Kapr magazin a Kapři svět,jako jeden časopis.

Co vy na to?
Autor diskuse: hooligans - Profil , 27.2.2009 kaprařina - ostatní

Pujde kvalita čtiva dolu?

A) Ano39%

B) Ne46%

C) Nevim,nezajima mě to ani jedno jsem nečetl.15%

Od 27.2.2009 hlasovalo 433 čtenářů.

NFiree - Profil | Út 3.3.2009 16:23:50

Časopis Kapří svět upadl do podprůměru takže je to otázka času kdy časopis Kapr tam spadne taky,ono neustále číst reklamy a články o rybníku p.Těšínskýho a co se tam chytlo furt dokola je unavující.Myslím že toto spojení nebude mít co nového nabídnout čtenářům,je to zase jen byznys a tahání peněz z lidiček co propadli lovu kaprů.Byl bych rád kdybych se mýlil ale p.Těšínský je obchodník a liška podšitá a velice dobře ví co dělá.

    NMatesJ - Profil | Út 3.3.2009 16:13:05

    Me jeste taky nic neprislo :-(

      NEnigma - Profil | Út 3.3.2009 15:58:49

      Vitali >> No mě včéra taky nepřišel,ale dneska už ho mám.....je to podle mě taky kvůli poště třeba to nestíhá a pak to doručuje pozdě já nevím no mě to vždy příde o den později....

        NSB - Profil | Út 3.3.2009 15:58:05

        taky nic a už mě to docela se......

          NVitali - Profil | Út 3.3.2009 15:56:25

          Zdravím, tak včera ani dnes jsem časopis ve schránce nenašel, jak jste na tom vy ostatní?Děkuji za odpověď.....

            Nhooligans - Profil | Ne 1.3.2009 11:56:22

            Radek Fox- koukam,že pan Jelinek ,odpověděl bleskově....snad se už nebudou opakovat članky,jak tomu je ted v cisle 8.

              NRadek Fox - Profil | So 28.2.2009 22:26:16

              Jak zde někteří víte, tak jsem do Kapřího Světa psal a musím říci, že jsem ho pro svoji potřebu hodnotil o stupínek výše než magazín Kapr. Hlavním důvodem byly zprávy od vody, ale ty ze světa na konci časopisu a v neposlední řadě informace o dalších evropských revírech jako např. Cabanack ve Francii. Je mi naprosto jasné, že rybáři lovící v ČR by chtěli zase více jiných informací, ale to už záleží pouze na každém jednotlivci a jeho zvolené cestě. Chce to však jedno, a tím je slušnost i tolerance a určitě tam každý z nás najde něco málo i pro sebe.
              Z druhé strany je zase magazín Kapr vytisknutý na prvotřídním papíru a fotky některých přispěvatelů zejména zahraničních jsou opravdu na špičkové úrovni. Za dlouhých zimních večerů jsem z něj čerpal energii a tešil se právě nad hezkými fotkami, které mohou být pro každého z nás ukázkou či možným řešením, jak fotit vlatně ulovené kapry.

              Už jsem to zmiňoval v jednom níže napsaném příspěvku, těší mne, že vznikl jeden velký kaprařský časopis a doufám, že čas ukáže, jak to byla dobrá volba.

              Rozhodně mu přeji úspěch...

                NK.apr - Profil | So 28.2.2009 22:05:21

                Přispěl bych svým názorem do diskuse.Magazín Kapr se mi na začátku jevil jako časopis kde dostanou prostor všichni, jak nezávislí pisatelé, tak ti reklamní panáci.Časem reklamních článků přibilo ale pořád se tam dalo najít dobré počtení.V posledním čísle mně nadzvednul ze židle opakující se článek na konci a po přečtení informace o sloučení s K.S.jsem ho zavřel a vím že už ho nebudu kupovat.Klub plný slev a roztahané články na co největší plochu, reklamy jednoho člověka na jeho zboží a revír plný"původních kaprů", to už tady bylo a jak je vidět tak je to tady zase.Jo,kšeft je kšeft.

                  NCerebro - Profil | So 28.2.2009 21:56:59

                  Nemůžu si pomoc ale bydlím na vesnici pošta je hned ve vedlejší vesnici cca 1km odemne a ještě se mi nestalo, že by mi kapr přišel v den kdy je na stánkách. vždycky až následující týden :-(

                    NLazar - Profil | So 28.2.2009 21:55:03

                    Jednou jsem viděl Kaprmánii.Asi tyto dva budou podobné.Tak hnusný fotky-už nikdy!!!

                      Nkuman - Profil | So 28.2.2009 21:51:36

                      Radek Ráliš >> Radek Fox >> díky. Dobrá práce,snad se něco hne..s dodáním je to tak jak jsem si myslel.

