ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Nosud - Profil | So 4.10.2014 6:45:32

David Fuzia >> se vzpamatuj prej kašli na to. Víš co je lidi co by to dělalo jen je k tomu nepustí? To jako špatnej policajt dobrej policajt? Jen ať táhne. Ještě se ho zastávej zmrda.

    NDavid Fuzia - Profil | Pá 3.10.2014 20:44:46

    FockeWulf >> je to tak, nikdo to už nechce dělat. Se člověk ani nediví, třeba jak sundali Ramba s těrlic. To byl porybný co to dělal dobře a měl koule a co nadělaš když na hoře sedí zmrdi

      NFockeWulf - Profil | Pá 3.10.2014 20:29:38

      David Fuzia >> Málo jich bude, já tam chytám od dětství, posledních 10 let opravdu minimálně, ale před tím furt, každý víkend, každé prázdniny v kuse a měl jsem kontrolu asi 2 x, což je na 40 let fakt směšné:), nepočítám pro forma zápisy S.Hrabce, se kterým jsem vyrůstal.

        NDavid Fuzia - Profil | Pá 3.10.2014 20:21:59

        FockeWulf >> Porybných máme málo, no tak je jeden drsnější:-) Tam moc ne, chodí spíš na jisto. Na Vandráky, jak vídí ohýnek tak je jak zvíře:-)

          NFockeWulf - Profil | Pá 3.10.2014 20:05:20

          David Fuzia >> :), na druhou stranu, ex zřízenec patolky, z 99 % procent to jsou magoři. Chodí ten exot i na stranu Soběšovic?

            NDavid Fuzia - Profil | Pá 3.10.2014 20:01:23

            osud >> Kašli na tu stížnost, povolenku si uhájil:-) Na druhou stranu, Vrubel za svoje působení vypakoval s žermanek i spoustu hovad a pytláku.

              NFockeWulf - Profil | Pá 3.10.2014 19:45:55

              osud >> kolega Luk Ti odpoveděl docela obšírne. O mnohém, hlavně o procesech dinosaura CRS se dá polemizovat, ale o to teď nejde, je zkrátka vidět, že ta struktura z dob Národní Fronty je stále účinná - je proti občanům. Ještě je i jiná cesta, jak se toho vředa zbavit, dej podnět na PČR, že si ten dotyčný počíná nezákonně ( vymysli co chceš, třeba že uráží Tvou národnost, chová se obscénně, prostě cokoliv ), nedej se vyhodit, trvej na protokolu a oni tu administrativu budou muset udělat za Tebe. Je to sice přes hlavu, ale možné to je.

                NMartin - Havířov - Profil | Pá 3.10.2014 19:31:42

                no vidíte, tady to možná bude běh na dlouhou trať a u nás vyhodili porybného ze dne na den. Nikdo s nim nic neprojednal. Vyhodili ho jen proto, že šlapal po krku haj zlum, zlodějům ryb atd. Hurá, ať žije ČRS, potažmo KRS.

                  NLuk_L - Profil | Pá 3.10.2014 18:32:29

                  osud >> Vidis a byly volby. Taky jsem stim stekl kvuli nekterym....pres ktere vlak nejede. Toto je snad vsude. Hele da se zmenit mnoho. Jako clen mas pravo chodit na vyborove schuze mo, tam se da projednat mnoho a navic to musi dat do zapisu. Staci mit trochu casu a mit chut prudit.

                    Nosud - Profil | Pá 3.10.2014 18:28:33

                    Luk_L >> právě že vím jak v MO Lučina ruka ruky myje tak to chci hodit přes VUS protože u nás by s tím nic nedělali

                      NLuk_L - Profil | Pá 3.10.2014 18:20:33

                      osud >> nezjistis, leda by ti to Lucina nebo Jaron rekl. Neres podej to na VUS a ja uz se optam jak a co. Mame ve vyboru VUS naseho predsedu. A jelikoz jsem 10 let delal hospodare a porad jsem RS tak k infu nebudu mit daleko. :-)
                      Ale sice nevim pod kterou MO patris ( uz vim na mobilu pomalejsi ) ale Lucina by o tomto mela informovat na clenske schuzi. Dale jako clen svazu mas pravo na informace - tedy mel bys dostat info kdy a jak ( ze to bylo predano obci ) od Luciny, ktera to dostane pisemne a nebo od jarone ktery to musi projednat na schuzi VUS mimojine na kazdou organizaci I tvou chodi predsedovi zapis z jednani schuze VUS. Tak se muzes zeptat I doma.
                      Nevim jake mate vztahy v MO, ale toto info by nemel byt problem dostat.

