ÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...

Čau rybáři „kapraři“... Chtěl bych se zeptal jaké máte zkušenosti s boilie a kaprama na Žermanické přehradě? Letos mě to tam láká kvůli povolení vyvážení návnad a nástrah, i když s tyčovkou bude asi problém... V minulosti jsem tam jezdil přes víkendy, ale na větší kapry 70+ jsem nenarazil, protože než jsem stačil lépe poznat vodu se mi bohužel rybařina absolutně zhnusila z důvodu maximální buzerace místních „dědků“, kteří plnohodnotně drželi pohromadě i s rybářskou stráži a nedali pokoj dokud jsem neodjel a to opakovaně. Nikde jinde jsem se s tímto nesetkal. Máte podobné zážitky, nebo mám jen divný ksicht a nelíbil jsem se jim?:) Tento revír a jeho zátoky se mi hodně líbí, celkem by mě mrzelo kdyby mi tam letos znempříjemňovaly chytačku podobné situace jako před pár lety. Můžete kdyžtak přihodit nějaké fotky míst, ryb i rady a podobně, teda pokud nejsou tajné.:) Předem díky za info a odpovědi. Tomazzz
Autor diskuse: Tomazzz - Profil , 25.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

Souhlasíte s povolením lovu na ÚNŽ z lodě?

A) ANO33%

B) NE65%

C) JE MI TO JEDNO0%

D) ANO, ale pouze mimo zátoky a 100m od břehu.0%

E) ANO, ale pouze s elektromotorem.2%

F) ANO, ale pouze při lovu dravců na umělé nástrahy.0%

Od 6.6.2025 hlasovalo 46 čtenářů.

NMichallos - Profil | So 5.7.2014 8:29:44

Luk_L >> pořád je tam taková bitva o místo u roury?nebo už to polevilo...díky M

    NLuk_L - Profil | Pá 4.7.2014 22:14:15

    kikin xD >> sam dorostenec, nic vetsiho. Ale zaberu fest.

      Nraďula - Profil | Pá 4.7.2014 21:41:39

      Dart Ness >> No tak já měl včera problém a nebyl jsem jediný, ale je fakt, že jsem neměl strouhanku. Do čeřenu nebyla šance, mělko od kraje.

        Nkikin xD - Profil | Pá 4.7.2014 20:42:44

        A co u biíologického rybníku ? Byl tam někdo na kapry? :)

          NDart Ness - Profil | Pá 4.7.2014 10:31:44

          eeeeddddiiii >> ............a hoď hrstku dvě strouhanky nebo čehokoliv co ti udělá mrak......

            Nmigrific - Profil | Pá 4.7.2014 9:45:38

            eeeeddddiiii >> malý spláveček, malý háčiček, jeden červíček a chytíš, opravdu jdou rybky chytit

              Nraďula - Profil | Pá 4.7.2014 7:50:48

              eeeeddddiiii >> Já radši s rybkama.

                Neeeeddddiiii - Profil | Pá 4.7.2014 2:19:16

                zdarec hosi a jak je to s nastraznyma rybkama?da se neco chytnout nebo jet primo radej s rybkama???

                  NMichallos - Profil | Čt 3.7.2014 12:48:32

                  Tak včera s kamarády vláčka cca do 22:30 a bylo fajně,povedlo se pár štiček,nějací candáti (spíše mimina) a dokonce i kapr na kopyto:-)) Zdar M.

                    NKurecPalec - Profil | St 2.7.2014 21:49:51

                    Dekuji za foto. Asi o vikendu pujdu na jeden den zkusit stesti.....at se vam dari na rybach i mimo....

                      NVotiK - Profil | St 2.7.2014 21:34:00

                      a stav vody..odhadem nateklo tak do 30cm

                        NVotiK - Profil | St 2.7.2014 21:32:33

                        dnešek...

                          Nosud - Profil | St 2.7.2014 19:58:45

                          KurecPalec >> mě neděkuj pak poděkuj Vitíkovi až to sem hodí

                            NKurecPalec - Profil | St 2.7.2014 19:47:53

                            osud >> Dekuji za ochotu.....

                              Nosud - Profil | St 2.7.2014 15:02:01

                              KurecPalec >> kolega Votík ti tu potom hodí foto poprosil jsem ho jde dnes vláčet

                                Nosud - Profil | St 2.7.2014 6:31:48

                                KurecPalec >> včera mi kolega říkal že se to zvedlo odpoledne jde na vláčku tak ti pak napíšu jak budu vědět co a jak.

                                  NKurecPalec - Profil | Út 1.7.2014 18:51:44

                                  osud >> Dekuji... :o) ....

                                    Nosud - Profil | Út 1.7.2014 6:30:35

                                    KurecPalec >> jestli si vzpomenu hodím ti sem fotku odpoledne z víkendu.Břehy jsou asi 1,5m takové plážičky

                                      NKurecPalec - Profil | Po 30.6.2014 18:56:21

                                      Zdravim.... Panove mam na Vas dotaz....Jak to vypada tet s vodou...???Jak moc je vysoko...???....Moc na Zermanice uz nejezdim...naposledny na podzim kdy byli brehy uplne bez vody....tet na jare netusim jak to u vas vypada.....zda je breh podobny jako na podzim a nebo je vody dost a jsou jen mista kam se da dostat jen lodkou.....Mozna mi prijde odpoved ....si tam zajed a uvidis.... ale proc nezariskovat a nezeptat se.... :o) ....

                                        NKreja - Profil | Po 30.6.2014 11:49:28

                                        Vojtio >> užij si dovču já se nechal ráno taky zblnout jel jsem na těrlo chytil jsem 3 štičky.1 střepnul a tři záběry od kudliček.Teď se celý suším v koupelně.