                        Nanthrax - Profil | So 28.2.2009 21:46:17

                        ak chcu spojit dva casopisi do jedneho mohlo by to mat aspon viac stran...a ako sa zaviazovali ze sa budu snazit vydavat kapr nadalej a ine sluby a napokon konci jeden z fakt mala dobrich casopisov,kapri svet je onicom...reklama a bezduche clanky s fotkami velkych kaprov...moj nazor

                          Nvšeta - Profil | So 28.2.2009 21:31:31

                          Radek Ráliš >> Radek Fox >> díky radku za zveřejnění a rád bych panu Jelínkovi věřil budu se těšit co mi přijde po neděli i když pozdě dík

                            Ncarpson - Profil | So 28.2.2009 20:59:24

                            myslim si,ze bude vse ok a ta odpoved je velmi positivni :)))

                              NRadek Fox - Profil | So 28.2.2009 20:32:08

                              Pánové, zdravím a přeji hezký večer,

                              zde je překopírovaná odpověď na můj zde zveřejněný dopis od šéfredaktora pana Jelínka.


                              Dobrý den, pane Ráliši alias Foxi.

                              Reaguji tímto na Váš dnešní dopis zaslaný na mou mailovou adresu a zveřejněný na stránkách mrk.cz.

                              Sloučení magazínů Kapr a Kapří svět bylo skutečně dohodnuto dříve. Nicméně ze strategických důvodů jsme se s vydavatelem Kapřího světa domluvili, že informace o tomto sloučení bude zveřejněna v posledních číslech našich magazínů – tzn. v magazínu Kapr č. 8 a v březnovém Kapřím světě, který vyjde v pondělí 2. března. Nemyslíme si, že bychom tímto postupem jakkoli znevýhodnili naše čtenáře resp. předplatitele. V každém z těchto magazínů byla (bude) zveřejněna dvoustrana s touto informací a stejně tak naleznete tuto informaci na webových stránkách magazínu Kapr, která byla, z výše uvedených strategických důvodů, publikována v den vydání magazínu Kapr – v pátek 27. února. Každý dosavadní předplatitel magazínu Kapr a Kapřího světa bude navíc o této skutečnosti informován dopisem, který obdrží spolu s prvním číslem nového měsíčníku.

                              Vážíme si všech našich čtenářů, a samozřejmě o to více předplatitelů. Jako důkaz budiž nabídka všem stávajícím abonentům, kteří nad rámec svého předplatného obdrží tři čísla nového magazínu zdarma. V případě, že se bude jednat o abonenta, který má předplacené oba stávající tituly, obdrží tři výtisky zdarma ke každému současnému magazínu. Ve Vašem případě tedy získáte šest čísel navíc bez toho, aniž byste se musel obávat, že Vám bude magazín Kapr @ Kapří svět doručován dvakrát :o)

                              V souvislosti s (nejen) Vašimi oprávněnými výhradami k termínu doručení magazínu Kapr do Vašich schránek mi dovolte sdělit následující. Osmé číslo magazínu Kapr bylo České poště dodáno v úterý 24. února. Bohužel došlo k technickým problémům při vkládání personifikovaných karet členům Klubu Kapr do části nákladu, a tak dle poslední on-line informace byly zásilky expedovány dnes – v sobotu 28. února v 16.50 hodin. Jak je vidět, i státní podnik pracuje o víkendech :o) Věřím proto, že předplatitelé objeví ve schránkách svůj magazín v pondělí či úterý příštího týdne…

                              Znovu opakuji, že si vážíme všech našich čtenářů i abonentů. V případě jakéhokoliv problému se nebojte obrátit přímo na redakci, kde s Vámi k Vaší spokojenosti vyřešíme jakýkoli problém. Na základě některých příspěvků zveřejněných v dané diskuzi na stránkách mrk.cz si dovoluji konstatovat, že reagujeme na jakýkoli podnět, ať už zaslaný mailem, poštou či tlumočený do telefonu. Zkrátka – slovy klasika „Vaše dopisy v koši nekončí“.

                              Na závěr tohoto otevřeného dopisu mi dovolte pozdravit naše čtenáře a poděkovat jim za dosavadní důvěru. Věřím, že spojením titulů Kapr a Kapří svět vznikne silné periodikum přinášející našim zákazníkům ty nejzajímavější a nejžádanější informace. Budeme rádi, pokud se na tvorbě nového magazínu budete podílet s námi. Máte-li zajímavý článek a fotografie, nebojte se je zaslat na adresu redakce. V případě, že se bude jednat o hodnotný materiál, zveřejníme jej na stránkách magazínu Kapr & Kapří svět, kde jsou články honorovány, případně na webových stránkách tohoto periodika.

                              Těším se na setkání na stránkách měsíčníku Kapr & Kapří svět.

                              S pozdravem a přáním Petrova zdaru

                              Jiří Jelínek

                              V Mostě dne 28. února 2009

                                NHandly - Profil | So 28.2.2009 18:33:32

                                kapr jak sviň!

                                  Nfishmen17a - Profil | So 28.2.2009 16:38:26

                                  co rikate na toho kapra-lysce na konci clanku staci mit jen stesti od L.Krasy? nadherna trofejni ryba.

                                    NHorda - Profil | So 28.2.2009 15:10:08

                                    Unca >> na prvnim miste jsou penize i redaktori kapra to pisou na svych strankach :-(

                                      NUnca - Profil | So 28.2.2009 14:16:01

                                      kuman & JRT >> kuman >> Ale spokojenost zákázníků by měla bejt na prvním místě.

                                        Nkuman - Profil | So 28.2.2009 13:24:46

                                        Unca >> jenže ono asi nejde jen o spokojenost zákazníků.....to by byl malej cíl..

                                          Červené karty: Pvl, judas.d