Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

Nmládě - Profil | Út 3.3.2009 18:34:38

Fery >> stejně nás chce akorát naštvat..:-))))) to se mu nepodaří....

    NMitchell - Profil | Út 3.3.2009 18:31:10

    Petr Koch >> pisni jsem i clanky at to nemusim kupovat :-DD

      Ncuchak - Profil | Út 3.3.2009 18:28:38

      Petr Koch >> Buď rychle čteš, nebo pomalu ser.. .

        NFery - Profil | Út 3.3.2009 18:28:03

        Petr Koch >> myslel jsem že to nějak rozvedeš:-))..jako nejlepší a nejhorší a tak..

          NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 18:27:21

          Fery >>
          Dvojčata z Merenye (Petr Podlesný)
          Zimní směs (Leon Bartropp)
          Říjnové babí léto (Petr Hořák)
          Ať žije oranžová (Thorsten Illig)
          Vzpomínky (Roman Chylík)
          Stačí mít jen štěstí? (Lukáš Krása)
          Merenye, aneb poprvé "za čárou" (Ondřej Kopačka)
          Catlocarpio - obrovský kapr z Thajska (Arnout Terlouw)
          Splněný sen (Matěj Šole)
          Šok na rybách! (Zdeněk Prajs)
          Za kapry až na kraj světa (Jaromír Kratěna ml.)
          Roboryba - "Ano, chci podvodní kameru!" (Edwin Wouters)
          Španělsko - má nejlepší výprava (Petr Kovárna)
          Mobilní lov kaprů (Werner Weerman)
          Konec zimy a první jarní výpravy (Milan Barszcz)
          Povídání o návazcích (Roman Buczynski)
          S "Papežem" převážně o věcech světských (Jan Pánek)
          Jesenné výpravy za kaprami (Miro Bradávka)
          Úžasný nástroj na chytání kaprů - 4. část (Vladimír Pazdera)

            NFery - Profil | Út 3.3.2009 18:25:34

            Petr Koch >> co je uvnitř za články?

              NPetr Koch - Profil | Út 3.3.2009 18:19:06

              Jestli Vás někoho, kdo jste si ho předplatil, zajímá co je uvnitř za články, klidně se zeptejte, už jsem ho na WC přelouskal :o))

                Ncuchak - Profil | Út 3.3.2009 18:12:01

                Určitě s tím něco udělají.Naposledy lidičky chtěli dvd a bylo tam.Sice ne na pořád ale bylo.

                  NFery - Profil | Út 3.3.2009 18:08:25

                  Michal1 >> já jinak to slučení vítám..uvidíme k čemu to povede po obsahové stránce..kvalitní články se daly najít v obou časopisech a stejně tak i absolutní brak..prostě uvidíme..

                    Nmládě - Profil | Út 3.3.2009 18:04:45

                    Taky ho ještě nemám, doufal jsem, že přijde v pondělí nebo v úterý....a nic :-((

                      Npoool-PavelSečka - Profil | Út 3.3.2009 18:02:40

                      čau lidi, tak snad si vydavatel z této diskuse něco veme a přestane nás předplatitele konečně o týden odsouvat. je to neuvěřitelné že to tak může fungovat. vždycky jsem nadával na naši poštu že to někde zadrbala, ale vidím že je to celoplošné.

                        NMatesJ - Profil | Út 3.3.2009 17:53:32

                        Fery - souhlas, taky su nasranej.Uz si to predplacet nebudu.Vseci kolem me to maji pokazde prectene driv nez ja to dostanu :-( V lete me to ani tak nevadi, kdyz chodim na ryby, ale ted mam abstak a rad bych si neco precetl :-D Navic me to postacka pokazde narve do schranky stylem ze to mam potrhane.Se divim ze me predtim nezlomila to DVD uvnitr.

                          Nvšeta - Profil | Út 3.3.2009 17:48:43

                          přišel jsem z práce a taky nic už mě to sere v marketu na něho čumím od pátku

                            Nsulda - Profil | Út 3.3.2009 17:17:36

                            Ahoj pani kolegové,ja osobně jsem docela zklaman.Dřiv jsem kupoval KS ale zjistil jsem že to bylo uplně o ničem.Články typu co se chytlo ve světě jak to bere na Hejlově ktere se opakovaly pořád dokola mě moc nebraly a mám takový nepřijemny pocit že se to bude opakovat.Je to obrovska škoda č.Kapr jsem si velmi oblibil vždy tam byly super članky.No uvidime co se s toho vyklube,ale moc tomu nevěřim.

                              Nvydrys - Profil | Út 3.3.2009 17:15:30

                              Já jsem přetplatitel a taky furt čekám :-(((((

                                NMichal1 - Profil | Út 3.3.2009 17:09:08

                                Fery >> já jsem o víkendu mluvil s Jirkou Jakešem domluva zněla tak, že Těšíňák bude dodávat 30 stran obsahu +zprávy ze světa od Brigsse..

                                  NFery - Profil | Út 3.3.2009 17:03:52

                                  TRIBALFOX >> Jirka TRIBAL >> já předplatitel nejsem a kupuju když mám náladu a chuť si něco přečíst,ale bejt na místě předplatitele,tak sem nasranej..je to obrovská ostuda vydavatele..nemůžu si pomoct..

                                    Ncuchak - Profil | Út 3.3.2009 16:39:05

                                    TRIBALFOX >> Jirka TRIBAL >> Normálně by tak mělo být, že když si něco předplatím, mám to doma dříve.U jiných časopisů to tak maká.Kladně mi překvapilo první číslo kaprománie.

                                      NJirka TRIBAL - Profil | Út 3.3.2009 16:30:15

                                      Sem si bohužel předplatil magazín KAPR................a jediná ,, výhoda" je, že všichni okolo, co si ho kupujou normálně na stánku, tak ho maj už od pátku a já stále čekám!!!!!Dost mě to zklamalo:-(, sem si najivně myslel, že jako předplatitel ho budu držet třeba o den dřív v ruce, než vyjde na stáncích a né o tejden dýl......

                                        NFiree - Profil | Út 3.3.2009 16:29:37

                                        Proč nevyšel článek Pavla Převora o pálavském kaprovi v tomto čísle Kapra ,třeba si to p.Těšínský nepřál ?byla by to reklama pro Maxcarp a né pro JetFisch?to se přece nehodí do krámu při takovém spojení.

                                          Červené karty: Pvl, judas.d