ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Út 14.10.2014 16:24:46

tuzemak >> musím makat:-))taky jede pracovně:-))

    Ntuzemak - Profil | Út 14.10.2014 16:04:42

    PYTLAKS >> kurde a já myslél,že si našel odvahu.o)))

      NPYTLAKS - Profil | Út 14.10.2014 16:02:54

      tuzemak >> kámoš chce vědět:-)zítra jede kolem,tož chce nahodit:-)

        Ntuzemak - Profil | Út 14.10.2014 16:01:30

        PYTLAKS >> proč zrovna ty se ptáš,seš furt zavřený v udírně.o))))

          NPYTLAKS - Profil | Út 14.10.2014 15:55:11

          chlapi sů žermánky hájené?

            NVotiK - Profil | Út 14.10.2014 14:43:05

            Chlapi jak to vypadá s hájením nebo nehájením?

              Neagle - Profil | Po 13.10.2014 21:11:30

              Vojtio >> tak sem byl v tu nedělu,nakonec jsem sednul kousek pod Biologičák.Na přívlač 4 kudly.Pak sem to nahodil na káču což byla lepší varianta,nakonec jsem si tu štiku chytl 68 po několika vycházkách bez ryby se ted zadařilo.

                NKreja - Profil | So 11.10.2014 9:51:12

                Vojtio >> čau tak běž do jiné zátoky kde jsem chytal koncem září jezdí tam bolen jako bejk nevěřil jsem vlastím očím jaké dělal vlny u břehu - jak motorák.ale dopadli jsme stejně ani jeden z nás nezalovil.

                  Neagle - Profil | Čt 9.10.2014 22:41:39

                  Vojtio >> pojedu a vyzkouším,první přívlač a potom si sednu a hodím živou rybku na položenou pokud se budu bavit i s malýma rybkama tak budu jen rád.

                    NVojtio - Profil | Čt 9.10.2014 20:52:53

                    eagle >> Byl jsem dnes k večeru opět v zátočce,a úplně jsem vyhořel,dva podrby na gumu,toť vše.Jinak jestli se chceš pobavit candátkama a bolenkama kolem 30cm,doporučuji hned z rána pod biologičák,jinak štiky bych hledal taky spíše už v zátokách a candáty na položenou a přívlač jsem už odpískal,letos fakt katastrofa...jediný mírový...51.

                      NVojtio - Profil | Čt 9.10.2014 20:41:40

                      Čadim >> Asi taky profesní deformace některých členů RS Havířov :))

                        NČadim - Profil | Čt 9.10.2014 14:44:20

                        Vojtio >> Proč bys měl mít zapsané nástražní rybky? Bezprostředně po ulovení musíš zapsat ryby ušlechtilé, ostatní až po ukončení lovu, takže pokud lovím na plotice tak mi nemůže nikdo nic říct

                          Neagle - Profil | Čt 9.10.2014 12:51:03

                          chlapi jak vám jdou dravci chci o víkendu zajet zkusit přívlač.

                            Nkowy - Profil | Čt 9.10.2014 12:32:25

                            Vojtio >> pěkné pochytání gratulačka, já byl předminulé pondělí taky v nejmenované zátoce a neměl jsem ani ťuk:(

                              NDart Ness - Profil | Čt 9.10.2014 8:13:35

                              Vojtio >> Měli by,splněný roční limit nemáš,takže platit další papíry bys neměl (možná manipulační poplatek).

                                NVojtio - Profil | St 8.10.2014 20:37:08

                                Zdravím,já jsem tedy dotyčného potkal asi 3x a nikdy jsem s ním neměl problém,a to jsem měl i strach jednou,když jsem neměl razítko přes fotku a měl nástražky v řízkovnici.Zahájili jsme debatu a řekl mi,že to nikde není psáno,že to razítko musí být a nástražky taky nemusí být v papírech.Proto asi chodím rád na žermanky a né na těrlo,ikdyž jsem členem MO Havířov.Za tu fotku a ty nástražky mi chtěli vzít papíry právě porybní mo havr,tudíž mé domovské org.A celkově každej revír má své porybné a každej má něco dobrého a něco špatného,takže bych ho nechal žít.Je to možná jeho profesní deformace za ty roky.Tož a jinak,jak to jde na žermance?já byl v nejmenované zátoce si zavláčet minulé pondělí od 7 do 9 ráno,štiky 65,55,okoun 38 a další dvě štiky kolem míry,jsem si tak dobře fakt dlouho nezachytal,vše na 7cm gumu,65ětka a okoun šli semnou moje 5 a 6 ryba,co jsem si letos vzal od vody a to mi chybí poslední stránka na popsání.Vydaj mi další sumář zdarma,když nemám 40 ryb v papírech?majte sa a ať to bere.

                                  NDavid Fuzia - Profil | Po 6.10.2014 17:01:38

                                  Hunter 1 >> Kurna, Kdo ted bude na žermankach strašit rybaře? Když jsi s Bubáka udělal kašpárka"-)

                                    NHunter 1 - Profil | Po 6.10.2014 9:14:50

                                    toho kašpárka jsem poznal osobně.jednou jsem ležel asi 3 metry od prutů a spal.přišel šedivý santus a jakto že spím a chytám?tak jsem mu řekl že mám pipáky a ty mě vždy vzbudí.na to mi řekl že ho ty moje vymoženosti nezajímají.aha?tak jsem mu řekl at jde do prdele.otočil se a vykročil směrem kam jsem ho poslal.hotovo pět!!!

                                      NFockeWulf - Profil | So 4.10.2014 19:46:00

                                      petrro >> pánové to fakt neumíte debilovi dát pár facek? Pak je mi vás tam té straně přehrady líto.

                                        Npetrro - Profil | So 4.10.2014 17:19:53

                                        osud >> Kluk se vrátil od vody dopoledne a táta přišel domů odpoledne. Kde potom hledat Vrubla? Před dospělým, kdyby byl u vody kluk i s tátou, by si to možná nedovolil. Otec si stěžoval na výboru, pozvali si "pana porybného" a ten vše popřel. Akorát se tátovi kluka snaží X let u vody zpříjemňovat život. Ale povolenku mu neuměl vzít.