Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

NCottus - Profil | Pá 31.7.2009 12:53:45

vave >> tu fotku jsem udělal u jednoho rybníka - je reálná , stejně jak je reálné takové počínání.
Vzhledem k výskytu raků ve vodě to zřejmě bylo i ekologicky přínosné.:-)

    Nvave - Profil | Pá 31.7.2009 12:50:48

    Opět jsi mě přesvědčil, že rozumně diskutujících je to móóóóć máááálo.

      NCottus - Profil | Pá 31.7.2009 12:46:26

      U vody je to lepší - krev je třeba vždy něčím umýt..
      (proto jsem dal D)

        Nvave - Profil | Pá 31.7.2009 12:35:17

        To musíš s těmi, kterých se to týká, a jsou v celém rybářském spektru. Nevyděloval bych jen jednu skupinu. Každý tvor si zaslouží slušné zacházení. Takže rybu po ulovení co nejdříve vrátit vodě, pokud to jde, vypínám ji ještě ve vodě, a pokud ponechat, tak šetrně zabít.

          N2Livecrew - Profil | Pá 31.7.2009 12:14:57

          vave >> ty roztrhaný tlamky malých kaprů mají na svědomí právě ti, kterým na rybě nezáleží a je to pro ně jen kus masa.

            Nvave - Profil | Pá 31.7.2009 11:56:42

            Když vidím kapry bez horního pysku, potrhané, zjizvené, tak se musím přiklonit k tomu, že lépe dopadne ten, kterého po ulovení rybář zabije. Stejně jsou kapři produkováni a vysazováni na maso a lov ryb je jeden ze způsobů, jak ho získat.

              Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 11:51:58

              Venca888 >> OK

                NMrKos - Profil | Pá 31.7.2009 11:51:09

                slamakos >> to jsem četl a ani Tě nehodlám řešit... jen tvrdím že kolega Venca má v mnohém pravdu a možná víc rozumu než si myslíš

                  NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 11:50:51

                  slamakos >> nemáš zač. kdybys potřeboval nějaký potvrzení, klidně ti ho podepíšu...

                    Nmaras - Profil | Pá 31.7.2009 11:49:54

                    bud pustit nebo zabit hned u vody

                      Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 11:47:25

                      MrKos >> Vůbec mě neřeš já jsem to i napsal v jednom příspěvku že mi to jedno jestli si rybu vezme nebo ne pokud to není kapr přes 70cm. -Pá 31.7.2009 10:30:33

                        Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 11:44:48

                        Venca888 >> Děkuji za titul a ode dneška se budu hrdě hlásit ke skupině jejíž názory zastáváš .

                          NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 11:37:16

                          2Livecrew >> máš pravdu - to samý si můžu myslet já o tobě... :-)

                            NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 11:36:44

                            slamakos >> no vidíš. Takže jsi zmasil nejmíň jednu nástražní rybku. Fuuuuj, to je ostuda, ty MASNO... :-))) Víš kolik já jsem chytil rybek nástražní velikosti a pustil je? A teď schválně - kolik nastraženejch rybek ve vodě dál plave a kolik plave těch puštenejch... :-)
                            To nemluvě o minimálně diskutabilní otázce chytání na živou rybku, ty moralisto...

                              NMrKos - Profil | Pá 31.7.2009 11:35:00

                              slamakos >> nebuď extrémista, jeden kapr s jedním hadem není žádná masařina... a jak píše dotyčný kolega tak mnohem větší ůchyl je jedinec který rybě natrhne hubu, pak jako správný egohonič po čekání na dobré světlo udělá pět fotek a nebohou rybu pouští zpět

                                N2Livecrew - Profil | Pá 31.7.2009 11:33:11

                                Venca888 >> Meluzínu tady rozebírat nebudem. Na tebe názor mám a takovejch co vykřikujou, že ryby pouští znám dost. Když pak něco opravdu chytne, tak to končí ve vezírku.

                                  Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 11:30:39

                                  Venca888 >> právě mi došli argumenty a jdu se stydět do kouta - V Itálii jsem opravdu chytal na rybku ....

                                    N2Livecrew - Profil | Pá 31.7.2009 11:26:31

                                    slamakos >> To je tady daný..

                                      NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 11:25:43

                                      slamakos >> Pokud považuješ člověka, kterej vzal to, co já, za masaře, pak v tvejch očích masař beze studu jsem.. a rád.
                                      Masař u tebe neni nadávka? Očividně ano... Proč tedy mě obviňuješ z toho, že používám nadávky, když to sám děláš?
                                      To neni argument k tématu, o kterym jsme se bavili (pokud se teda to, co jsi vyplodil, dá nazvat argumentem. :-)
                                      A propos doufám, že jsi v Itálii nechytal ty sumce na rybičku...

                                        Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 11:17:59

                                        Venca888 >> Vzal jsi vzal -u mně jsi masařka už jsem ti to psal -jsem zvědavej kolik tady ještě pustíš nadávek a dáš svých znaleckých posudků k návštěvám psychiatra .
                                        Naposledy ti dám ještě jeden argument kolik vyfocených ryb plave dál ve vodě - kolik zmasených ryb plave dál ve vodě neber v úvahu prosím vodu kterou spláchneš své výkaly po strávení ryb...

                                          Červené karty: Zikmund