Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NDokonaly - Profil | So 20.12.2014 14:41:04

Nechal jsem si poslat novy prstenec. Vymenil jsem ho a musim nekde pozkouset.
Dam vedet zda to bylo tou vadnou pacickou.

    Nking76 - Profil | Pá 19.12.2014 23:48:24

    prdec >> jak to myslíš ty nové?

      Naksekim - Profil | Pá 19.12.2014 22:09:39

      skoroprofík >> Ahoj, mam xtc 5500 jednu sezonu a zatim max spokojenost.

        Ngotta - Profil | Pá 19.12.2014 21:05:40

        fishryhan >> dik!

          NTino1991 - Profil | Pá 19.12.2014 21:05:16

          gotta >> tiez by som asi 2 podlozky pridal

            Nfishryhan - Profil | Pá 19.12.2014 20:35:39

            gotta >> motá to hodně nahoru to znamená , že musíš přidat podložky ,začal bych nadvou . Taky mi to dělalo když jsem namotával jinou hrubost vlasce nebo šnůry. Ale jak říkám musíš přidat podložky. Škoda ,že jsem to nenafotil

              Ngotta - Profil | Pá 19.12.2014 20:16:11

              07moe07 >> vies byt konkretnejsi? dik

                N07moe07 - Profil | Pá 19.12.2014 19:43:06

                gotta >> pohraj sa stymy podlozkamy co su tam

                  NKocháč - Profil | Pá 19.12.2014 18:22:05

                  gotta >> to by líp uložil REX :o)

                    Ngotta - Profil | Pá 19.12.2014 18:15:43

                    zdravim, chcem sa spytat na ulozenie snury 25lb, 600m - takto to dopadlo na ultegre 14000 ci4 xtb. je to spravne? na inych navijakoch som bol zvyknuty na rovnomerne polozeny vlasec/snuru po cievke. ako pozeram fotky vo vlakne, nieco mi nesedi. vdaka za radu.

                      Nprdec - Profil | Pá 19.12.2014 17:35:36

                      Zdenal77 >> jóóóóó :-)

                        NZdenal77 - Profil | Pá 19.12.2014 17:28:12

                        prdec >> špatné to určitě nebude...nepochybuj tolik pořád

                          Nprdec - Profil | Pá 19.12.2014 14:16:42

                          king76 >> jo,ale co ty nové?

                            Nking76 - Profil | Čt 18.12.2014 23:07:38

                            prdec >> ultegry jsou roky spolehlivé navijáky.

                              Nskoroprofík - Profil | Čt 18.12.2014 13:04:35

                              anebo ultegra xtc

                                Nskoroprofík - Profil | Čt 18.12.2014 13:01:44

                                znáte nebo máte někdo tenhle??je to ultegra c,4xsb

                                  Nprdec - Profil | Čt 18.12.2014 8:20:13

                                  king76 >> Shimano Ultegra 10 000 XSC

                                    Nking76 - Profil | Čt 18.12.2014 1:01:39

                                    prdec >> co to jsou za navi,jsou to pěkné motadla.

                                      NKocháč - Profil | St 17.12.2014 21:54:50

                                      Petr.B >> Já pořídil cívky LC, pasují a i xtéčkům sluší a mají lepší klip.

                                        NPetr.B - Profil | St 17.12.2014 21:50:59

                                        Kocháč >> To je fakt.Novinky jsou nějak moc "nablejskané". Ale zkrátka jsem si zvykl na XT a jejich stoprocentní spolehlivost a bezporuchovost. Proto nemám důvod uvažovat o jejich výměně.Také mi vyhovuje kapacita cívky, kdy mohu zavážet velmi daleko.Před několika lety jsem měl problém sehnat náhradní cívky, ale nakonec se vše v dobré obrátilo a podařilo se mi sehnat ks. za cca 1.000,- Kč.......

                                          Červené karty: Portos, Dave≻