Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Nvince - Profil | Ne 29.3.2009 13:27:44

van helsing:nebude to horší můžu tě uklidnit,existuji takové tenke planžetky ,kterými se tá vůle dá vymezit,já to vyřešil podobně :)

    NForest 1 - Profil | Ne 29.3.2009 12:27:57

    Pvl >> ale bez vule na kličce :-)))

      NPvl - Profil | Ne 29.3.2009 12:26:22

      van helsing >> mám také Ult. :o§)

        NForest 1 - Profil | Ne 29.3.2009 12:26:12

        van helsing >> jj Pvl uklidnit umi :-))))

          Nvan helsing - Profil | Ne 29.3.2009 12:25:25

          Pvl >> diky uklidnil jsi me

            NPvl - Profil | Ne 29.3.2009 12:24:12

            van helsing >> dělá si pr.

              NForest 1 - Profil | Ne 29.3.2009 12:22:49

              Pvl >> jsi dlouho nedostal kartu vid :-))

                NForest 1 - Profil | Ne 29.3.2009 12:22:31

                van helsing >> ne ja nevim :-))))

                  Nvan helsing - Profil | Ne 29.3.2009 12:20:05

                  Forest 1 >> si delas prdel

                    NPvl - Profil | Ne 29.3.2009 12:19:08

                    Forest 1 >> Katastrofisto :o§)

                      NForest 1 - Profil | Ne 29.3.2009 12:18:05

                      van helsing >> a bude to horsi a horsi :-))

                        NPvl - Profil | Ne 29.3.2009 12:17:14

                        van helsing >> nic

                          Nvan helsing - Profil | Ne 29.3.2009 12:11:55

                          pepeee >> diky
                          a co stim

                            Npepeee - Profil | Ne 29.3.2009 12:10:33

                            van helsing >> jo je už se to tu někde řešilo.

                              Nvan helsing - Profil | Ne 29.3.2009 12:06:40

                              zdravim mam dotas mam vuly na klicce je to normalni vlastnim ultegru xsa

                                Npepeee - Profil | Ne 29.3.2009 11:29:58

                                Taky jednu přidám. Původně jsem chtěl xtb, ale pak padla volba na xsb.

                                  Nescorrt - Profil | So 28.3.2009 18:17:10

                                  ještě jednu přidám

                                    Nescorrt - Profil | So 28.3.2009 18:10:36

                                    Dnes poprvé u vody ale bohužel nic,Greys X-flite 50+ A Shimano Ultegra 14000

                                      NBuba - Profil | So 28.3.2009 15:28:50

                                      dnes poprvé u vody a krása

                                        NJiří Hanel - Profil | St 25.3.2009 16:20:07

                                        bodie >> mikbaits zavazi tak daleko.

                                          Červené karty: Portos, Dave≻