Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NPetr Koch - Profil | St 4.3.2009 18:56:45

Mitchell >> myslíš, že to kluci nečtou? Čtou a já je zdravím :o)))

    NMitchell - Profil | St 4.3.2009 18:55:33

    all: ja se divim ze si vsichni stezujete tady nejlepsi by byl kdyby jste ty emaily psali rovnou na redakci kapr

      NMitchell - Profil | St 4.3.2009 18:48:08

      Martin M. >> kdyz te to tolik zajima proc se nezeptas na info emailu??

        Nvšeta - Profil | St 4.3.2009 17:46:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        už přišel pět dní po vydání to je síla

          Nkuman - Profil | St 4.3.2009 16:52:32

          Lee-Haney >> myslím,že redakce reaguje obsahem článků na ohlasy zákazníků:))) Merenye prostě frčí:)))...lidi si to přejou číst ,je jich dost tak vychází .

            NOrf - Profil | St 4.3.2009 16:45:55

            stina >> jo dneska konečně, počtu těch hafo marenye a tákk. mám deficit

              Nstina - Profil | St 4.3.2009 16:44:44

              Orf >> a co uz ti prisel:-)

                NOrf - Profil | St 4.3.2009 16:39:01

                Lee-Haney >> to máš pravdu, ale je to prostě byznys.
                Ty kdyby si měl svoji firmu možná uděláš to samý.

                  NLee-Haney - Profil | St 4.3.2009 16:36:35

                  Orf >> No mě je to jasné že se toho moc vymýšlet nedá a já si ty články rád přečtu,ale někteří svoje články vylepšují jen většíma cedulama svojí firmy :D

                    NOrf - Profil | St 4.3.2009 16:31:08

                    Lee-Haney >> na jednu stranu máš samozřejmě pravdu, pořád stejné články pořád nějaká reklama na nějaké zboží.
                    Ale když se zamyslíš co by si tam chtěl, aby se psalo? A nebo teda aby radši nic nevycházelo?
                    Každé něco má svůj rub a líc. A pořád je tady možnost výběru nekupovat.
                    Tímto neobhajuji ten časopis, ale já si rád na rybách něčem listuji a někdy poteší i letáky.
                    A jak si napsal poslední kdo ví kam ta rybařina spěje...toť otázka

                      NLee-Haney - Profil | St 4.3.2009 16:17:30

                      Abych pravdu řekl sem tam mě rozesmějou ty řeči o těch maďarských vodách.Najdou se lidé co ze začátk článku napíšou ať si někdo nemyslí že je to tam tak jednoduché a že už tam pár lidí vyhořelo což je pochopitelné že jsou dny kdy to prostě nebere, ale vždy nasleduje článek jak denně chytli průměrně 15 kaprů :D Nj tak asi to tam opravdu není lehké......Samozřejmě že vody se liší, ale opravdu ty články z některých vod jsou už tupě stejné se steným scénářem že už to člověka nebaví číst....
                      Víc směšně na mě působí propagace značek v článku kdy natočení veškerého vercajku a nástrah musí v záběru pojímat vždy značku na obalu.Novy trend však už pokročil dál, někteří za sebe začali stavět cedule se značkou, čekám kdy budou tihle lidé jezdit s dodávkou plnou dřeva a začnou stavět za svým místem lovu bilboardy svojeho chlebodárce.Jen čekám kdy se budou fotit kapři v oblečkách danné firmy a dostanou visačku na hřbet že byli uloveni na výrobky od té a té firmy.....Kam ta rybařina spěje......

                        NKubánec - Profil | St 4.3.2009 14:44:45

                        Martin M. >> No, nepovedlo se... To ti nestačí?

                          Nzbynczek - Profil | St 4.3.2009 14:41:28

                          Viděly jste ten článek na str 93 ?? tento článek je vjedním z prvních čísel !! to tam nemohly dát něco jiného

                            NMartin M. - Profil | St 4.3.2009 14:39:15

                            carpous >> no moc jsem se toho teda nedozvedel.

                              Ncarpous - Profil | St 4.3.2009 14:24:04

                              Na stránkách MAXCARPU vysvětlují v dotazech, proč tam ten článek není....

                                NMacejko - Profil | St 4.3.2009 14:00:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                No ještě toho Kapra nemám ,ale když vidím co tam je za články tak zase budu číst reklamu na Maxcarp:-) Jelikož pár lidí co tam píší v tomto čísle je většina o Maxovi.Místo těch reklamních článků tam měli dát kluci ten článek a fotky o kaprovi z D7,když Pavel.P. v Břeclavy všem řekl že tam bude více fotek a celý článek. Myslím že na to čekalo spoustu lidí!!!! Na tom Carpwebu j e to slabota ty fotky jsou tam no coment.. A řeči o Dry pastě atd jsou pořád slyšet dokola komické.Je to banální věc a dip ať suchý či tekutý není objevením Ameriky, abych o tom slyšel přednášky jako na diplomovku o Jaderné elektrárně:-))A keců o Merenye a Háromfě už bylo fakt všude dost!!! Ách jo jsem zvědav jak to bude dál asi už to kupovat nebudu:-(

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | St 4.3.2009 9:28:30

                                  Lee-Haney >> no s dívkama to já mám každé číslo. máme moc krásné pošťačky. ..kávička, panáček a pak to číslo:))

                                    Nfishmen17a - Profil | Út 3.3.2009 22:43:36

                                    tak sem si koupil 3 casopisy , sotva ubehl vikend ,, musim rict ze bych si hned koupil dalsi. jinak Kapri svet neni spatny. je tam sice dost reklam, fotek s rybari a a az moc clanku ze zahranici ,ale i tak se stama da ziskat spoustu informaci jak s ostatnich casopisu.

                                      Nkobr.d - Profil | Út 3.3.2009 22:10:33

                                      Móóc se mi líbil názor Radka Foxe,že magazín Kapr je "vytisknutý na prvotřídním papíru".
                                      Ani náhodou.Nepřejte si vidět ty jizvy.

                                        Nkobr.d - Profil | Út 3.3.2009 21:46:39

                                        Koukám,že než něco napíšu do POKECU Kaprařina,mám si přečíst ostatní otázky,abych neopakoval už jednou napsané.

                                          Červené karty: Pvl, judas.d