ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

NKajman60 - Profil | Čt 16.10.2014 22:00:38

Vojtio >> .............ta máš za to, že nemáš rád "uslintané" důchodce. Dobře ti tak.
...apropó...je tvůj otec nebo děd rybářem ?...co kdyby tam seděli "uslintáni" oni...také bys je tak nazýval?.

    NVojtio - Profil | Čt 16.10.2014 20:53:49

    Tak dnes po ranní jsem si byl sednout na kapry po cca měsíci,pořád se vláčet nedá že.Přijdu na své oblíbené místo,vlevo důchodci v pravo týpci produktivního věku,moje místo prázdné.Přišel jsem v 15h,v 16 h tendle letošní první lysec 50cm.Samozřejmě z pozakřaku důchodci slintali,jak bych táhl vepřové z vody :)),do setmění ještě jeden kapříček kolem míry,ale to už jsem byl zhilý i měřit.V 18:30 jsem začal balit a volám mamině,že mam ve vezírku lysca.Ona ať ho pustím,že zas bude všecko smrdět,a ať si něco přeju,jak ho pujdu pouštět.Tož jsem si přál,ať se mi povede poprvé v životě vyfotit,jak pouštím rybu,už jsem si šteloval telefon,držel kapra za ocas ve vodě,najednou buch,kapr fuč,telefon 20cm pod hladinou,takže z radosti byla rázem zlost a to jsem se musel z bludovičáku vracet zpět,protože jsem nechal vezírek i s podběrákem v tom amoku u vody.Alespoň bez práce,bez smradu a o pár zážitků bohatší.Alespoň si konečně koupím nový telefon :)).

      NZbynda56 - Profil | Čt 16.10.2014 19:40:43

      Vyvraťte mi prosím někdo tu moji domněnku,že Ostrava sadí a hájí minimálně o týden později,než všichni ostatní.Proč asi?

        NKreja - Profil | Čt 16.10.2014 19:35:10

        Na včerejší schůzi hospodářů MO Ostrava se rozhodlo následovně. Na všech mimopstruhových revírech MO Ostrava se bude hájit od 20.10. do 1.11.2014 včetně.
        ... a proto hurá všichni na přehrady tam se hájit nebude - tak se mi zdá že kdo je v MO Havířov nebo Lučina tak má největší omezení na chytání ve vodách okolních MO

          NKreja - Profil | Čt 16.10.2014 19:23:37

          osud >> i mě se to párkrát stalo většinou nějaká ta promile byla a druhý den jsem se chytal za hlavu co jsem to zase vymastil

            Nosud - Profil | Čt 16.10.2014 16:54:11

            Kalma >> věř že když jsem se na to druhý den ráno díval, tak mě hamba fackovala.

              NPYTLAKS - Profil | Čt 16.10.2014 12:44:03

              Kalma >> už se to vysvětlilo:-)

                NKalma - Profil | Čt 16.10.2014 11:49:50

                osud >> OK důležité je, že jsi chlap a umíš přiznat chybu!!! Každý přestřelíme, takže méně emocí a je to v poho:-))) Měj se a ať Ti to tahá;-)

                  Nosud - Profil | Čt 16.10.2014 11:29:39

                  Kalma >> uznávám že jsem přestřelil, ale dnes když se podíváš každý telefonuje sedí u netu a jednoduchou věc si zjiostit nedokáže. Máš pravdu taky sem tam potřebuji poradit, kdo ne? Je fakt, když jsem to psal přišel jsem z tahu, to mě neomlouvá, ale zjistit to mi zabralo 2 minuty.

                    NKalma - Profil | Čt 16.10.2014 10:52:08

                    PYTLAKS >> Přesně tak!!! Každý někdy potřebuje pomoc nebo radu a je fajn, když se máš na koho obrátit! Ale nadávat tady někomu, že je zdechlák a chcípak, protože někam nezavolal je pěkna sprosťárna zvlášť, když mu tady spousta chlapů může dělat fotra!!! Třeba se z toho někdy vyblázní:-)))

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 16.10.2014 8:35:01

                      Kalma >> zřejmě z tohoto důvodu byl i založen mrk,pokecat a poptat se:-))

                        NKalma - Profil | Čt 16.10.2014 7:07:30

                        osud >>Nechtěl jsem reagovat, ale nedalo mi to. Ty jsi dobrý psycho!!! Když potřebuješ poradit Ty, tak se umíš chovat slušně, ale když druzí, tak jsi sprostý a podrážděný. Když nechceš, tak nereaguj, neraď a vykašli se na všechny, ale co jsi tu předvedl je totálně mimo mísu!!! Scéna jak od histerické ženské. Opravdu nechápu!!!:-(((

                          Nosud - Profil | St 15.10.2014 18:46:25

                          Kreja >> dobře jim tak , že jim lidi volají když nejsou schopni se postarat o web stránky....takový problém ve 21. století. Dnes už je má kde kdo a kolonka aktuality by jim ušetřil čas s telefonem u ucha.

                            NKreja - Profil | St 15.10.2014 18:13:49

                            Bobajz >> zázrak se stal .. a díky moc jsem to neprohlížel ale vypadadá to dobře

                              NKreja - Profil | St 15.10.2014 17:28:28

                              osud >> chtěl bych slyšet ty reakce kdyby tam pořád někdo volal - kdyby nezrušili stránky tak by nebylo co řešit.Letos se vyjímečně pochlapila s informovaností o hájení i MO Havířov

                                Nčeman 29 - Profil | Út 14.10.2014 19:17:55

                                tuzemak >> :-D

                                  Ntuzemak - Profil | Út 14.10.2014 19:13:59

                                  osud >> evidetně sis ten svůj už dávno odpojil.-))

                                    Nosud - Profil | Út 14.10.2014 19:08:08

                                    TO byl teda problém jak hovado.Zvednou telefon a věnovat tomu 1 minutu hovoru. Žermanice hájeny nejsou a zatím to není a ni v plánu. A až budou hájeny tak to vědět budete dle platných stanov. Já vím jak se to úředně dovím a na vás seru , když jste zdechlí. Takže si to přečtěte stanovy a zjistíte jak se to dovíte. ..................... Musím uznat , že jste pěkní zdechláci chcípací, u netu vysedávate, ale že by jste zapojili mozek?

                                      Nosud - Profil | Út 14.10.2014 19:03:09

                                      co tak zvednout telefon a zavolat někomu z MO Lučina?