                        Nosud - Profil | Pá 3.10.2014 18:11:03

                        Luk_L >> přesně tak jak jsi napsal některá z ustanovení ve stanovech ČRS.Já to nehodlám číst.To se na to můžu rovnou vykašlat.V tom případě je to pro mě více namáhajicí než nad tím mávnout rukou.Kde zjistím která obec z rozšířenou působnosti RS ustanovila.

                          NLuk_L - Profil | Pá 3.10.2014 18:07:05

                          osud >> Jaron potazmo VUS to musi predat obci s rozs. pusobnosti, ktera RS ustanovila. Toto jaron nema v kompetenci resit. A dany organ, potazmo ta obec nema povinost tebe informovat. Informuje pouze VUS o karnem rizeni na clena RS a jeho vysledku. Informovat te pouze musi, jestlize jim nebude stacit pisemna stiznost a pujdes tam jako svedek udalosti. MO Lucinu vubec neres jednak ruka ruku .... a RS navrhuje uzivatel reviru tedy VUS. Vlastni zkusenosti kdy jsem podaval stiznost na RS kdyz me buzeroval ( tak trochu ) se pak divil jak to litalo. Uz neni RS.
                          Proste jsi clen svazu, mel bys postupovat dle jednaciho radu, ktery rozvadi nektera z ustanoveni ve stanovach CRS . Tam to vse je.

                            Nosud - Profil | Pá 3.10.2014 17:50:34

                            FockeWulf >> samozřejmě až někdo odpoví nebo budu vědět více hodím to sem. Není to můj první výstub s Vrublem, a už toho mám tak akorád dost, takže tak...Na to není nějaký předpis, že by musel odpovědět?

                              NFockeWulf - Profil | Pá 3.10.2014 17:47:47

                              osud >> správný postup. jenom tak se dá takových vředů společnosti zbavit. Ať si prodává rakve a neleze mezi slušné lidi:)
                              Upřímně jsem zvědav, co pan Jaroň odpoví, mám s ním negativní zkušenost po loňských interpelacích, nikdy neodpověděl, musel jsem mu zavolat a i tak jen plantal stylem, já nic, já muzikant....

                                Nosud - Profil | Pá 3.10.2014 14:20:03

                                pánové, chtěl bych Vám poděkovat za rady jak postupovat a kde se obrátít ze stížnosti na člena RS p. Vrubla. Bylo mi zasláno spousta SZ včetně členů RS. Takže ztížnost budu posílat na MO Lučina dále pak na krajský úřad odbor zemědělství a v neposlední řadě p. Ing Jaroňovi na územní výbor pro sev. mor. a slezsko. Budu posílat všem úplně stejnou kopii včetně informace kde všude jsem to odeslal a že žádám o řádnou odpověď jak bylo s Vrublem naloženo a co to pro něj znamená.Kdyby vás ještě něco napadlo dejte vědět

                                  NDart Ness - Profil | Pá 3.10.2014 12:37:47

                                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 3.10.2014 12:35:28 >> :-D

                                    Npetrikveprik - Profil | Pá 3.10.2014 12:35:28

                                    FockeWulf >> ..ho potkat u vody, tak se stačí jen zeptat: "už máš pro sebe vyrobený poštářek a čalounění?" :-)) a myslím, že zmizí..

                                      NMichallos - Profil | Pá 3.10.2014 11:14:22

                                      FockeWulf >> tak to je fakt maras,jen doufám že ho dneska nepotkám u vody,mám v plánu tam být celé odpoledne,tak velice doufám že se doma doma bude věnovat svému "skvělému" podnikání:-//// zdar M.

                                        NFockeWulf - Profil | Pá 3.10.2014 11:08:24

                                        petrro >> Tak to je mazec, to čuně má pěknou reklamu :
                                        Chcete hezky a levně nazdobit a vybavit rakve zahraničními výrobky, v přijatelné ceně, bez starostí s jejich dovozem?
                                        Tohle je www toho starého uchyla : http://www.sweb.cz/favruk