Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NForest 1 - Profil | Út 17.3.2009 19:12:44

m.o.d >> xsa nevim jak kupoval 10000 xsb 3550kc/ks

    Nbělouš - Profil | Út 17.3.2009 19:00:30

    m.o.d >> koukni na SZ

      Nm.o.d - Profil | Út 17.3.2009 18:43:34

      bělouš >> hej nechci rikat ze jo ale dam ti vedet co nejdriv ale mel bych zajem za kolik je prodavas???

        Nm.o.d - Profil | Út 17.3.2009 18:39:59

        Čus !!!Nevíte kde maj nejlevnejší ultegry 10000 xsa ????porad te dik ??

          NA_dam - Profil | Út 17.3.2009 18:37:03

          Utegra XTA 12000 + Century FBS 3,5lbs

            Ncarpdu - Profil | Út 17.3.2009 18:24:33

            Forest 1 >> Bohužel tolik vlasce se tam nevejde. Mělo by se tam vlést něco kolem 670m vlasce o průměru 0,30mm a jelikož udané hodnoty výrobci moc nesedí se skutečností tak počítej že se ho tam vleze ještě míň

              NLucciano - Profil | Út 17.3.2009 18:12:46

                Nbělouš - Profil | Út 17.3.2009 18:10:06

                Zdárek lovci kde se dají pořídit za dobrou cenu super ultegry dík

                  NLucciano - Profil | Út 17.3.2009 17:53:40

                  fishfever >> kuk do súkromných správ :)

                    Nfishfever - Profil | Út 17.3.2009 17:51:51

                    Lucciano >> Jestli tím rp myslíš rybářskou prodejnu tak to nemám.

                      NLucciano - Profil | Út 17.3.2009 17:48:31

                      fishfever >> mas rp

                        Nfishfever - Profil | Út 17.3.2009 15:10:34

                        Lucciano >> Můžu se tě zeptat za kolik jsi oba koupil chcu to porovnat s mojí cenou.

                          NLucciano - Profil | Út 17.3.2009 14:20:57

                          Forest 1 >> v čom sa Ti SUFIX DUO CORE neosvedčil?

                            NForest 1 - Profil | Út 17.3.2009 13:14:01

                            Lucciano >> pekne, jen mam spatnou zkusenost s Sufix dou core :-(

                              NLucciano - Profil | Út 17.3.2009 9:56:08

                              Mangan >> Včera som sa stal členom tohto spolku aj ja

                                Npelikan_one - Profil | Út 17.3.2009 9:39:27

                                chlapi v čem je přenášíte k vodě? Chci si koupit nějake pouzdra na ně,nemate nějeky tip? Případně foto?

                                  Npelikan_one - Profil | Út 17.3.2009 9:37:59

                                  V sobotu poprvé u vody:) leč bezuspěšně:((

                                    Nbodie - Profil | Út 17.3.2009 9:19:32

                                    Tak to by mě mohlo.... :o)))

                                      Červené karty: Portos, Dave≻