ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Nosud - Profil | So 4.10.2014 13:05:23

petrro >> o tomto případu jsem slyšel ale nevěděl jsem kdo to byl, ale donutit mé dítě toto udělat tak ho donutím toho kapra vykopat a zakopat znovu a ještě bych mu pruty naházel do vody.

    NFockeWulf - Profil | So 4.10.2014 12:21:45

    petrro >> To udělat mému synovi, tak mu narvu jeho prut do řiti. To si tam s tím psychopatem fakt neumíte udělat pořádek? Ale co, rád jej potkám, bude legrace, miluji tyhle týpky.

      Nmusovskavydra - Profil | So 4.10.2014 11:09:39

      David Fuzia >> Já myslím, že smutné je to se všema historkama v kterých figuruje.

        NDavid Fuzia - Profil | So 4.10.2014 11:02:39

        musovskavydra >> Jasně. Ale sežen takoveho chlapa co bude budit respekt a být i správny zároven. S tím klukem to je fakt smůtné

          Nmusovskavydra - Profil | So 4.10.2014 10:56:59

          petrro >> Vždyť to píšu. Takového id.ota vykoupat, pokud možno v prosinci a snad se mu rozsvítí v makovici.

            Nmusovskavydra - Profil | So 4.10.2014 10:53:44

            David Fuzia >> Já netvrdím, že porybný musí být mírumilovný, ale když chce vyskakovat, tak musí mít důvod. A ne npř. nechat zahrabávat deseti letého klučinu zdechlého kapra holýma rukama.

              Npetrro - Profil | So 4.10.2014 10:48:45

              musovskavydra >> Nenaložil doslova,ale nadal mu řádně. Hned po jejich rozhovoru poslal Vrubel na něj policajty pro urážku. Ti se tomu smáli se sdělením, že to je u něj normální.

                NDavid Fuzia - Profil | So 4.10.2014 10:39:56

                musovskavydra >> Jasně že Osud i ostatní slušní rybáři jste právem naštvání. Ale na žermanky chodí i grazlove na které je potřeba drsnější Chlapy

                  Nmusovskavydra - Profil | So 4.10.2014 10:39:10

                  petrro >> Tak to se divím, že mu ten známý nenaložil.

                    Npetrro - Profil | So 4.10.2014 10:32:56

                    Buzeruje i místní a to se třeba znají x let. Mému známému z Lučiny, který dokonce byl ve výboru a znali se, nechal jeho 10 letému klukovi holýma rukama zakopat leklého kapra, přesto, že ryba ležela u jeho lovného místa( Vrubel chytal vedle toho kluka), jen si počkal,až kapr doplave ke klukovi. Samozřejmě se to neobešlo bez buzerace jako s dospělým,dětský slz a vykázání kluka od vody.Ostatních výstupů s místními rybáři (za voloviny) má nesčetně- všude je "oblíben".

                      Nmusovskavydra - Profil | So 4.10.2014 10:31:45

                      David Fuzia >> Já se na to nedívám úzkoprse. Jen si myslím, že když je člověk 5,5 m od prutů a přijde porybný s tím, že mu za to bere papíry, tak není normální. Takový id.ot si zaslouží koupel na vzpamatování.

                        NDavid Fuzia - Profil | So 4.10.2014 10:21:56

                        musovskavydra >> Jen se na to nedívám tak uzkoprse. Jenom s pohledu slušného rybaře. Zkus se na to podívat třeba s pohledu jeho nadřízeného. Nechal bys vodu bez dozoru nebo tam poslal hlidat toho chlapa. Jinak Kolegové ani kamarádi fakt nejsme

                          NŽermánek - Profil | So 4.10.2014 10:12:45

                          RS Jakub Vávra by se také měl naučit chování při kontrole a když chce předložit rybářský lístek (na což má plné právo), tak nemůže přece říci: ,,Ukažte mi tu modrou průkazku"

                            Nosud - Profil | So 4.10.2014 9:54:57

                            venca1 >> s tím souhlasím, kamaradičkové

                              Nvenca1 - Profil | So 4.10.2014 9:01:06

                              David Fuzia >> Ne neznám, ale špatný porybný , který kontroluje a buzeruje jen cizáky, a místní kamarádíčky nechá klidně pytlačit je celkem k houvnu. A takových je na Žermankách víc.

                                Nmusovskavydra - Profil | So 4.10.2014 8:55:38

                                David Fuzia >> Nechápu proč se ho tak zastáváš. To bude asi tvůj kolega, ne?

                                  NDavid Fuzia - Profil | So 4.10.2014 8:47:34

                                  venca1 >> Ty, znáš vůbec toho Vrubela :-)?

                                    Nvenca1 - Profil | So 4.10.2014 8:40:22

                                    David Fuzia >> Špatný porybný je lepší než žádný porybný. Celkem zajímavý názor. :-)

                                      NDavid Fuzia - Profil | So 4.10.2014 8:25:06

                                      osud >> jestli to chce někdo dělat a nepůstí ho k tomu to je špatně. Měl jsem za to že to nikdo nechce dělat. Proto radši špatnej porybný než žádný porybný

                                        NDart Ness - Profil | So 4.10.2014 7:03:11

                                        osud >> S tou druhou větou máš 100% pravdu !!!