Zabít ihned nebo až doma?

Chci se Vás zeptat zda usmrcujete ulovek hned u vody a nebo jej máte třeba ještě několik hodin doma živej? Co je podle Vás lepší?
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 29.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Kde ji zabít?

A) Dělám to ihned u vody.55%

B) Beru si ji živou domů32%

C) Nechávám ji živou i několik dní.6%

D) Humálně ji zabiji a pokračuji v lovu.7%

Od 29.7.2009 hlasovalo 207 čtenářů.

czechmade74 - Profil | Út 4.8.2009 22:05:14

dino2 >> dik za + :-)

    placan - Profil | Út 4.8.2009 22:02:49

    czechmade74 >> a proč bych to měl jako dělat???

      dino2 - Profil | Út 4.8.2009 22:02:42

      czechmade74 >> Máš odemě velké plus,protože není špička jako špička

        honza271 - Profil | Út 4.8.2009 22:00:12

        A nebo se vyserte na nějaké zabíjení a kuchání a PUSŤTE JI zpět do vody ono se vám to za pár let vrátí až ji znova ulovíte ale nebude mít 50cm a 3kg ale třebas 75cm a 10kg nebo nějak tak !!!!!....

          Tomas - Profil | Út 4.8.2009 22:00:01

          tak mně napadá, že je škoda, že se u nás nedaj chytat krokodýli. Krokodýlí maso je mnohem chutnější než rybí, konzistencí bych ho přirovnal ke kuřecímu, ale chuť je jiná. To bych asi nepustil ani jednoho mírového :-) )) U nás to v gastronomii je spíše vyjímečná nabídka, ale třeba ve Švýcarsku je v nabídce řady restaurací. Když na to narazíte, doporučuji, je to mňam.

            czechmade74 - Profil | Út 4.8.2009 21:58:58

            Tomas+ placan : skocte nekam mezi zraloky a oni vam ukazou jaka jste spicka potravniho retezce....

              omambik - Profil | Út 4.8.2009 21:58:22

              Tomas >> To máš bezespotu pravdu, ale nezlob se na mně podle tvých přízpěvků ty jseš na vrcholu úplně všeho a někdy úplně ne dně úplně všeho, já jen doufám a věřím , že takových jako jsi ty je minimum a nechci do to ho zahrnovat ortdoxní CaR to ani já nejsem, ale mám jako většina kolegů (zaplať pán bůh) asi trošku jiný názor na na drancování revírů

                Lion - Profil | Út 4.8.2009 21:56:43

                Fery >> Myslivec taky má možnost volby jen to nesmí zmáčknout.

                  Fery - Profil | Út 4.8.2009 21:55:17

                  Tomas >> ale na rozdíl od myslivců máme možnost volby a to je dobře..

                    placan - Profil | Út 4.8.2009 21:55:09

                    Tomas >> konečně jeden normální názor :-)))

                      acam - Profil | Út 4.8.2009 21:53:41

                      Tomas >> Ufff ... no nojo no ...

                        stryček - Profil | Út 4.8.2009 21:51:02

                        Tomas >> a proto sežereš na co přijdeš? I od nás z kanálu co plave mezi hajzlpapirem vložkama a hovnama?

                          Tomas - Profil | Út 4.8.2009 21:49:16

                          btw: ryba je kořist, ať si kdo chce co chce říká, člověk je lovec a špička potravního řetězce.

                            omambik - Profil | Út 4.8.2009 21:47:25

                            Tomas >> Tak to je první věc kterou ti upřímě věřim

                              Tomas - Profil | Út 4.8.2009 21:47:24

                              acam >> taky mi vadí exhibicionisti CaR kteří tady kritizují každou ponechanou rybu. Pro mně za mně, ať si každej naloží s ulovenou rybou jak chce, ale ať si odpustí blbý kecy tady. Tak jsem někdy až záměrně štiplavý.

                                omambik - Profil | Út 4.8.2009 21:45:21

                                acam >> Ty woe to musí napsat XXXXXL ten to dal do placu

                                  Tomas - Profil | Út 4.8.2009 21:44:47

                                  omambik >> určitě myslel "ulovím a potahám po kamenech a písku dokuď není schopna odplout břichem vzhůru" :-)

                                    acam - Profil | Út 4.8.2009 21:43:29

                                    omambik >> No tak sem s ním … :-)

                                      omambik - Profil | Út 4.8.2009 21:42:11

                                      XXXXXL >> No prozraď jaká?

                                        XXXXXL - Profil | Út 4.8.2009 21:41:25

                                        V anketě chybí možnost E!!!

                                          Červené karty: Zikmund