ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO32%

B) NE66%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 47 čtenářů.

Dart Ness - Profil | Pá 3.10.2014 10:21:35

Fario >> Amen......

    Fario - Profil | Pá 3.10.2014 10:17:35

    osud >> Na jméno se ptát nemusíš.Ale každý porybný je povinen se prokázat průkazem rybářské stráže.Kde je fotka,jméno, obvod působnosti a kdo průkaz vydal. V BPVRP je uvedeno:Rybářská stráž je povinna nosit odznak na viditelném místě a prokazovat se průkazem rybářské stráže.

      Kajman60 - Profil | Čt 2.10.2014 19:40:57

      petrro >> presne,a i kdyz chce byt jako rs dusledny musi mit taky nejake IQ.

        Kajman60 - Profil | Čt 2.10.2014 19:38:54

        Martin - Havířov >> nerob si z neho cypa-:) (smail) mi se to statat tak bys videl ty fofry co bych delal.Ale vetsina je z neho -posratych))))-

          petrro - Profil | Čt 2.10.2014 19:36:37

          Jedenou měl Vrubel namále a vím, že zafungovala písemná stížnost přímo na Jaroně a současně na MO Lučina s kopií této stížnosti a oznámením o jejím podání. MO se zabývá jakoukoliv došlou poštou - podat doporučeně.

            skoty - Profil | Čt 2.10.2014 19:33:15

            osud >> Je to na delší rozepisování a můžeš se do toho zamotat. Přečti si zák. č. 99/2004 Sb., resp. § 14-16. Ve zkratce - RS navrhuje uživatel revíru a RS ustanovuje, odvolává a zrušuje na návrh uživatele rybářského revíru obecní úřad obce s rozšířenou působností. Tzn., že musí být vznesen návrh uživatele ryb. revítu a to podle mě na tvůj podnět s patřičným důkazním materiálem. Však zagůůůdluj, poštuduj a uvidíš. Ať to škube!

              Martin - Havířov - Profil | Čt 2.10.2014 19:30:00

              osud >> hoj Marťasi, aby to bylo nejrychlejší, zajeď s tím přímo do PRÁÁÁÁGLU :-)

                osud - Profil | Čt 2.10.2014 18:40:14

                než si to pozjišťuji sám, poradí někdo kde si stěžovat a ohlásit to oficiálně? Může ho postihnout vyšší instance než MO Lučina kde asi je jedna ruka s někým ,když ho tam tak dlouho drží? Alespoň mi pomůžete aby byl co nejrychlejší postup.

                  skoty - Profil | Čt 2.10.2014 18:23:22

                  petrro >> A za ještě větší nesmysl, třeba že nebude 3 metry od prutu, nebo že po šedesátce nemá lékařské potvrzení, že má patřičné reflexy pro včasný zásek podobně jako u řidičáku (myšleno obrazně) :-)))))

                    vezírek - Profil | Čt 2.10.2014 18:18:48

                    petrro >> Pokud budete takovéto věci jen konstatovat, je to o ničem. Ve vlastním zájmu mateřské MO neměl tuto funkci již dávno vykonávat. A je také obrazem funkcionářů MO, kteří mají možnost ho odvolat.

                      skoty - Profil | Čt 2.10.2014 18:18:39

                      petrro >> Jestli výbor ví co je to zač, má ho zprostit funkce sám. Co na plat že mi povolenku opět vrátí, když už nemůžu dál pokračovat ten den. Třeba to tu čte nějaká RS, které je slušných líto a toho pič.sa sám obere o odznak a papíry u jeho prutů.

                        petrro - Profil | Čt 2.10.2014 18:01:27

                        Nemusíte nikdo pátrat- je to Karel Vrubel z Pazderné, bývalý zřízenec patologie. Co by porybný má problémy se všemi rybáři nejméně 20 let a neštítí se zbuzerovat ani dítě. Při odebraných povolenkách výbor MO jen zkonstatuje "No jo ,Vrubel" a povolenka je opět( převážně) navrácena. Do akcí ,kdy jde o hubu, nebo ve špatném terénu, kdy mu loupou kolena, nejde. Rybáři hovada,se Vrubla bát nemusí, ten je tu pro ty slušnější, aby jim znepříjemnil život. Zakomplexovaná figurka Žermanické přehrady.

                          Čenda1969 - Profil | Čt 2.10.2014 17:35:35

                          osud >> To je hnus, jdeš k vodě pro potěšení a takové pra.. to zkazí.

                            osud - Profil | Čt 2.10.2014 17:24:11

                            Dart Ness >> jasně že číslo stačí

                              Dart Ness - Profil | Čt 2.10.2014 17:14:02

                              osud > Tuším.....Ale i číslo by ti mělo stačit......

                                osud - Profil | Čt 2.10.2014 16:59:48

                                Dart Ness >> víš o koho jde?Nechtěl se mi ani představit jen číslo mi dal. Když jsem se ho ptal na jméno abych si to mohl zapsat do notesu vždy změnil téma

                                  Dart Ness - Profil | Čt 2.10.2014 16:24:41

                                  osud >> :-) :-)

                                    osud - Profil | Čt 2.10.2014 16:15:00

                                    Dart Ness >> mě chceš vyhecovat co? :-D číslo mám v papírech ještě v autě, teď se mi tam nechce, ale je to starší pán menší postavy, vous jak Krakonoš dlouhý bílý, jezdí na motokolu. Už jednou jsem s ním měl výstup.............jsem si to chtěl nahrát na kameru ale v tom fofru a mdlu jsem ji nenašel.Protože vím, že až to roztroubím bude se bránit on nebo jeho známí a bude to slovo proti slovu.Nicméně budu si na něj stěžovat na patřičné místa

                                      Dart Ness - Profil | Čt 2.10.2014 15:46:20

                                      osud >> Schválně,máš koule na to,hodit tady jeho číslo,ať i my ostatní víme,s kým máme tu čest,až se nám třeba příště zapíše?

                                        skoty - Profil | Čt 2.10.2014 15:39:30

                                        osud >> Jen aby se u takových kontrol nedali ani ostatní slušní rybáři. Nedej bože, že by mě to potkalo když jsem na rybách po měsíci a s malým prckem......