Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NDandys - Profil | Út 3.3.2009 21:09:21

Tak mě už dorazil poštou. Ve vaně jsem si prolistoval půlku, u té druhé jsem bál že na mě zase bafne článek o merenye, tak to nechám až na cestu do práce

    NLee-Haney - Profil | Út 3.3.2009 21:06:37

    poool-PavelSečka >> poool-PavelSečka >> Tak s Dívkama to stejně nebude,protože tam nikdo nepsal něco ve smyslu že by byl v příloze kalendář Playboy

      Npoool-PavelSečka - Profil | Út 3.3.2009 20:56:00

      Mitchell >> houbelec levnější. chtěl jsem to hlavně bez starostí a s divkama.
      ..no a teď to mám bez starostí. ..už to nemusím ani číst. než mi přijde domů, tak to slyším od kolegů co tam bylo:))

        NMitchell - Profil | Út 3.3.2009 19:57:42

        Petr Koch >> peoc to nenapises narovinu a jen tak natukavas??

          NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 19:55:29

          Mitchell >> :o))

            NMitchell - Profil | Út 3.3.2009 19:53:11

            Petr Koch >> jako vj akem teamu bud konkretni

              NMitchell - Profil | Út 3.3.2009 19:52:49

              poool-PavelSečka >> to vis mate csak levnejsi tak si musite pockat :-DD

                Npoool-PavelSečka - Profil | Út 3.3.2009 19:29:29

                Orf >> jooo, to jsou výhody předplatitele.
                ..taky nahlížím každý den do schránky jak pako.

                  NTulo - Profil | Út 3.3.2009 19:26:12

                  Petr Koch >> ))))))))))

                    NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 19:21:06

                    Mitchell >> a podobně to prej fungovalo v týmu na Carpmanii. Donesla se ke mně hláška:" Pane šéf, bere Vám ryba a na můj prut" :o)))))))))))
                    http://www.youtube.com/watch?v=ZCEqJuQDI7s&feature=related

                      NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 19:15:22

                      Mitchell >> Mně ten článek prostě už na začátku připomíná jednu scénku, samý jakoby složitosti a při tom jde jen o obyčejnej párek :o))))
                      http://www.youtube.com/watch?v=8HE44y2fPnM

                        NMitchell - Profil | Út 3.3.2009 19:07:54

                        Petr Koch >> Ja ho doma jeste nemam takze pomalu nevim o cem mluvim ale vim ze kdyz pises ze nerejes tak to bude cvlanek od Maxe :-))) ale to me nijak nedrasa kazdy ma svuj nazor nekomu se to trea libi jinym ne jak si uz psal kazdemu se neavdecis

                          NOrf - Profil | Út 3.3.2009 19:03:51

                          hmmm mě furt nic nedošlo a to mám předplatné a tady už se diskutuje o článcích..to je teda pešek..:-(

                            NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 19:03:07

                            Mitchell >> Jenže ono jde o to, že i v těch špatných mohou být informace, někdy třeba jen pobaví, ale i zasmát se je dobré.... Mě třeba tentokrát pobavil ten poslední, to je opravdu informace nad zlato :o)))) A to nereju, to myslím smrtelně vážně.

                              NMitchell - Profil | Út 3.3.2009 18:59:55

                              Petr Koch >> a treba jeste ubyde a zase chvilku poctes treba o krasnych ulovcich z hejlova :-))) osbone bych si casak kvuli jednomu clanku nekupoval kdyby byl sebe lepsi to siho radeji v rybarstvi prectu a necham ho tam lezet :-))

                                NFery - Profil | Út 3.3.2009 18:56:09

                                Petr Koch >> už ubylo neboj..

                                  NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 18:55:03

                                  Fery >> hele nikdy se tím časákem nezavděčí všem. A já bych si ho za těch 90,- Kč koupil i kdyby tam byl zajímavej článek jen jeden a z toho množství se snad jeden vždycky vybere. No a až tomu bude jako šéfredaktor šéfovat Jarda Těšínskej budu to kupovat taky a klidně tam může být reklama na Hejlov, to je mi u prdele. Díky tomu, že to bude dělat Jarda, třeba ubude článků typu Dry paste stokrát jinak :o)))))

                                    NFery - Profil | Út 3.3.2009 18:47:19

                                    Petr Koch >> jsem zvědavej..ještě jsem to nečet..i když popravdě ani nevím,jestli si to mám koupit..články z Merenye mě taky nelákaj..a úžasnej nástroj na chytání kaprů znám z vlastní zkušenosti:-)

                                      NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 18:41:42

                                      Fery >> no už jsem měl půlku napsanou, ale asi bych jen vypíchl to nejlepší a nejhorší.
                                      Mezi špičku počítám zatím článek Lukáše, ta jeho musí být přeoperovanej chlap, páč jinak není možný, že by to ženská vydržela to co s ní na té dovolené nacvičoval :o)) Dál mě celkem zaujaly články jiných autorů než čechů, mimo té obludy co nemá s kaprem nic společnýho. Jako chybu vnímám článek Romana Buczynskeho, který už jednou vyšel, ale to mně osobně moc nevadí. Články Max carpu nic moc, spíš nic, tři reportáže z Merenye jsou i na mě moc, hnusní kapři z Ebra už jsou taky pasovka....

                                        NL.Č. - Profil | Út 3.3.2009 18:38:35

                                        Šok na rybách je zde.http://www.goldcarp.cz/

                                          Červené karty: Pvl, judas.d