- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zabít ihned nebo až doma?
Kde ji zabít?
A) Dělám to ihned u vody.55%
B) Beru si ji živou domů32%
C) Nechávám ji živou i několik dní.6%
D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%
Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 11:15:13
NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 11:11:03
Melu to samý asi proto, že ty moje argumenty neguješ bez toho, že bys prezentoval relevantní protiargument.
Nemyslim si, že by psycholog měl problém s rychlym zabitim a následnou konzumací ryby. V případě týrání ryby v zájmu fotky bych si tim nebyl tak jistej... :-)
Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 11:09:01
NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 11:07:48
Vim to, ano. Stejně jako o sobě to víš jen ty...
Rybář, kterej zasakuje nebo uváže na celou noc rybu kvůli fotce (a krásný fotce - kterou tu všichni oceněj) a následně jí vystresovanou pustí, pro mně nepřestavuje morálně hodnotnějšího člověka oproti jinýmu, kterej rybu vytáhne a okamžitě bezbolestně zabije.
Na ty líny nás bylo cca deset, snědli jsem je všechny a byli moc dobrý. Nevim, co je na tom špatnýho. Ty jsi nikdy nekoupil v masně x-kilo krkovic na grilovačku? Ale jo... ty jsi to prase vlastně nezabil, to udělal ten zlej řezník, takže jsi z obliga, co?! :-)
NJovánek - Profil | Pá 31.7.2009 11:07:04
Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 11:07:02
Návštěvu u psychiatra zvážím a pak ti řeknu jak jsem se dopadl -měl by jsi to taky zvážit a vem si ty fotky zmasenejch ryb a začni mu vykládat jak bezbolestně a rychle jsi je zprovodil ze světa .
N2Livecrew - Profil | Pá 31.7.2009 10:59:40
NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 10:56:35
A co se týče vybíjení a pouštění, tak važ slova. Možná jsem letos pustil víc mírovejch ryb než mnohý z těch, co tady halasej o masařích. Jestli považuješ jednoho kapra a jednoho úhoře během 6-ti měsíců aktivního rybolovu za vybíjení, tak by sis měl dojít k psychiatrovi...
Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 10:50:08
NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 10:41:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ta tvoje věta byla dost kostrbatá, ale pravděpodobně jsi to nepochopil. Podruhý ti to vysvětlovat nebudu.
Já se tim "nechválim" (ačkoliv pravděpodobně jsi chtěl napsat "nechlubim :-)), já tu fotku beru jako zdokumentování něčeho, co jsem chtěl ukázat dotyčnýmu, kterej nevěřil. A co se týče takovejch fotek, kde jde o dokumentační hodnotu a nesnažim se je procpat do World Press Photo, tak mi je vcelku jedno, zda je tam ryba položená v kapradí, na kterym se lesknou kapky rosy, nebo jestli je na ni zmasená a od krve. Možná lepší rychle zabitá ryba (u níž je krev nezbytná), než stokrát vyfocená po dechu lapající ryba, z různejch úhlů, z různejma lidma, s prutem, bez prutem, který byla ještě návdavkem k tomu celou noc zasakovaná či uvázaná. Ale dotyčnej je morálně vyspělejší, protože jí nakonec pustil, kdežto já jsem hajzlik, protože jsem jí ve třech vteřinách zabil. Ryb si vážim a chovám se k nim slušně a co možná nejšetrnějš, pokud jsou živý. Mrtvá je ryba je pro mně kus dobrýho masa a nedělám s ní cavyky, abych jí umejval od krve, pokud si jí chci vyfotit.
Ale tohle je neverending story a nemá smysl to tady řešit.
Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 10:30:33
Co se týče tvé povolenky je mi to úplně jedno ,pokud ten kapr neměl přes 70cm ...
NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 10:15:08
A co se těch línů týče - ty byli ze soukromýho revíru a řádně zaplacený. Jinak, pro tvoji informaci, v mojí povolence za tenhle rok figuruje jeden úhoř a jeden kapr.
Nslamakos - Profil | Pá 31.7.2009 9:47:37
NVydra revírní - Profil | Pá 31.7.2009 9:21:59
NVenca888 - Profil | Pá 31.7.2009 8:40:56
Červené karty: Zikmund
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









