Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Nmurphyy - Profil | So 24.1.2015 21:15:13

honzina >> :DD

    Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 21:13:23

    murphyy >> jsou to originály žádná uprava.a rád bych nějakou upravu provedl

      Nmurphyy - Profil | So 24.1.2015 20:59:25

      honzina >> nevymyslaj ved ty mas tie s baitr. spool tmave :))

        Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 18:40:44

        fishryhan >> taky bych je předělal poraď.

          Nhonzina - Profil | So 24.1.2015 18:36:50

          fishryhan >> hele jak jsi ty navi vytunil to si je jako obrousil a nastříkal?

            NKMK - Profil | So 24.1.2015 18:29:11

            Neviete prosím niekto kde zoženiem tieto veci (tu krytku aj zo šróbikmi) ? Pán ktorý mi predal navijaky ich šiel asi premazať a hneď ako prvú tuto vez zlomil ! Obraciam sa sem keby mal náhodou niekto pokazenú Ultegru XSB 5500.. alebo ak by vedel kde to zoženiem.. Ďakujem..

              Nvedro - Profil | Út 20.1.2015 18:49:49

              Ahoj , pokud by se někomu hodila , našel jsem novou náhradní cívku na Ultegra XSA 10000 ( asi po synovi ) nechám za 500 . 736109702 .

                Nking76 - Profil | Po 29.12.2014 21:08:35

                fishryhan >> to vypadá dobře ty černé.Jen ať ti dobře slouží.

                  Nprdec - Profil | Po 29.12.2014 14:13:13

                  akorát ty kroužky pod cívkou mohly být trochu hezčí,třeba jako u Ulteger XSB

                    Nfishryhan - Profil | Po 29.12.2014 13:07:47

                    kubah >> díííííííík :)

                      Nkubah - Profil | Po 29.12.2014 13:00:05

                      fishryhan >> zatím ze všech předělávek nejhezčí...

                        Nprdec - Profil | Po 29.12.2014 12:53:01

                        fishryhan >> to je brutus ty černé ;)

                          Nfishryhan - Profil | Po 29.12.2014 12:40:21

                          prdec >> :)

                            Nfishryhan - Profil | Po 29.12.2014 12:39:28

                            sem si je trochu nechal vytunit a i sám sem si je tunil do matna, po roce a půl zatím šlapou,ale staré japonské šhíma nemají konkurenci

                              Nprdec - Profil | Po 29.12.2014 12:17:42

                              fishryhan >> Tak na řeku, kde hážu nějakých +-40metrů víc silonu potřeba není. A jak slouží ty Ultegry?

                                Nfishryhan - Profil | Po 29.12.2014 10:44:48

                                prdec >> mám to více nabušené a odhoz bez problémů

                                  Nprdec - Profil | Ne 28.12.2014 13:51:56

                                  clarence >> tak je to po okraj té cívky,to by mělo stačit ;-)

                                    Nclarence - Profil | Ne 28.12.2014 13:40:44

                                    prdec >> Návin docela slušný ale nechtělo by to ještě pár metrů přidat?J

                                      Nprdec - Profil | Ne 28.12.2014 13:37:24

                                      Tak už jsem to nemohl vydržet a namotal silony :-)

                                        Nfx99 - Profil | So 20.12.2014 15:02:09

                                        zdarec ,mužete poradit ,ztratil sem kryt z druhe strany jak je klička ,nevite jestli to jde nekde objednat ? dik

                                          Červené karty: Portos, Dave≻