Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nmacin - Profil | Čt 5.3.2009 11:22:47

El Duffus >> Pořád čtu o Dry paste, ale nevím co to. prosím o vysvětlení
Já bych spíše uvítal v kaprovi méně,ale za to kvalitnější články.

    NMartin M. - Profil | Čt 5.3.2009 10:21:16

    carpous >> mas pravdu, nic mi do toho neni, ovsem pokud tu napises, ze tam je vysvetleni, tak pod vysvetlenim si ja predstavuji neco jineho. Panove to tam napsali dobre a ja po nich vice nezadam, jen kdyz tu ty navnadis lidi, ze tam maji jit a hledat, tak jsem opravdu cekal vice nez jednu vetu. Tot cele.

      NEl Duffus - Profil | Čt 5.3.2009 10:13:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Doufám, že sloučení časopisů nebude mít za následek porušení kontinuální řady nekonečného seriálu od Maxcarp- Dry paste. Podle zákulisních informací se v díle 22 dozvíme, že se z Dry paste dá v případě potřeby uvařit kvalitní gulášová omáčka a v díle 31, což bude asi vrchol se naučíme, jak zalepovat prasklý člun za pomoci Dry paste. Dále doufám, že spojení časopisů nepřinese omezení hodnotných článků z maďarského soukromáku Merenye. V posledním díle jsou tuším jen tři- což se mi zdá opravdu málo...

        Ncarpous - Profil | St 4.3.2009 21:21:59

        Martin M. - ®- Jakto, že jsi se tam moc nedozvěděl? Jasně píšou, že se nedohodli o podmínkách. To snad jako vysvětlení stačí. O jakých podmínkách přeci nikomu třetímu nic není....S Carpwebem se dohodli a tak to vyšlo tam. Nic víc, nic míň.

          Nrices - Profil | St 4.3.2009 20:15:24

          Som zvedavý ,ako bude urobení ten nový super časák dufam že tam bude vela reklamy a članky ktoré mám davno prečitane aspon si nane zaspomínam,kamoš mi tvrdil ked začali kapra vydávat vraj tam budu iba članky,ktore neboli publikovane.Bohužial realita je iná v časopise kapr su članky ktore boli už publikované .Urcite neni jednoduche vydavat dobry časopis stale v téj istéj kvalite,tak som zvedavý ako to zvládnu dufajme že to nebude sklamanie .Prve čislo nam to objasní,som zvedavý čo vymyslia za rok,možno budeme prekvapení.

            NPápalín - Profil | St 4.3.2009 19:52:42

            dnes mi přišel kapr a začíná to být o nicem je tam článek o návazcich ktery už v kaprovi byl takže sklamáni

              Ntandem - Profil | St 4.3.2009 19:52:36

              Kubánec >> Svět jsem odebíral v r.2003-2004 a to bylo furt jen o jeho cestách do JAR - naposr..í

                NKubánec - Profil | St 4.3.2009 19:48:39

                tandem >> JAR by mě až tak netočilo, ale ta Merenye je hrozná... :-)

                  NMartin M. - Profil | St 4.3.2009 19:46:34

                  Mitchell >> Ja jen reagoval na Carpouse, ze jeho informace, ze na maxcarpu je vysvetleni, neni presna. Jinak je mi celkem fuk, kde ten clanek je, kdyz neni na MRKu ;-)

                    Ntandem - Profil | St 4.3.2009 19:44:25

                    kapří svět jsem bral 2roky,a Těšínského návštěvy Jihoafrické republiky mě už lezly krkem.Přestal jsem ho odebírat.Magazín KAPR je zatím skvělý,tak doufám,že nebudu číst o rybolovu v JAR znovu a znovu a znovu.

                      Nkuman - Profil | St 4.3.2009 19:14:38

                      Mitchell >> samozřejmě, že ..... Vím to :)) stejně jako čtou ostaní o kterých se diskutuje a neházej to za hlavu..

                        NMitchell - Profil | St 4.3.2009 19:10:16

                        kuman & JRT >> kuman >> si jeden znich :-))) ze to tak vis :-)))Jako je mi jasne ze se na to podivaji ale stejne to co se tu napise hazou za hlavu a je jim to fuk

                          Nkuman - Profil | St 4.3.2009 19:08:00

                          Mitchell >> čtou a dost pozorně:)) těch pár blábolů přelouskaj za chvilku....

                            NMitchell - Profil | St 4.3.2009 19:07:44

                            Ondřej Macků-Maca se vrací >> jsem rad ze jsem te povabil tak vis jak ja vzdy pisi zabavne a hlavne slusne prispevky zadne urazky a podobne ;-)

                              NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 4.3.2009 19:06:34

                              Mitchell >> Já jsem třeba od rána do večera ve škole a taky to stíhám číst...:-) Mě je to nakonec úplně jedno, jen mě pobavilo, že jsi to napsal zrovna ty...:-)

                                NMitchell - Profil | St 4.3.2009 19:04:30

                                Ondřej Macků-Maca se vrací >> ale ctou ale asi ne vse otom pochybuji to by pak nedelali jinou praci a mohli jen cist a cist mrk

                                  NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 4.3.2009 19:03:13

                                  Mitchell >> A myslíš že kluci z Kapra to nečtou?
                                  EDIT: Tak jsi sám napsal že víš, že to čtou. V tom případě fakt nevím, o co ti jde...:-)

                                    NMitchell - Profil | St 4.3.2009 19:02:06

                                    Petr Koch >> jj to vim sam jsem dostal kdysi jeden emailek :-)))

                                      NMitchell - Profil | St 4.3.2009 19:01:24

                                      Ondřej Macků-Maca se vrací >> protoze vim ze to ctete :-DDD

                                        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | St 4.3.2009 18:59:38

                                        Mitchell >> Zajímavý že to píšeš zrovna ty, kterej si tady neustále stěžoval že nevychází Carpweb...:-)

                                          Červené karty: Pvl, judas.d