23:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Malda512 >> když už si chci nějakou rybu vzít domů tak jí dám do vezírku a zabiju jí až doma ale dělám to jen cca 8x do roka

                    standa č.. - Profil | So 1.8.2009 12:08:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Paja.luksiK >> presne jo a nechte si ty blby pripomynky vy masari

                      kubah - Profil | Pá 31.7.2009 18:34:26

                      Paja.luksiK >> Se ho snažíš utopit? Zajímavá metoda, ta v anketě neni...

                        2Livecrew - Profil | Pá 31.7.2009 18:31:42

                        malamut >> Takovejch by mělo bejt víc!

                          malamut - Profil | Pá 31.7.2009 17:46:40

                          2Livecrew >> tak to je dobrá zpráva, že se na to vysere.

                            2Livecrew - Profil | Pá 31.7.2009 17:43:34

                            malamut >> Mnohdy ne. Tuhle jsem půjčoval dědkovy metr, dokonce třikrát, potřetí mi ho vracel se slovy, že se na to vysere, že měli všichni 34..

                              malamut - Profil | Pá 31.7.2009 17:40:11

                              2Livecrew >> tak to není dobrý. Ale myslím že masařky v pravém slova smyslu si nic nedělají ani ze zákonné míry.

                                2Livecrew - Profil | Pá 31.7.2009 17:36:47

                                malamut >> Je, ale když nedosahuje povolené míry na daném revíru, bývá často s nadávkami vhozen zpět.. Nebo visíce na 0,35 vlasci, šetrně sklepán peánem...

                                  malamut - Profil | Pá 31.7.2009 17:34:01

                                  2Livecrew >> zase špatně. Pokud kapra chytí "masař", už se s roztrženou tlamkou zpět do vody nevrátí. Není to tak nějak logický?

                                    MrKos - Profil | Pá 31.7.2009 17:29:27

                                    Cottus >> myslíš toho co přežil nebo vlastně nepřežil zelené blesky?

                                      Cottus - Profil | Pá 31.7.2009 13:13:53

                                      Paja.luksiK >> co když právě tvojí nohou drtíš chráněného raka říčního?

                                        Paja.luksiK - Profil | Pá 31.7.2009 13:09:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Takhle to má vypadat pánové...

                                          Červené karty: Zikmund